Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho teď do sebe liju v práci pořád, ale protože mi moc chutná, je bylinkový! ;-) Zatím teda ale žádné výsledky hubnutí nepozoruju :-D
Odpovědět
marky, který čaj máš na mysli?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak půl kg dole :-) Včera jsem pracovala celý den, málo jedla a potila se..Snad se jen váha nezbláznila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A velikost 38 taky nemam! Jak kdy to ušijí..někdy 40, někdy 42 a někdy 44..
Odpovědět
Profilova fotka
Je od firmy Herbex - čaj na hubnutí - z druhíé strany napsáno "na chudnutie" :-D :-D :-D
Odpovědět
Marky, znám...všechny čaje na hubnutí fungují na principu bylinek, který upravují zažívání, zrychlují metabolismus, takže se akorát dobře pos... :-N ale tu dva mám ;-) Mám problémy se zácpou, tak na to je to dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vyzkoušela snad cokoliv..ale čajík ještě ne..
Odpovědět
Profilova fotka
To mně vubec neva, šak záchod mám blízko :-) Zase mě pálí ta hnusná žáha, já sned přestanu úplně jíst. Tánov pohodě, ale jak se nasnídám - cokoliv - tak už jemně zas zle jak psovi. Myslela jsem, že to dělá kafe, tak jsem si dnes ráno dala jen čaj a už je to tu zas. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Holky, za chvilku jdu s kamarádkou do kavárny a nevím, jak to přečkám, už teď mám přííííšernou chuť na medovník... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Myslim, ze kdyz si ho das ted rano a pak si pujdes odpoledne treba zacvicit, ze to neni zas az takova hruza. Lepsi, nez kdyby ses jim cpala pred spanim :-)
Odpovědět
No tentokrát asi neodolám, fakt se mi sbíhají sliny... Třeba ho nebudou mít :-D A večer jdu do posilovny, tak snad to kdyžtak vycvičím... Ty chutě to je hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
já teda na všelijaký čaje atd. nevěřim. jediný, co zaručeně zabírá, je starý známý nežrat :-) a pohyb ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky souhlas, jak člověk začne, tak nesmí přestat - důležitá je hlavně pravidelnost ! já pořádně začla ted´cvičit, chodila jsem jednou týdně v neděli, ted´ jsem začala aspon dvakrát týdně, když se povede třikrát a mezitim běhám kolečka na stadionu (zatím sem na 5 po 370 metrech) - tedy ve dnech kdy nemám cvičení + přidám cvíčo doma. Abych prostě aspon hodinu denně věnovala pohybu :-D pořádně sem začala až začátkem července a už ted´ se cítím o mnoho líp - nebolej mě záda a tělo je takový pevnější - tak ted´ jen nepřestat i když to leze do peněz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale musim se pochlubit, daří se mi celkem se hlídat, menší porce, a hlavně žádný uždibování. tak snad těch pár kilo půjde časem dolů.
Odpovědět
Jééé, tak ono to možná nebude s tím medovníkem tak horké, kamarádka to přesunula na později, tak třeba mě ta chuť do té doby přejde :-D Holky, našla jsem svou fotku v plavkách z loňského září, no teda fuuuuj, nechápu, že jsem to nechala zajít tak daleko ]-( Ta z té letošní dovolené taky nic moc, ale aspoň na mě všecko nevisí... michvon: půjde, uvidíš ;-) brum: Tak to jsi to vzala zhurta ;-) Ale pravda je, že ten fyzický pocit za to stojí, tělo říká samo, že je mu líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - já musim víš, hlavně fyzičku :-) víc Ip
Odpovědět
Profilova fotka
tak..brusle jsme přežila..i když pak tu chůůzi do města- to už mě manžel málem táhnul... Jinak dneska mi posilovnu zakazali i jeho kamaradi, ptž prý nesmim chodit každý den.. Nu tak já nevim co budu dělat..ptž chci jít něco dělat. Jo sport je asi návikový, já chodim sama (na nikoho v mým okolý neni spoleh- šli tak jednou a tim to skončilo, u všech) a ja chodim už asi 3roky...ale stim že od minulého září jsem do unora nebyla -kuli práci... no a tohle jaro bylo dost nárazové(nepravidelané) a teď když jsem bez práce - tak to je času:-) Tak to i trochu přehánim, jinak mě to baví jen proto že vim že hubnu...jinak že bych z toho měla záplavy radsoti to zas néé :-D :-D a teď jelikož se nevejdu ani do jedný věci a za 14dní jedu k moři a samo nemam v čem jet, tak mam bojovej úkol zhubnout aspon do jednýýýýýýýý sukně- at tam mam v čem chodit :-//// :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
huh, měla jsem sraz s kamarádkou, k obědu byl salát, ale završenej čokoládovym dortem se zmrzlinou :-o
Odpovědět
michvon: aspoň nejsem jediná, kdo hřeší :-) Já měla dnes místo oběda marlenku...
