Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
aurecon: ty stránky mám zmapované...jenže u mě je problém, že já jsem na ovoci závislá...takže pro mě není třeba problém sežrat za den kilo banánu, dvě jablka, dvě hrušky....ovoce mi stačí jako náhrada "pestré" stravy...uplně v pohodě...ale taky ty cukry nejsou OK. A kupříkladu při pečení dávám třtinový cukr...a většinou v poloviční dávce :-N
Odpovědět
helisek: Tak já poslední dobou nepeču raději vůbec. Dávala jsem do buchet plno cukru a z mouky se taky tloustne. Tolik ovoce podle mě není dobré jíst. Já sním denně např. 3 nektarinky nebo 1 banán nebo trochu melounu. Taky se snažím jíst zeleninu.
Odpovědět
U sebe si neumím představit po ránu cvičit, bych se zablila...já mám ten metabolismums fakt pohnojený z toho všeho....ale pomalu se dopracovávám aspoň k těm 5 tis. kJ za den.. Tak já se pro dneček loučím a jdu prdět do duchen :-D Dobrou noc :-N
Odpovědět
helisek: Švagrová, která závodně tancuje, mi říkala, že je nejlepší cvičit právě ráno, protože přes den či večeř potřebuješ cvičit 2x déle než ráno, aby byl stejný výsledek, tak že mi je milejší cvičit právě v to ráno, ale já jsem na mateřské, takže si to můžu dovolit. Horší by to bylo pro ty, které musí do práce. Dobrou noc
Odpovědět
aha, tak to máš takové malé plus...já se snažím jezdit do práce na šestou...vstávám v pět...to bych asi nedávala... já teď mám pár dní smolíká, aby mi neprasklo to tetování, mám ho přes kloub...ale o víkendu jdu do fitka, aspoň na "spodek" tak dobrou
Odpovědět
Ahojky! já teda dneska nedočítám, jenom poslední stránku. Ale objevila jsem dneska fakt zdravou a dietní věc, tak koukám, že by se to mohlo hodit. Kukuřičný chlebíčky Racio Silouette s mořskou solí. Třeba to pro vás nebude žádná novinka, ale já to zkusila dneska poprvý. A jako náhražka chipsů a křupek a tak je to fakt super! já teda ty "polystyreny" znám už dlouho, ale tohle je tak báječně jemně slaný... x-) A takový tenký plátky, celý balení má jenom 60g. Moje "hormonální bouře" se snad konečně vrací k normálu, dokonce mi klesla váha, docela najednou a po tom, co jsem se tak den dva fakt moc nehlídala, dokonce tu čokoládovou tyčinku jsem měla... :-N Ono se blbě drží nějaká disciplina, když to brzděj pitomý prášky a jaksi zabraňujou tomu, aby se to úsilí někde projevilo :-N Akorát se teď nesmim zase rozežrat jako předtim. A příští týden už zase jede fitko, tak hurá! Jinak ahoj nový spolubojovnice! Ale teda jak tu někdo psal, že má 62 kilo na 169 cm, tak to bych pod těch 60 fakt nehubla. Já třeba o sobě vim, že kdyby to šlo pod určitou hranici (tak těch 56), tak už by mi to asi psychicky nedělalo dobře. A to měřim skoro o 10cm míň =-) Ale každá jsme jiná...
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nové tváře ;-) Jani, já si tu buchtu taky dám, ráda, ale když příjdu k přítelovi domů a v půl deváté mi nabídnou dort nebo topinku, tak odmítnu... A jsem za to na sebe pyšná ;-) I_2_3: ahoj, je vidět, že sama víš, že je to stravou, tak Tě vítám mezi námi, budeme bojovat společně ;-) aurecon: na merrylinku chodím taky, ale nemáš pocit, že skoro dvě kila za týden jsou moc? Já bych se bála, že to pak rychle skočí zpátky, jojo je zrádné... Já mám dole 2 kg za měsíc a jsem nadšená, bohatě mi stačí toto tempo hubnutí. 5000kJ denně je pro mě málo, umřela bych hlady, ale stačí mi držet se kolem 6500 - 7500 a stejně hubnu ;-) Ale samozřejmě blahopřeju k úspěchu, klobouk dolů. Je to super pocit, že jo? heli: pochvala, konečně se s tím jídelníčkem trochu srovnáváš, to byla hrůza, ty Tvoje pidiporce... Co sis teda nechala vytetovat? Tvoji slabost na ovoci naprosto chápu, já jsem schopná sníst na posezení kilo melounu... ovoce do sebe cpu (nebo cpávala jsem), dokud nemám pocit, že prasknu ;-) Kam razíte do posilovny? krtek: musím si to napsat a podívat se po tom, protože taky ulítávám spíš na slaných "mlsech" ;-)
Odpovědět
krásné dobré ránko.... ubi, holky chodí na lipovku do Hodonína, tak půjdu s nima tam, stejně jako na fitbox...ale to fakt musím počkat, až se to zhojí...i když jsem na tom normálně spala a v pohodě. ale tohle pondělí asi ještě ne... jinak jsem fakt nas.aná sama na sebe, váha neleze dolů, naopak dneska ukázala o kilo víc než včera. rozhodla jsem se nevážit, měsíc, a jestli při téhle stravě a přidání pohybu se to nehne, nebo nebude vidět výsledek na cm, tak vyhledám dietologa po konzultaci se svojí dr. ještě teda uvidím, co dnes ten cukr...v 9 tam volám... Kuba mi vytetoval "něco"...neznamená to nic, ale je to takový ornament...už jsem se tu odhalovala kolegyním :-N potom nechám vyfotit, ať též můžete hodit očenkem.
