Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Kurna, ani se mne neptej! Prestala vazit vaha! No ale neco snad urcite, protoze jsem vubec nejedla od pondeli, maximalne 1 -2 suche rohliky...
Odpovědět
Holky, co s tím "kontrolním" měřením, odpískáme to teda úplně?
Odpovědět
Ahoj kočky, mě to prostě nejde :-D) fakt jako ne!!! včera vodní den super, ale večer 8-( no odpo sem si dala vynikající houbový gulášek x-)x-)x-) a pak večer trochu toho a toho .... ale bylo to nervičkama, páč u našich byl další velkej šplouchanec a ves nad náma to jaksi vytopilo - před týdnem to zaškodilo 3domům a teď údajně komplet všechny!!! :-p a měla jsem strach o naše - páč mají barák hnedle u vody |-| Heli, mě prosím taky IP ;-))
Odpovědět
To počasí je fakt hrůza, normálně tropický - vysoká vlhkost vzduchu, vedra na padnutí a přívalový deště... :-( My jsme naštěstí na kopci, ale ve vesnici pod kopcem prý včera čerpali hasiči vodu ze sklepů... :-(
Odpovědět
Koukám los, že sis zřídila albíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ;-) Tak jsem si ráno stoupla na váhu a je to horší, než jsem čekala: 74 kg :-p :-p :-p Takže startuju dnes. Ke snídani jsem si dala jogurt s 1 meruňkou.
Odpovědět
anoli: a kolik měříš?
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: no, něco mezi 176 a 177, jak kdy. No já vim, není to nic úplně hroznýho, ale víš jak :-) Necítím se dobře ]-(
Odpovědět
Ubi, vidím že bylo veselo všude :-p ... no my máme i v pokoji 78%vlhkost :-( fakt mazec ....
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - já bych to vaše měření neodpískávala ... když jste se tak dohodly, proč to rušit? že to nešlo jak jste si představovaly? no tak budou v mírách nárůsty - alespoň vás to nakopne ;-) jasnačka že mi do toho nic není, měřím se doma sama, ale měřím se pravidelně, i vážím, a zapisuju si to ať to stoupá nebo klesá ... a už přestávám dělat chytrou a jdu něco dělat :-)
Odpovědět
janiii: na tom něco bude ;-) Já se teda taky měřím průměrně, a fakt je, že vždycky, když vidím zhoršení, tak to člověka donutí zas dělat něco jinak... Tak kdo to bude sbírat od všech?
Odpovědět
Profilova fotka
Kde já se zvážím, když ta blbá váha nejede ! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
mě to teda nenakopne...dneska mě bolí víčka, hlava...odpo jedu k právničce, kolegyně mi říká, že to mám z toho...po ránu mi bylo na blití... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
heli, holt nervy, drž se!
Odpovědět
heli: jo, to bude určitě z nervů :-( Drž se...
Odpovědět
děkuju holky...já se snažím, ale to tělo si dělá co chce...
Odpovědět
Profilova fotka
tak..hřešim jak se to dá..a ještě k tomu k dnešní hrůze je grilovánííí....ááááá pomoooc :-x
Odpovědět
alka, já se stavím :-D
Odpovědět
alkapinka: já to posledně vyřešila tak, že jsem koupila hromady zeleniny, a než se to ugrilovalo, tak jsem se naládovala zeleninou a masa se už tolik nevlezlo ;-)
Odpovědět
Děláte jednu chybu, a to, že se o hubnutí bavíte s tlustýma holkama, který mají stejný problém jako vy. Zkuste se o hubnutí radeji bavit s holkama, který zhubly a dovedou si udržet váhu.
Odpovědět
avena: Ty máš zřejmě recept na kde co, že? Tak poraď, jestli máš vlastní zkušenosti...
