Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
ahoj heli....netrap se...pořid si něco nového,třeba naušnice a nebo si skoč k holiči...prostě si udělej radost nějak jinak :-) já právě snědla rohlík s paštikou :-(
Odpovědět
Ahoj! Koukám, kdepak máme janiii? Jestli se tu ještě dneska ukáže, tak janii: Užij si pořádně svatbu!!! Ať vám všehcno vyjde tak, jak chcete ;-) Co se týče postavy, tak jsem jakž takž sokojená s horní půlkou (i když ruce už mi taky začínaj buclatět, to teda rozhodně nechci ]-( ) Se stehnama a zadkem jsem se relativně smířila, ale co mě opravdu, ale opravdu hodně štve, to je břicho - na cm mám stejně přes pupek jako přes prsa, možná i víc ]-( Jestli podle Murphho zákonů zhubnu nejvíc tam, kde to nepotřebuju (=přes prsa), tak teda potěš... :-N
Odpovědět
acim...tak já snědla kousek dušeného kuřecího prsa, hromádku rýže a rajče s okurkem...zítra si dám asi jen pitný den... navíc jsem mrzutá...čekám na zprávu, že jeden človíček dorazil v pořádku na místo určení, jel 1300 km daleko...a zatím nic, tak se o něj bojím...slíbil, že napíše jak dorazí...
Odpovědět
heli: neboj, to bude dobrý, on se ozve, víš, jak je to když někam jedeš, tak až bude v klidu, tak dá vědět...:-) já dneska cvičila, sice jen u televize, ale pěkně mě bolí nohy :-)
Odpovědět
já si dala pár sklapovaček, dopoledne sem byla jezdit...takže docela dost pohybu...zítra dopoledne jdu zase jezdit a odpoledne se chci vyvalit na koupáku, kašlu na špek v tomto směru...dám si brýle, aby mě nikdo nepoznal a zalezu někam na opačný konec areálu.... krtek rozumím....no mně už se kozenky scvrkly, ale tím to skončilo...šoupu stehnama o sebe :-S
Odpovědět
zítra chci zkusit vydržet jen na vodě...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak já se zítra chystám na hodinu a půl na stepech + posilko - tak sem zvědavá, včera sem místo běhání byla s kámoškou na kole a dnes pořád hnusně a hodně prší a já si ani nemohla jít zaběhat, tak až malej usne budu muset aspon doma hodit hodinku pohybu :-D
Odpovědět
heli: Neblázni, ti bude špatně... To neni zdravý, taková hladovka najednou! Já se musim pochválit aspoň za pitnej režim - dneska jsem jenom v práci dala přes dva litry :-) Snad poprvé v životě :-D
Odpovědět
brumdi, závidím, já teď můžu na kardio zónu zapomenout, ale chci si jet v sobot trošku zaposilovat... krtek, já vypiju denně kolem 4 litrů....ale ono se doporučuje, jeden den jen o vodě =-)
Odpovědět
já jsem to dneska s tím cvičením asi trochu přehnala....nemůžu chodit do schdů, nějak jsem si namohla stehna :-) a zrovna se cpu sýrovýma tyčinkama...:-( měla jsem na něco děsnou chut
Odpovědět
acim, a co ty chceš hubnout, prosím tě? teď jsem ti prošmejdila albíčko a máš nádhernou postavu ;-)
Odpovědět
heli: mám 10kg navíc.....72/168...cože je moc....vždycky jsem bývala hubená, tak cca 58 kg...ted bych se spojila i s 62 kg.... trošku mimo téma, nemáte někdo silikonovou podprsenku samodržící - mě by zajímalo, jestli to funguje....a nemůžu se rozhodount, jestli koupit bílou nebo tělovou
Odpovědět
Článek se načítá
heli: já bych teda jenom o vodě asi umřela. Fakt by mě asi ten žaludek bolel =-)
Odpovědět
uf, už se ozval...acim, tak to jsme na tom podobně....hodně podobně... krtek, já jsem šílená na ovoce a zeleninu, nic jiného nemusím....zrovna sem zdlábla dvě meruně :-D s žaludkem sem mívala problémy...
Odpovědět
krtek: já bych jen o vodě tkay umřela.....kamarádka si dělá jen zeleninovej den - to já bych teda umřela taky
Odpovědět
Tak o ovoci a zelenině byc jeden den snad dala, ale jenom o vodě rozhodně ne. Jsem čuně - právě jsem zdlábla Haribo kola lahvičky - celý :-S Holt přítel neni doma no... nemá mi to kdo sníst :-D
Odpovědět
krtek: já zase sežrala ty sýrové tyčinky..
