Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
aci - z hlediska "správné výživy" máš špatně ty večeře - těstoviny i pečivo jsou sachardidy, ty bys neměla po 16h. mi bylo kdysi řečeno. k večeři by měly převahovat bílkoviny - tzn. maso, ryba, ... a k tomu zelenina. se sacharidy si tělo večer a přes noc neporadí. a sacharidy se tak přemění v tuky. proto se říká, že když mlsat, tak ráno a dopoledne, tělo to po zbytek dne spálí. taky se teprve učím správně jíst, někdy se to taky nepodaří, ale cítím se pak dobře :-) jako že jsem něco malého ten den dokázala :-)
Odpovědět
aci, abys nebyla podviživená jako já...až tady s holkama a s florou jsme na to došli.... já teď sežrala kus melouna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli - hmmmm, meloun, to zní dobře - taky mam půlku v lednici, oujéééé no to jsi mě navnadila :-D
Odpovědět
jani, tož si ho dej :-D
Odpovědět
janii: dík za radu, tak já to zkusím....včera jsem měla filé s findusem, tak to bylo dobrý :-) a meloun se na hubnutí hodí, to je jen voda.... heli: no podviživená si rozhodně nepřipadám...ale viděla jsem jeden díl "jste to co jíte" a byla tam paní velice silná, ale jedla přitom jen zeleninu - a doktorka jí řekla, že je tlustá prot, že jí moc málo - tělo má hlad a tak vytváří tuky, aby mělo zásoby...takže jíst málo je taky blbě.... já si myslím, že jím akorát,ale blbou skladbu....
Odpovědět
acim, já taky ne, mám špek, velký zadek, stehna...a to je přesně můj problém, tělo má hlad...jenže já nevím, teď jsem začla teda jíst tak nějak vyrovnaňeji, ale já bych chtěla zázraky do druhého dne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja se sem uplne bojim napsat, porad jen kynu :-( Myslim, ze jsem docela zhubla to tom tydennim pustu, o to vic pribiram, kdyz jim cokoliv :-(
Odpovědět
Markétko, to jsme na tom stejně. Jdu na IP ;-)
Odpovědět
heli: jenže já hlad nemám....i když jím,tak jak jím.... držela jsem 1x tu tukožroutskou dietu, co týden smíte jen tu polívku...nezhubla jsem ani půl kila a byl to fakt humus....
Odpovědět
ahoj holky ... tak sem se přeměřila a převážila ;-) a po tom měsíčním flákání a "obžerství" o víku jsem na stejném ;-) aspoń že se to nezhoršilo :-D)
Odpovědět
acim, já taky nejsem hladová, ale tělo ano...něco mu chybí, a aby mu to nechybělo, tak si to prostě uloží na horší časy..
Odpovědět
Ahojky, jdu Vám poradit svojí dietu. Ráno si k snídani dám třeba rohlík se sýrem, po dvou hodinách (když nemáte oběd ve 12) si můžu dát další rohlík...pokud ale mám oběd ve 12 max 12.30 tak si ho rozdělím do 5 krabiček. Tu jednu normální porci rozdělím na pět malých porcí a rozložím si to časově tak aby jsem měla až do večera co jíst,první krabičku si beru v těch 12... poslední krabičku si beru dvě hodiny před spaním. Žaludek se Vám bude pomalu stahovat a nebudete mít hlad a díky rozložení jednoho jídla na celý den by se vůbec neměl dostavit pocit hladu. A s pitím to je takhle cca 3litry za den, 15minut před jídlem nepít a 30minut po jídle nepít. Já už mám takhle dole víc jak 15kg a stačí víc chodit a občas udělat sklapovačky, dobré je si pořídit krokoměr a hlídat si kolik ujdete. Než jsem si zvykla tak jsem měla trošku problémy ale pak jsem si udělala třeba jídlo o den dřív a mohla jsem to praktikovat ii ve škole. Pár týdnů jsem to nedodržovala a vrátila se jen 4kg. Dietu držím od února
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak tomu říkám krabičková dieta ;-) Už jsem jí hodněkrát doporučovala a každému to zatím šlo, jinak jídlo připravovat jen na kvalitním tuku nebo na kousíčku másla. Nemusíte dělat nic spešl
Odpovědět
tak jsem dneska měla k obědu řízek.....já protě ty obědy neovlivním, když v jídelně mají tři jídla...:-(
Odpovědět
jo a ještě něco, je potřeba se vyvarovat ovoci které je moc sladké např meloun,nesmíte sníst třeba půl kila na posezení ;-) A některé ženské mají v sobě i hodně vody to je pak dobré si nechat napsat prášky na odvodnění
Odpovědět
treisi, a když mám k obědu jeden rohlík celozrnný, tři kolečka šunky a dve rajčata, to si mám rozdělit jak? :-N Jinak to zní moc dobře...můžu se zeptat, při jaké výšce a kolik kg jsi vážila?
