Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-(
Odpovědět
lucka: zajímavě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to chce priatel ;-) :-(
Odpovědět
mne sa hned dodilo jakub zrno, bez toho, aby som citala tvoje typy lucka - podla mna OK
Odpovědět
Profilova fotka
ked je to take zvlasne ako ked bola v mode ROSALINDA :-D
Odpovědět
a ty bys chtěla jaké jméno? Tristan je zvláštní, nevím jak bych mu říkala...
Odpovědět
Profilova fotka
ja chcem Natana ;-)
Odpovědět
no tak to je taky hodně zvláštní, mě se při vyřčení tohohle jména nevím proč byvaví černoch...
Odpovědět
Profilova fotka
xixi, :-)
Odpovědět
xjajinka: Vladan Zrno, Svatopluk, Zikmund, Dalibor, Viliam, Přemysl, Luděk/Ludvík, Otmar, Vratislav, Bohdan, Jaromír Apolena Zrnová, Světlana, Anděla, Anastazia, Antonie, Libuše/Liběna, Regina, Justina,
Odpovědět
lucka_o: mně se to jméno (tvůj přítel vymyslel) líbí. Je fakt originální:o) ;-) A asi Jakub Zrno a Eliška Zrnová:o)
Odpovědět
Neobvyklá jména Nicoleta Shiman Sofie Sára Huňatová Kiara Zoe Živkovič Ada Vlčáková Enrique Jonáš Gisele Svobodová Noe Ben Mazur Slavoj Silvestr Pečo Andul Arsakaev Sofie Ella Cakoci Dejan Fager Michael Nikolas Indrák Saša Sztanko Cheryl Polehňová Lena Mrózek Nikolas Baran Chi Nguyen Guynh Samuel Jurij Mihali Iris Lorencová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mne nektery nepripadaji tak zvlastni, ja jsem ale hodne tolerantni a je mi vcelku jedno,jak to jini rodice vymysleli..hlavne ze jim se to libi
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Vanesku :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny jmeno.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,decentně k vám zavítám,i já přemýšlím o jménech a žádném typické nechceme a tak na holčičku se nám líbí Mia Natali a příjmení bude Kalvar ale na kluka nás jaksi nic nenepadá,máte tip?
Odpovědět
Profilova fotka
denisko, vy budete mit krasny deti, jste oba moc velci sympataci...na vaseho klucika by se mi libilo i tak trosku zzentele jemnejsi jmeno,aby to vyvazilo to tvrdsi prijmeni.... Miu ti schvaluji, sama mam jednu doma.... ;-)
Odpovědět
chci Chi Nguyen Guynh :-D
Odpovědět
Valerie Kalvar(ová), Antonie, Charlotta, Berenika, Josefina, Anastasia, Apolena, Jasmína Viliam, Maxmilian, Sebastian, Alexej, Albert, Prokop, Eduard, Marcel, Damian
Odpovědět
Profilova fotka
Sasha:max nezní špatně,příjmení bude v mužském tvaru,takže kalvar:-)) kristi:ti je super a kdy slavíte sváteček s Miou?nebo nevíš něco o původu tohoto jména?zatím jsem nic nenašla:-))
Odpovědět
Profilova fotka
sasha.a stím viliamem dses tak moc nesrkla,děda se jmenuje vilibald:-))
Odpovědět
Profilova fotka
denissko, jeste jsme svatek neslavili, ona ma Mia jeste druhe jmeno Isabella, takze budeme slavit 11.4...puvod jmena jsem nezjistovala, melo by byt ale italske
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja sa pripájam, mne sa velmi paci, keby boli dievcatko a chlapcek tak by som mala Filipka a Sofiu, inac Ninka je zatial no.1 u nas aj s drahym, potom sa mi celkom aj páči Sára, Linda,.... len pre chlapca je to v mojom smere uz tazsie, ze este ake meno? mate nejaky pekny typ?
Odpovědět
Profilova fotka
denisska z internetu skopirovane o tom mene Mia: z viacerych zdrojov, nechcelo sa mi prekladat --- Gender: Female Origin: Italian Meaning: Mine --- The girl's name Mia \mia\ is pronounced MEE-ah. It is of Israeli, Latin and Scandinavian origin. In Israeli, feminine short form of Michal. In Latin and Scandinavian, a short form of Maria. --- tak si vyber :)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby a co poviete na Auroru? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A inak Mia sa paci aj mne!!!!super meno
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši, uplně se hrozím toho, až budu muset nějaké jméno vybírat... příjmení bude Knill (bez ová), zatím jsem jen tam maximálně u Anna nebo Anna Maria, kluk vůbec nevím, líbí se mi taková tak českomezinárodní jména 8-)
Odpovědět
Ahojky :-) Uz dlouho premyslim nad jmenem Timotej a Timotea, ale prijmeni bude Rysula - Rysulová... Neni to blby? Klidne piste, kritiku snesu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me to teda pripomina ten sampon Timotea...ale hezky to zni ;-)
Odpovědět
Mě to zní moc rusky, ale není to špatné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?