Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - jojojo, přesně jak říkáš :-) ale ne, ještě jsem si slíbila min. kilčo, tak to musim dodržet :-)
Odpovědět
Ahoj. Tak dneska ráno jsem vlezla na váhu a mám už jenom 58,8. Samozřejmě před snídani. Večer to bude tak asi 59,5 kg. Ale jsem už trochu spokojená :-) Ještě tak tři kila a bude to super. Za 22 dnů hubnutí to dělá skoro 3 kila. Takže počítám, že na konci prázdnin budu na své původní váze 55 - 56 kilo.
Odpovědět
Profilova fotka
aurecon - no vidíš, jak to jde. jen pozor, aby ten váhový úbytek nebyl moc velký, 3kg za měsíc mi přijde až dost - strašně rádo se to potom vrací :-| a večer už se nevaž, to je normální ;-)
Odpovědět
ahoj holky...tak se ozývám po náročným víkendu se spoustou jídla :-( a takys e spoustou alkoholu :-( takže tři kila jsou nahoře místo dole, je to děs..navíc zablokovaný záda pořád zlobí,takže nemůžu chodit na squash, do kterýho jsem vkládala docela velké naděje.... .musím najet na trochu tvrdší hubnoucí režim, poradte mi, co jíst večer?
Odpovědět
Profilova fotka
Moc málo určitě ne, tak akorát, ale nejvíc mě honí mlsná večer.. Jsem úplně zdravá, jen to je všechno asi o mé vůli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aci - já večeřím buď zeleninové saláty, nebo zeleninu a kousek kuřecího, ryby, nebo si uvařím vajíčko a sním bílek (žloutek jsou tuky) a zase zelenina ... občas si dám i plátek knäckebrotu, občas přihodím kousek sýra, ... prostě se snažím nejíst pečivo, jako dřív - dřív bya tradičníé večeře "něco namazat na chleba, nejlépe tavený sýr a nejlépe 2-3krajíčky" :-|
Odpovědět
acimedaca: Já jím naposledy 3 - 4 hodiny před spánkem, a dávám si prostě to, co zbude. Nějaký chléb např. se šunkou nebo tak. Nebo občas si dám místo chleba zeleninový salát.
Odpovědět
Ahoj! Janiii: ten březí vlk mě fakt pobavil :-D Přesně to vystihuje můj pocit občas... Včera jsem byla konečně cvičit a byl to mazec - ještě doma se mi přítel smál, že jsem červená jak prasátko (takhle přesně to řek!). Ale zjistila jsem, že mě ten pohyb vlastně fakt baví. Blbý jsou na tom tři věci - tahat ty věci na cvičení do práce a z práce do fitka a pak zase domů a třeba ve středu znova (mě bolí rameno, ještě než tam dojedu :-| ), přinutit se vůbec někam jet ještě po práci, po 8 hodinách sezení na zadku a čučení do kompu (ale když už se donutim a jsem uvnitř v šatně, tak už je to celkem v pohodě) a v neposlední řadě to, že pak chodim fakt pozdě domů - včera skoro v osm a pokud bych šla ve středu, tak přijdu v devět. Pak už člověk fakt doma neni schopnej cokoliv dělat :-S Jak tohle řešíte vy? Asi tvrdá disciplina, ale tý já jsem schopná jenom "nárazově" :-D aci: Já mám vždycky takovej "hit", na kterým ujíždim, dokud mě to neomrzí. Jednu dobu jsem třeba mohla klidně třikrát do tejdne rajčata s mozzarellou ;-) Ale bohužel neumim večer vynechat pečivo - ten zvyk je hroznej. Takže i k salátu si dám aspoň kousek nebo třeba toustíky se sýrem, rajčetem a česnekem, slunečnicovej chleba s žervé a rajčetem... Nebo salát s kuřecím masem a jogurtovo - kečupovou zálivkou, někdy jen tak nakrájim nějaký sýry a salámy a zeleninu a dáváme si s přítelem každej něco (přičemž já se snažim držet spíš u tý zeleniny a sýrů, akorát oba máme rádi třeba jádel a to teda na dietu nic moc).To teda píšu jenom ty "bezproblémový" jídla že :-D Taky někdy omeletu, nějaký ty těstoviny, včera pečený kuře s rejží... Ale to už tak "ukázkový neni". U mě je to hlavně o tom, abych si tu večeři dala co nejdřív, to mi dělá fakt problém. A včera jsem objevila nějakou lehkou zálivku na saláty od Lučiny, tak jí hodlám vyzkoušet.
