Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
heli: joo, jde to. Vikend jsem si uzila, byla jsem s holkama na festaku a v noci nam ujel vlak pred nosem, tak musel muj drahy pro nas nad ranem jet, byl nadseny :-D :-D :-D Vcera jsem nejak spatne spala, tak jsem cela nejaka rozlamana, ale dnesni planovane pracovni nasazeni me myslim brzo probere :-) A co Ty, Helenko?
Odpovědět
Já taky dnes musím zabrat šponu, v devět potřebuju na chvilku odjet... Víkend byl takový "střídavě oblačný"...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak víkend byl teda prohřešený až hanba, musím zase najet svůj režim, alespoň do čtvrtka :-) na svatbě se vážně omezovat nehodlám :-D
Odpovědět
Tak broskve mám natrhané, ani to moc nebolelo :-) Ale boty mi promokly durch, to je rosa, to by jeden nevěřil. A to jsem šla schválně trochu později, aby obeschlo... no asi nic... Já víkend tak nějak ještě dojížděla v dovolenkovém režimu, takže nic moc, ale ode dneška zase najíždím na režim... snad...:-) Jani, no to by od Tebe snad ani nikdo nečekal, aby ses omezovala :-D Marki, jaké byly Horňácké? Nebo jsi byla jinde? Nám se to tak nějak pokrylo s tou dovolenkou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi: Horňácké byly parádní, byla jsem teda jen v pátek a pak v neděli na mlýně, ale super. Tož asi to vypadá, že poslední "za svobodna", musela jsem si to užit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak po dlouhééé době se opět ozývám..raději jsem se nevážila, tak tedy nevím, ale řekla bych že asi nic moc, jinak dneska jsem najela na drsnější režim sportu, tak snad už konečně..
Odpovědět
Dobré ráno ;-)
Odpovědět
ahoj holky... hodím vám se odkaz, kdyby měl někdo zájem... http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré jitro..U mě žádná změna :-( A naposledy jsem cvičila minulý týden.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, u me taky zadna zmena - jen totalni sok po vcerejsim se zvazeni :-(
Odpovědět
markétko, že já přijedu na to kafe a prohlídnu si tě, ty šoku jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radši na váhu ani nelezu..Nějak začínám ujíždět :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre, uz se tesim! No mne nefungovala ta vaha a tak jsem na ni nestala asi mesic :-( Vcera jsme byli u znamych a malem jsem si volala pohrebni sluzbu po tom, co jsem na ni vlezla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to žádné ráno nevydržela a pořád se vážím..žádná změna, už fakt nevím, co se sebou, jak se donutit.. :-( Třeba by bylo lepší to přestat řešit..nevím.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: Ja to prestala resit a nic se nevyresilo :-( Vcera po tom zvazeni jsem dostala nvy impuls - musim alespo zacit cvicit. Jsem nemozna.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to ja taky..Dnes budu gruntovat koupelnu, tak se snad zapotím..
Odpovědět
Heli, ale to není špatnej nápad, s tím kafetem :-D los: Známí mají jinou váhu, to se nepočítá ;-) markitka: A kolik chceš zhubnout? Já jsem si včera dala do tělíčka v posilovně. A na plochu jsem si nastavila jako pozadí ohavnou fotku svého zadku v plavkách. To je motivace ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi, ráda bych deset, ale spokojila bych se i s 5 kg..
Odpovědět
marki: promiň, že se ptám, možná jsi to tu psala, ale já byla týden na dovolené... jakou jsi zvolila "hubnoucí taktiku"?
Odpovědět
Profilova fotka
Míň jíst, zvýšit pohyb..jím méně, ale pohyb jsem zatím moc nezvýšila..ve čt jdem ale s kámoškou na tůru, tak aspoň něco..
Odpovědět
Profilova fotka
Zase mi zacly nejake problemy s brichem ]-( ]-( ]-( Vcera me tak palila zaha, ze jsem malem umrela a to jsem si odpustila uz i odpoledni kaficko :-(
Odpovědět
ubi, jako zajít nebo si ho teď vaříš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych klido bylo pro zajit :-)
Odpovědět
Se můžeme klíďo domluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super ;-) a muzem si dat i zeleninovy salat! :-D :-D :-D
Odpovědět
markitka: aby to nebylo jako s Helenkou - nejíš náhodou moc málo? heli, los: No výborně, tak najdeme místo, termín a vyrazíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, přidám se taky jednou do klubu,váha stagnuje, ale to bude tím že jak mam šaty doma začala jsem se cpát :-D a jsem nafouklá jak březí vlk ... takže zase pěkně zeleninka a žádný vybočování ]-( ;-)
Odpovědět
Jani, no jo, spadl řemen, co? :-D
Odpovědět
ubi, ale já už náhodou jím :-) sem se polepšila. dneska dostanu i léky snad a budu se moct do toho obout... jj, jsem pro, přijedu kamkoliv - víc mi to sedí o víkendu v odpoledních hodinách nebo v podvečer v týdnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte nějaký zaručený recept na pálení žáhy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?