Odpovědět
helisek moc jsem vážila,nechci to rozebírat ;-) ale věř,že to už bylo fakt moc,přibrala jsem díky nemoci a zabralo až tohle... Jinak nevím jak by jsi rozdělila rohlík,tam se počítá s normálním jídlem :-D :-N
Odpovědět
iviska: tak jsem dneska pořídila ten gel o Ryoru a uvidíme, jakej to bdue mít efekt...doufám, že aspon nějakej :-) dneska jsem po squashi, jak když mě někdo zmlátil a nemůžu vůbec chodit, jak mám natažené svaly na zadku...doma bude asi rotoped treisi: a dopoledne nejíš nic? nebo do snínadně akždé dvě hodiny rohlík a pak od poledney ty obědy na části?
Odpovědět
treisi, nemůžeš do IP? docela by mě to zajímálo...podle mě se jinak hubnu např. z 90 kg na 60 kg než ze 70 kg na 60kg...
Odpovědět
aci ráno snídani, ale protože většinou dopoledne vařím tak moc nejím, protože nemám na to náladu,ale když jsem ve škole tak si dopoledne dám třeba jogurtík a nebo ten rohlík
Odpovědět
já si myslím, že to chce čas...nemůžeme lítat každý týden na jiný návod, tělo si podle mě musí zvyknout...chtěla jsem jít večer plavat...ale můžu si namalovat, když jdu po práci na tetování :-N
Odpovědět
helisek: a kam a co si necháš tetovat?
Odpovědět
acim, já už mám dvě kérky, jednu "na slepáku" (klikihák), druhou na levé ledvině a ten koník má nožku strčenou mezi půlkama skoro :-D a teď nevím co, ale na záda mezi lopatku a páteř...původně jsem chtěla na trapéz s přechodem na krk, ale to by se nemuselo někde někdy líbit...
Odpovědět
jj, lepší je, když se to dá nenápadně schovat...:-)
Odpovědět
moje řeč. já už se prozatím rozloučím...papa, princezny...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem prase.. nehorázný prase... ]-( ]-( ]-( Dala jsem si sice k obědu rybu (která měla gramáž asi 200g), ale byla v pivním těstíčku.. to by jako nebyl problém,páč k tom byla mega obloha.. já to dodělala kotlem zelených fazolek na špekuuuuuuu :-p heli, já chcu kérku na nárt a nějak to zatočit otočit omotat kolem kotníku :-D a muž si bude nechávat dělat biomechaniku na nohu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je asi tim pčoasím, já bych dneska sežrala i mámu s tátou jak otesánek v tý pohádce ]-( ]-( ]-( tak strašně mě honí mlsná. to je hot těch pár dní před MS, fakt to pozoruju... takže jsem řekla NE!!! a jdu ve tři zavolat na squash, až budou mít otevříno, jestli mají volno apojedem sportovat!!! takhle na mě, a basta! a o víkendu půjdem na výlet, obhlídnout místo obřadu, a plavat - nějak ty koláčky budu muset vysportovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja se hlasim do klubu nejvetsich prasat, ani nebudu rikat, co jsem obedvala, bo byste se mnou uz nepromluvily ani slovo!
Odpovědět
Profilova fotka
lso - to právě musíš napsat, abysme ti mohly tiše závidět a nahlas tě pokárat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smažák s vařenýma bramborama :-N :-N :-N Bijte mě!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?