Odpovědět
Holky, neberete některá antiko Jeanine?
Odpovědět
markitka: už jsem to tady radila několikrát - mně hodně pomohlo spočítat si kJ, který do sebe za den dostanu... zkus flora.cz. Jinak je to opravdu jenom o vůli, ale když člověk vidí, jak ty kJ naskočí, když si vezme i jenom kousíček něčeho, tak ho to trochu donutí... aci: já večer jím buď zeleninu (zeleninovej salát) a kousek sýra nebo něčeho - když zrovna zelenina je. Když není, tak jím chleba, ale jenom půl krajíčku, a přikusuju k tomu něco, co má hodně bílkovin - šunkový salámy, sýry (pozor na obsah tuků...) Jinak doporučuju zeleninu, nejlíp kedlubny, mrkve, zelí, a sníst to před každým jídlem, pak máš pocit, že jsi sytá i po menší porci ;-) krtek: tak Tvoje pocity stran posilovny chápu, to stěhování věcí je fakt blbý... Jakou dobu tam trávíš? Doporučuju udělat si z toho hobby - když tam začneš chodit pravidelně, začnou se s Tebou pravidelní chodiči zdravit a bavit, navíc endorfin je droga, takže Tě to fakt začne bavit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helisek, já jo
Odpovědět
Profilova fotka
holky já teda hubnout nepotřebuju, jelikož mám konfekční velikost 38/40 :-) ale zpevnuji tělo a potřebuju fyzičku - takže sem začala dvakrát, třikrát do týdne chodit na cvičení na stepech + posilování; denně tak půl hodiny běhám a po 5 hodině večerní věštšinou nejim nebo si dám maximálně salátek a je mi úplně nádherně a fajn :-) doporučuju určitě i na zhubnutí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krtek - souhlas s ubi,. chod pravidelně, já s kámoškou chodíme, s jholkama ze cvíča sme se s kamarádili a včera po cvíču byli všechny na pivu a naprosto super, člověk aspon vypadne z baráku :-D
Odpovědět
brumdi, já mám stejnou velikost :-) michvon, IP
Odpovědět
brumdi: já mám taky velikost 38/40, jenže jsem prcek... ]-(
Odpovědět
Já mám taky velikost 38/40 :-) S touto velikostí nás tu je nějak moc :-)
Odpovědět
Já mám 38 nahoře a 40-42 dole.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek, já byla naprostej odpůrce pohybu, ale dva porody mě fakt donutily se sebou něco dělat, sice jsem nijak zvlášť neztloustla, ale tělo povolilo a hlavně mě bolely záda. začala jsme chodit cvičit cca v listopadu, teď jsem na pohybu v podstatě závislá. cvičim třikrát tejdně, jednou aerobic, jednou posilovna a jednou h.e.a.t. nezhubla jsem teda ani deko, páč jsem strašně rozežraná, ale co se týče kondice, je to fakt paráda. chodím jednou ráno, jednou navečer a jednou o víkendu. je to strašnej žrout času, ale fakt to stojí za to!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já nemam 38, hlásím se k vel. 42 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
michvon: Ale postava se Ti hodne zlepsila, kdyz tak moc cvicis, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, to myslím jo, mám fakt hezky pevný paže, po celulitidě ani stopy, břicho o dost menší. samý pozitiva. jen to leze do peněz :-N
Odpovědět