Odpovědět
Profilova fotka
čau tlustý holky :-D hlásim, že dneska hřešim, protože si jdu namazat světlej chleba :-) ale jsem nějaká nervní a podrážděná a mam hlad! :-) ale zítra jdeme squashovat ;-)
Odpovědět
teda nazdar tlusťošky :-D člověk tady chvíli není a volačo sa tu děje :-D taky už se s těma špekama nevlezete ani do křesla? :-D dost legrace a do práce. jani, já též dnes zhřeším - buď pojedu na grilované prase nebo spasu palačinky. ale protože toho mám dneska už dost a usínala jsem na dálnici, tak zůstanu asi doma a tam si ty lapačiny... jinak se dneska cítím docela fajně, sice trochu hladově...ale to je kvůli té krvi, v osm jdu na to... u právničky se mi ulevilo, zaplaceno jest, a ještě mi říkala, že to zkusí udělat tak, že nebudeme muset k soudu - takže o nás bez nás a nám už pak jen rozsudek...to by bylo naprosto super x-) x-) x-) a byl u nás dnes pár na prohlídku bytu, ale nedávám tomu velkou šanci...
Odpovědět
Profilova fotka
heli - tak přeju pěkný a klidný večer ;-)
Odpovědět
čau tlustoprdky :-D janiii: já jim světlej chleba pořád, tmavý pečivo se u nás nekupuje (ono taky na dědině není ani moc k dostání), výjimečně dalamánky, ale jim tak půl krajíčku chleba k jídlu, tak snad to nebude taková pecka :-) Ale zato jsem dnes měla zdravej obídek - cuketu, sice zapečenou s tučnou nivou a zakysanou smetanou, ale bylo to mňam a jakžtakž dietní ;-) heli: Tak to jsou samý dobrý zprávy ;-) A běž pekně na to prase, žádný ležení doma!
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - já jsem obědvala jen jednu červenou papriku, jednu žlutou papriku a 10cherry rajčátek - vše nakrájené na salát s trochou balkánského sýra - a teď jsem si dala teda dva krajíčky chleba (vim, fuj!) s Lučinou Bioaktiv a plátkem sýra. tak myslim, že jsem mohla dopadnout hůř - párky, paštiky, atd. ... :-) my jinak kupujem tmavý toustový chleba, ale ten jen občas, a jinak tmavé knäckebroty, ty vydržej :-) a už i přítelovi začaly chutnat! zlatíčko :-)
Odpovědět
Čauky! Tak jsem se zasmála :-D :-D No my jsem všechny děsně tlustý - potřebujem shodit průměrně tak 4 kila :-D JInak pečivo se snažim vynechávat, kupuju si akorát takovej ten balenej slunečnicovej chleba, dneska v práci tmavej rohlík. Teda moc nevěřim, že je to přímo celozrnný, ale zasytí to snad líp než "bílá klasika". A cestou z práce jsem dostala děsnej hlad, přítel přijede od rodičů bůhví kdy, takže bůhví kdy budeme zase večeřet.. Zkrátka jsem zdlábla Eskymo. A docela jsem koukala - v tom jednom je asi 400 kJ, to neni moc. Já se teď hlídám nějak míň - svádim to na ty hormony, že nemá cenu se stresovat, váha dolů teď stejně minimálně tejden nepůjde. Ale aspoň si hlídám, aby nešla nahoru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tlusťošky,tak se k vám také přidávám. Potřeboval bych shodit břicho a zadek..Parádní by bylo tak 5-6 kilo, ale asi se k tomu nedokopu. Jak to děláte, že stíháte jíst? Já tak max. snídani a pak už to zanedbávám..no a pak se nafutruju večer. Cvičit nestíhám, jenom ráno Pozdrav Slunci, pár sklapovaček a dost. Večer chodím v 8 domů a to už nemám sílu na nic víc než jenom hamání:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě taky Míša nanuk je prý dobrý při hubnutí- ten se taky může :-)
Odpovědět
ali: já teď viděla reklamu na nějakou zmrzlinu Mango, ta je prej taky ok, ale u nás jí neměli :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?