Odpovědět
Profilova fotka
a já měla k obědu půlku zmražené pizzy :-D teda upekla jsem si ji :-D ale sundala jsem z ní pálivej salám a dala jsem si tam kuřecí šunku - aspoň nějaká změna k lepšímu :-)
Odpovědět
Ahoj Jani ;-) Jak teď spíš? Těšíš se? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybysme nehřešily, tak bysme nebyly v týhle diskusi :-D ze mě asketa holt nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - spim jak když mě do vody hodí :-D a ráno mam problém vstát, to jako fakt :-) těším se moc, to zas jooo, ale zatím jsem v klidu :-) zítra se přesouváme už k taťkovi, na večer mám pozvanou svědkyni, bude tam i ženich se svědkem, pokecáme, hoši pak půjdou spát k mojí babičce a já zůstanu s holkama u "mě" v bývalém pokojíčku - ráno vyrazíme ke kadeřnici, atd. ... a kluci pak přijedou před obědem :-)
Odpovědět
mich: na tom něco bude :-D :-D :-D Ale já to půjdu vycvičit do té posilovny, tak aspoň něco... :-D Nějak mi v poslední době vyprchla motivace... ]-( Po té dovolené ne a ne začít pořádně... Ale tak aspoň to cvičení mě zachraňuje...
Odpovědět
Profilova fotka
já to zachráním alespoň tancem, zase půjdem trénovat, vždycky řekneme na chvilku, a je z toho třičtvrtěhodina :-) a leje ze mě jako blázen, přitom to neni nic namáhavýho :-)
Odpovědět
Jani, no já Ti snad závidím... ;-) nějak se čím dál víc začínám těšit :-D A to jsem se původně vlastně ještě vdávat nechtěla :-N Tanec se nezdá, ale je to makačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, já myslím, že to cvičení je pro zdraví mnohem důležitější než bejt hubená, pár kilo navíc a dobrá fyzička jsou lepší než hubená, ale troska :-) a navíc mně se fakt líběj holky s pevným tělem a pár kilama navíc, vypadaj hezky žensky. navíc ty s velikostí 38 asi opravdu nebudeš žádnej tank, co by dietu potřeboval jako sůl :-D :-D :-D
Odpovědět
michvon, to máš určitě pravdu, to cvičení rozhodně pomáhá dost ;-) Tank nejsem, uznávám, ale k vlastní spokojenosti mi ještě pořád pět kilo přebývá ]-( Tvary mám sice ženské, ale v plavkách to není ono, i když se to teda za poslední půlrok významně vylepšilo... Navíc moje starší družička je jak lunt, takže i když ještě těch 5 kg shodím, pořád vedle ní budu vypadat dost žensky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mojí starší družičce jsou tři, takže tohle fakt řešit nemusim :-D :-D :-D já taky k naprostý spokojenosti chci tak 5 kilo dolů. jsme na sebe asi dost náročný, co? ale to je asi dobře, hubnout 5 kilo je celkem snadný, 20 horor. já mam hranici, přes kterou se prostě nesmim dostat, zatim mi tahle taktika vychází... průšvih je, že se mi po dětech a po 30 zpomalil metabolismus, takže si už nemůžu dovolit tolik jako dřív. což je pro žrouta mýho kalibru fakt těžký :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - svědkyně váží taky asi o polovinu míň jak já :-x :-D ale budu to svádět na obruč pod šatama ... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?