Odpovědět
Dobré ránko všem ;-) heli: Tak to se pak pochlub ;-) Uvidíš, jak dopadnou ty výsledky u dr., držím Ti pěsti :-) Uvidíš, co tělo udělá, až se srovná s tím stravovacím režimem. A kdyžtak potom opravdu dietologa. Jak jsi říkala - když změny, tak od základů ;-)
Odpovědět
ubi: jo no, to jo...ale byla bych ráda, kdyby to šlo "samo", bez odborné pomoci...v pase bych řekla, že je to lepší, ale nějak se to přesunulo do těch nižších partií...
Odpovědět
Snad se to časem srovná... cvičení a pravidelná strava by Ti měly nastartovat metabolismus...
Odpovědět
Přeji Vám hezké ránko :-) Sice se moc často neobjevuji, ale snažím se vždy poctivě dočíst :-) V úterý jsem si hezky lebedila doma a opalovala, řeknu Vám ... ty špeky vypadají lepšejší opálenější - dokonce se mi i líbí :-) no tak nééé, dobře ... není to ideální, ale lepší než ta bílá velrybka :-) Heli: doufám, že telefonát dopadne dobře, o tetování přemýšlím také dlouho, ale né a né se rozhoupat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ubi, průser je v tom, že fakt jsem z toho otrávená...já od desíti let sportuju několikrát týdně...ale u mě je taky zakopaný pes v tom, že když jsem trénovala na mistrák, chodila jsem do fitka denně a makala tam jako chlap...vypadala jsem jak hňup. Tak jsem přestala a věnovala se jen ostatním sportům...Pak po tom těhu...dvojčata v 6. měsíci mi ten břůšek trochu natáhla :-N Tak teď to vypukne....začnu makat jako barevná a to by bylo, aby nebylo :-D tali, děkuju...to já bych se houpala tak, až bych byla celá jak obrázek :-N
Odpovědět
tali: souhlas, opálený tělo vypadá mnohem líp, ani celulitida není tak vidět... heli: To je jasan, to by bylo ;-)
Odpovědět
heli: wow, ty jsi vážně odvážná baba :-) na co jsi trénovala? Já nemyslím, že by si vypadalo jako hňup - vyrýsované svaly jsou fajn (ale né extrem, kulturistky a tak) ... jj, na hubnutí je nejdůležitější ta trpělivost a pevná vůle .. a od toho jsme tady, abychom si ji navzájem dodaly:-)
Odpovědět
tali - ale já byla extrém, víš...závodila jsem v páce, byla jsem reprezentat ČR, třetí na juniorském mistrovství Evropy...
Odpovědět
Teda Heli, Ty mě nepřestáváš překvapovat ;-)
Odpovědět
:-N :-N já se s tím moc nechlubím, no... jdu si míčet nehty, tak chvíli nebudu
Odpovědět
Počkej ... to jako fakt? Ty vogo, holka, ty jsi vážně dobrá :-):-) A co že si toho nechala? Nebo ještě závodíš? :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) . aurecon - tak to je super, pustíme se do toho společně když máme stejnou startovní čáru a stejný cíl :). K snídani jsem si dala activii s celozrnnými lupínky...víc jsem do sebe nedostala, ale pro začátek dobrý, ne? ;-) Jinak tu svojí "pneumatičku" a zadek změřím doma, teď jsem v práci a nemám tu metr... krtek.93 - kdybych tu váhu měla rozloženou po celém těle, tak by mi taky nevadilo že vážím 62 kg na 169 cm, ale když jsi hubená a jenom místo bříška máš pneumatiku a k tomu tlustá stehna - tak to asi není ok...teda rozhodně ne pro mě, a proto jsem se rozhodla s tím něco dělat. Každá prostě máme jiné nároky ;-)
Odpovědět
I23 my jsme tu samé takové, co chceme zhubnout jenom pár kilo a hlavně kvůli vlastnímu pocitu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, drahe pritelkyne ;-) Tak ja uz se vcera vecer jakz takz drzela, tak snad se smazak vstrebal. Jen jsem se v noci probudila s silenym hladem ve tri... Malem jsem sla dolu do kuchyne pro rohlik! Ale lenost zvitezila nad hladem ;-)
Odpovědět
tali, nechala jsem toho...já vypadala fakt blbě, kluci v autobuse mě oslovovali, jaký mám fígl na takové nasvalení...a báli se mě... holky, neměly bychom se i vyfotit? :-N já ale leda zezadu :-D tak. nehtíky mám ošetřené, snad to zabere...
Odpovědět
heli, taky jsem na to myslela, ale měla jsem se vyfotit tenkrát, než jsem začala cvičit, to jsem byla fakt jak růžový prasátko... teď už to není taková hrůza, ale bylo by fajn vidět ten rozdíl :-) No, pozdě bycha honit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teda hodně fotek, na kterých jsem i v oblečení jako prasátko, takže pokud někdy u mě nastane nějaký progres, budu to moct srovnat i s těmito.
Odpovědět
123: To je super :-) Za chvíli se ti režim zajede a tvé tělo začne spalovat :-)
Odpovědět
Bré ránko ;-)) Heli, tak já se můžu vyfotil leda tak oblečená - páč z neoblečené Iv by ste asi dostali zástavu :-p - ale tak špatný nápad to není ;-) Já měla včera dietní obídek - rýži + kuře x-) a pak navečer jeden banánový řez a nic víc ;-)) navíc jsme darovali tchánovi jezevčíka - štěňátko - takže o pohyb a starosti mám vystaráno :-D)
Odpovědět
Ivi, z neoblečené Hel, taky, takže v klidu :-D
Odpovědět
Hmm tak já počkám na R aby mě vyfotil ....
Odpovědět
ale vy ste mě vlastně viděli na fotkách z dovo..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?