Odpovědět
A posílaly jste si ty další míry?I když je nemám, tak bymě zajímaly Vaše.trošku by mne to namotivovalo :-N Ubi by nám mohla poslat starou fotku a fotku z dnešních dní, aby nás namotivovala zcela :-D Já fakt potřebuju kopanec do zadku, protože jinak asi nevím :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak Jani se nám dneska vdává ;-) Heli, jo, den o vodě se doporučuje, ale jestli to zvládneš, tak máš můj obdiv ;-) kami: Já ty míry chtěla posbírat, ale přišly mi jen od katarinkykm, ostatní holky to tak nějak "vzdaly", že se snad radši ani měřit nebudou, škoda. Tak snad na konci prázdnin. Jestli mi pošleš do IP nějaký svůj normální mail, tak Ti ty fotky klíďo pošlu, pokud Ti to pomůže... ;-) Ale nečekej žádné srovnávací fotky, jak znáš z časopisů, jsou to prostě fotky z dovolené, jak mě někdo vyfotil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, tady cerna ovce dietarek =-) Ale musim se pochlubit, ze vcera jsem se drzela. K obedu spagety a salat a k veceri jen prirodni maso a zeleninovy salatek :-) Navic byla vecere uz v sest, takze vcera jsem byla vzornak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) to já bych rozhodně jen o vodě celej den nevydržela =-) strašlivá představa :-D zeleninu bych klidně jíst mohla, ale povařenou, ze syrový mam hlad. to už jsem taky zkoušela, takovou tu očistnou dietu, kdy se začíná zeleninou, pak se přidává ovoce atd... nic pro mě :-| jinak se ale celkem držím, až na ten jeden úlet s dortíkem pohoda. to vedro dietě celkem nahrává ;-)
Odpovědět
los: pochvala ;-)
Odpovědět
Tak já tady jím taky dopoledne jablka, mrkev, na oběd máme většinou špagety, rizoto, kuře s bramborem nebo jen polévku hustou...ale žádný efekt nezaznamenávám...(a ujíždím na nanucích, ale doma jsem cpala nanuky, chipsy a všechno a tady ani ne jednou denně pouze nanuk, tak já nevím :-( No ale asi si dneska fakt zajdu zaběhat a mohla bych každý den...Mělo by se více než těch 20 minut,že? Nebo jak to je?A nejlépe ráno před snídaní, je tak? Já to někde měla a něco i četla, ale teď vůbec nevím.
Odpovědět
Já měla dneska k snídani celozrnný rohlík s lučinoua šunkou a tedka k svačině banán.... včera jsem cvičila a mám natažený svaly na stehnech...myslítě, že mám dneska cvičit zase, nebo počkat, až mě stehna přestanou bolet?
Odpovědět
Profilova fotka
kami, tuky se začínaj spalovat až cca po 20 minutách, takže nejmíň půl hodiny budeš muset vydržet :-) co se týče toho nalačno, tak to teda nevim, já chodím ráno taky sportovat, na hooodně spalovací sport, ale nalačno to nezvládám, asi nikdo tam :-) dobrý je dát si třeba banán. ale třeba ti to nebude nalačno vadit
Odpovědět
Profilova fotka
aci, on je rozdíl, jestli je nataženej nebo namoženej. natažený svaly bys měla šetřit, namožený nevadí. jí chodím cvičit i s namoženejma :-)
Odpovědět
mich: a na co chodis? ja dneska byla behat, bezela jsem 23min, hm...takze budu muset priste pridat jeste jedno kolecko asi...ale ja si porad rikam, ze je lepsi aspon neco nez nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chodim na H.E.A.T., to je simulace chůze do kopce, děsná makačka, strašně mě to baví :-) zkus si dát před sportem karnitin, ten podporuje spalování tuků. já se po něm teda pekelně potím, takže jsem se na to vyprdla, ale prej to fakt funguje. určitě je lepší něco než nic, když už ne na hubnutí, tak tvůj kardiovaskulární systém ti bude rozhodně vděčnej.
Odpovědět
jo, to znam, to uz je i u nas(ale nebylajsem na tom, jedna znama rikala, ze za 10 cviceni zhubla 5 kg)...je to taky pekelne drahe :) no carnitin tady nemam, mam ho doma, takze budu muset vydrzet, mam i carnitin v cemsi, ze si to dam do piti, to mi celkem chutna...
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, hodina stojí 140 :-( ale já tomu strašně propadla, děsně mě to baví, takže chodim pravidelně jednou tejdně. k tomu jednou posilovna ajednou aerobik, aby to nebylo stereotypní 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?