michvon: jo, o tom bych taky něco věděla, leze to do peněz, to hubnutí... Celkově, i to, že jsem do jídelníčku zařadila víc zeleniny... Ale zase když jsou výsledky... A děláme to pro sebe, pro zdraví a dobrý pocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme dnes k večeři tuňáka... kilo stojí 500 =-) pro nás čtyři je ho cca 650 gramů. večeře dražší než v hospodě :-N na jídlo fakt dbám hodně, jíme samý zdravý věci, hodně zeleniny, ovoce, ryb, mléčných výrobků, žádná chemie, no ve výsledku projíme za měsíc fakt nehorázný peníze. k tomu vstupný na sport, sem tam nějaký sportovní potřeby, radši to nepočítám. ale zdraví je jediná věc, na který se nesmí šetřit!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jedinej kdo je tady opravdu , že tu má bejt tak jsem asi já... ze své velikosti 40/42 jsem se uuužasně dostala na 46 a ta už mi skoro taky neni...tady se tim klidně "pochlubim" ale nééé že to někde řeknete!! :-D :-D Jinak ted makaám jak blázen..hlavne sport...za dietu jsem pribrala dalsi 3kg a to uz me vazne vytocilo-takze ted to se sportem spis i prehanim :-) Zrovna ted jdu na brusle..tak drzim palce a ja jeste prijdu:-) Papapa
Odpovědět
Tak máme s aci úplně stejnou postavu ;-) Jinak taky všude čtu, jak je sport návykovej a jak si jednu zvykneš, tak ti pak chybí... No nevim, jsem teď docela i chodila a pak se ve fitku malovalo - tak v pondělí jsem fakt měla pocit, že je blbý, že tam nemůžu. Ale ve středu už jsem si řikala - no jo, ono se vlastně maluje, tak to tam nemusim :-D Na mě tohle nějak nefunguje, já se musim vyloženě nutit. A s někým už se tak od vidění znám, ale na to, jak dlouho chodim pravidelně třeba na jumping (od loňskýho září!), tak teda dohromady jsme se nedaly a asi ani nedáme... A s kámoškama mám bohužel spíš opačnou zkušensot - nejdřív se vzájemně hecujeme, ale pak když jedna nemůže, tak je to i pro tu druhou výmluva, proč nejít a za chvíli jde disciplína do kopru. takže proto jsem začala chodit sama a pak jsem na sebe vždycky hrdá, jak jsem se zase sama dokopala :-D Po tom včerejšku mě docela bolej lejtka - byla jsem na stepech :-p
Odpovědět
krtek: Já taky začínala s kamarádem, a když mi poprvé napsal, že nepůjde, tak jsem měla sto chutí nejít taky. Pak jsem se ale hecla, a on mně ještě SMSkou pošťouchl, ať jdu, a šla. To jsem na sebe pak byla týden pyšná, že jsem šla, a dokonce jsem si za odměnu koupila knížku :-D :-D :-D Ale teď už chodím sama bez problému, a někdy jsem dokonce radši, že mě nikdo od cvičení nezdržuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, krásky, tak Vám musím napsat, jak jsem včera držela dietu ]-( ]-( ]-( Přes den bylo všechno v pohodě, k večeři jsem udělala jen nasucho pečené brambory v troubě s tvarohem, což si myslím, že je taky ok. Pak jsme jeli ke známým, po kterých jsem něco potřebovala a! Otvírají novou cukrárnu, tak mi bez mrknutí oka naložili 4 kopce zmrzilny a to já zmrzlinu nemám vůbec ráda! Nedalo se nijak odporovat, obzvlášť proto, že jsem po nich něco potřebovala. No celý večer jsem se modlila, ať se z toho aspoň pořádně "vyprázdním" a nic! tolik zbytečného cukru v sobě, ach joo ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
dobré ránko kočky... Markétko, prosím tě, neřeš to, zmrzlina teda není o cukru, ale o tuku, ale jestli se tím takhle budeš sužovat, mozek si to zapamatuje a o to víc to tělo bude ukládat....
Odpovědět
Profilova fotka
Víš, co Heli, nejhorší je na tom, že já ji fakt nemám vůbec ráda, ale snědla jsem ji jen ze slušnosti :-) Nevíte na jakém principu funguje čaj na hubnutí?
Odpovědět
Dobré ráno :-) Marki, ze zmrzky si nic nedělej, holt to bylo z nutnosti ;-) Ale naštve to, když si člověk dá něco nedietního a vlastně si to ani "neužije", to chápu... O čaji na hubnutí nevím nic...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?