Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
tak je to v pr...
Odpovědět
copak?
Odpovědět
Profilova fotka
Heli: co se děje?
Odpovědět
Hladina cukru v krvi zdravého člověka je cca 5 jednotek...já mám 8,1...Odpoledne je moje dr. v ordinaci,tak jí budu volat |-|
Odpovědět
No nazdar... tak to fakt vypadá na tu cukrovku... :-( los: ahoj, vítej mezi živými...
Odpovědět
los: markétko, jak je? Už je dobře? ubi: je to na ho..., teď už mě asi fakt nic nemůže překvapit..
Odpovědět
heli: jak se říká, na pos.aného i h.... spadne :-( Ale tak zase je dobře, že se na to přišlo.
Odpovědět
pořád to prý může zapříčiňovat stres...ale dokud nebudu mít další testy, tak tomu věřit nemůžu..
Odpovědět
Třeba to ještě není ztracené... ;-)
Odpovědět
Naděje umírá poslední...
Odpovědět
Ahoj! Tý jo, já dneska nějak nemůžu dopsat, a to mám prosím volno... Ale muž se už půl hodiny hrbe v odpadu v dřezu, že nám tam prj něco kape... jsem zvědavá, kdy hodlá odkráčet do práce. já jsem z těhle jeho kutilskejch pokusů vždycky taková nejistá... heli: je to blbý, ale buď ráda, že se to zjistilo včas (jestli to ted neni jenom tim stresem). Třeba bude stačit nějak upravit stravu? Jinak já včera pěkně zhřešila - vařila jsem rajskou s knedlíkem. A fakt jsem si chtěla dát jenom dva, ale to bysme ten zbytek nejspíš vyhodili... No jo no, čtyři byli no... Blbý je, že k večeři. Ale k obědu v práci sojový maso s rejží a došly mi tu všechny takový ty "jakž takž zdravý" mlsoty pro případ nouze (od mamči jsem dostala výbornou čokoládu - hořkou, s mátou, takový ty jednotlivý placičky balený v pytlíčkách - na chuť super, akorát je dost těžký se ovládnout a dát si fakt jenom jednu, tak ještě že už je to pryč :-N ) A dneska mě čeká zkouška šatů, tak jsem zvědavá... Břicho už snad trošku splasklo (nebo je to jenom můj subjektivní pocit, každopádně cejtim se líp), tak se snad ani nebudu tak stydět...
Odpovědět
Ahoj kočky, hlásím hlásím - že tenhle měsíc jsemm to nějako celé nezvládla ... takže míry ani posílat nebudu - prosím tedy o volné místo :-S ale už je po všech oslavách a poutích - takže by to mělo jít lépe x-) Heli, neboooj - mám kamarádku co má cukrovku snad od 9ti let. Pokud máš zvýšenou potřebu pití - tak bych tomu i věřila, že ji máš ... ale viděla bych to na zvýšenou hladinu zapříčiněnou stresem!!! On ten stres udělá hodně - věř mi prosím. Ale rozhodně postup další testy a vyšetření ať víš přesně na čem jsi. Moc moc držím pěstičky aby bylo vše OK a byl to opravdu výkyv v důsledku stresu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, děkuju... No právě, zavolám dr a domluvím se, co dál...radši to chci podchytnout hned na začátku, kdyby něco a být pod kontrolou, než pozdě bycha honit... No jo, hodně piju, málo chodím na záchod, otékají mi nohy...jsou dny, kdy mám ukrutnou potřebu cukru...jsem unavená...ty nohy mám už tak rok, i to pití...já se přikláním k tomu, že to je stresem, ale bez dalších testů nevím nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Heli: věřím, že to určite způsobil stres, dobře to dopadne, neboj se. Držím pěsti. Já už jsem jakž takž fit, sice jsem teda v neděli zase lítala na záchod, ale chuť k jídlu rozhodně už mám. :-D
Odpovědět
krtek: tak pak vyvěs fotku, jak dopadla zkouška ;-) ivi: Tak pro tentokrát dostaneš prázdnou kolonku, ale příště běda ;-) Vždyť Ty jsi to celé zpískala, ne? :-D heli: ať je to, co je to, Ty to zvládneš ;-)
Odpovědět
heli: No ten stres ti určitě nepřidává... Ale rozhodně je dobře, že už to nějak řešíš, to s dr zvládnete. Podle mě až ten problém (ať je to cokoliv) začnete nějak víc řešit, tak se ti dost uleví - mě by třeba oteklý nohy děsně obtěžovaly (stačilo mi minulý léto - problémy s kotníkem) - a toho se snad zbavíš.
Odpovědět
Jj za včasu podchytit a pak zkusit nějakou léčbu - třebas to bude úplně něco jiného ;-)) Nechceš zkusit tu vakuovou masáš??? Hodně to pomáhá při otocích, že ti lymfa odchází z těla - hodně při tom musíš pít - já to podstoupila loni - během 5ti týdnů 10procedur a měla jsem nožky lehké jako pírko :-) Heli, ještě zkus sušené švestky nebo meruňky - po nich se chodí dobře ... pokud by nezabrali sušené, tak si je na noc dej do vody a ráno sněz a vodu vypij ;-)
Odpovědět
krtek: ani mi nemluv, nosím apartní podkolenky, takové ty kompresní, protože to, že mám oteklá lýtka mi ani tak nevadí, ale ta bolest je ukrutná...Jj, lumfo jsem zkoušela, ale tím to není, křečáky to taky nejsou... Ivi, to je můj mls, tyhle dvě sušené potvory, i si je namáčím a nic...
Odpovědět
heli: Mojí kamarádce zase kolegyně poradila jogurt - Olma, bílej, bio. Prej jí to fakt pomáhá (ale jenom tenhle konkrétní, třeba Activia prej ne) Já mívám docela oteklý kotníky, hlavně v horku, a s tim jednim jsem si loni něco provedla, doteď nevim co, ale docela to bolelo, celý léto jsem kulhala. A taky závistivě okukovla všechny ženský v těch drobnejch sandálkách na podpatku... já "pajda", kotník ve stahovcím návleku a místo těch vytouženejch drobejch sandálků jsem si pořídila totálně placatý robustní riekry :-D A po cestě na dovolenou - hrůza, první den úplně zabitej, mi to ne a ne splasknout, a to jsem sprchovala ledovou vodou, měla je opřený o zeď, nic. cestou zpátky jsem si je naštěstí mohla hodit před sebe na opěradlo, sice jsem se nevyspala, ale neotekly tolik. Jinak mě se před desetinnou čárkou už tu a tam objeví 1 místo 2 ;-) Zrovna dneska - to je teda až podezřele málo, asi jsem taky málo pila. Ale povzbudí to! (na zčátku to vůbec nešlo pod 3)
Odpovědět
No jo, já jiný jogurt než activii nesním, bych blila jak šakal :-N
Odpovědět
Aha, tak to nic no...
Odpovědět
ale třeba kyšku sem vypila a nic...
Odpovědět
Profilova fotka
heli: fakt věřím, že jak se to ustálí, jak budeš více v klidu, určitě se to zpraví!
Odpovědět
Kéž by to už všechno bylo za mnou...jestli mi ten chlap za tohle všechno stojí :-|
Odpovědět
Já taky myslim - kombinace větší pohody a nějakýho lékařskýho dohledu musí zabrat! Holt kdž se to s..e, tak se to s..e no... Vydrž, bude líp, určitě!
Odpovědět
heli: nestojí ;-) krtek: tak to je úspěch, na to, jak tu pořád skuhráš, že dietu nedržíš :-)
Odpovědět
ubi: :-N No já si přijdu, že se zase rozežírám, musim bejt na sebe drsnější, už si zase začínám moc povolovat a to je cesta do pekel :-p A docela se teda divim, že ty cm nejdou dolu, ale vůbec... Ale řeba se neumim měřit :-D
Odpovědět
Ubi ;-) tak já se tedy zítra ráno kontrolně přeměřím a převážím :-)) my teĎ měli za sebou 2 poutě - takže samé jídlo a tak, pohyb jako taky byl - ale není to ono.
Odpovědět
krtek: To nevím, čím to bude, ty centimetry... Když jde váha dolů, měly by i cm... Nemáš třeba moc tuků a málo bílkovin? ivi: no vidíš, že to jde ;-) Mě teď čeká týden "sbohem dieto" - v pátek mám promoci, takže se půjde na slavnostní oběd, samozřejmě, a aby toho nebylo málo, tak prababička slaví 85, takže po obědě jedeme zrovna na zahradní party s grilováním, zákusky atd. No a večer z oslavy utečeme a jedeme na týdenní dovolenou, a pochybuju, že se budu nějak významně omezovat...
Odpovědět
Ubi :-D a mě se divíš že jsem takhle hřešila .... jenže já tohle měla každý víkend s tím, že jsme přes týden ujížděla na sladkém z poutě ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?