Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
šiši,, sem si dala bílý jo a vyprskl mě do klávesnice :-D)
Odpovědět
můj dnešní příjem je dneska zatím 2 709kJ....
Odpovědět
heli: tak to máš zoufale málo... Vždyť už je poledne... Jestli potom netloustneš z toho, že si tělo ukládá všechno, co dostane...
Odpovědět
ještě tam bude večeře, ale víc jak na 4 tis. se nedostanu...a já myslela, že čím míň, tím líp...tak ono není dobře ani moc, ani málo...
Odpovědět
Profilova fotka
heli - pod 5000 bys neměla jít bez dozoru lékaře, to si přečteš všude ... takže bacha na to, ubi má pravdu. tělo pak ukládá všechno co se k němu dostane "na horší časy"
Odpovědět
do pr...., tak to je asi ono....já kráva si myslela, jak to půjde dobře v rici ryby...to sem si pomohla....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím,tak já jsem zase 3 dny nějak "vynechala" cvičení a taky jedla no...ani to raděj nebudu říkat,ale dneska jsem se ovládla v obchodě a koupila jsem si alespoň šopák. Alespoň trochu lepší než vlašák nebo vysočina. Ale celkově jsem teda polevila a fuj...stydno je mi. Takže se na sebe musím zase pořádně naštvat ]-( . Já tedy nechci zhubnout moc,tak 3-4 kila,ale nejde to tak snadno, jak jsem myslela. Alespoň ten "tvaroh" nějak zpevnit :-( . A máte někdo přehled,jak například takový jídelníček na 1 den vypadá,aby splňoval těch 5000 kj?
Odpovědět
malalusy: já bych to viděla na kousek pečiva, kousek masa, něco mléčného, zelenina, ovoce....vajíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
helisek: ježišmarja,tak to nechci vědět jakou má hodnotu to ,co jsem včera snědla :-x
Odpovědět
malalusy: Tady je vzorový jídelníček http://jidelnicky.merrylinka.cz/Ukazk..., ale pro mě je 5000 hrozně málo... heli: tak to jez radši trošku víc, tělo se nesmí "bát" hladovky...
Odpovědět
lusy, já si třeba dneska říkala, kolik to mělo kalorií a ejhle, necelé tři tisíce...ale už aspoň vím, kde je zakopaný pes :-N
Odpovědět
ty voe, tak to nevím, kam bych nacpala ten jídelníček...to je moje jídlo na týden :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem se zapoměla před vámi pochválit!! šla jsem z masáží a sídlej ve stejný budově jako restauračka, kde dělaj hotovky. tak jsem tam vlezla a už ode dveří na mě volaly "tady jsme, haloo, janiiii" bavorský vdolečky!!!! :-D miluju je!!! koupila jsem si rizoto se sýrem a vypadla tam odtud jak namydlenej blesk :-D odolala jsem!
Odpovědět
teda janiiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale vůbec na ně nesmim myslet, protože se mi sbíhají sliny jen si na to vzpomenu :-N a oni je tam dělaj táááák moc dobrý x-) :-x jsem na sebe jak na svoji čoklici: "FUJ JE TO" :-D
Odpovědět
ježiš, my měli k obědu makový závin a ten taky byl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Tak to zas není tak hrozné,teda jako,že to není tak málo,jde spíš o kvalitu. Holt já jsem bohužel fakt neuvěřitelně mlsná. Teda ale v tom jídelníčku jak je tam ta druhá svačinka...cotagge..to jako myslí tak,že bych vzala lžičku a snědla to samotné? uuuf,to ne..naježily se mi chlupy po celém těle při té představě. :-x To je totiž můj velký problém,přílohy. Kdyby tak existovala nějaká dieta jen z příloh x-)
Odpovědět
lusy, tak to u mě je to zase naopak...já to zbagruju jen tak :-D
Odpovědět
malalusy: Naopak, je toho docela dost, hlavně papkat pravidelně ;-) Ještě jsem někde viděla, kolik kJ by měla mít snídaně, kolik večeře atd., tak se dá řídit i podle toho, zkusím se podívat po odkazu. Já taky nejím podle vzorových jídelníčků, kolikrát si místo odpolední svačinky vezmu kousek čokolády... Naopak se snažím pravidelně zařazovat to, na co mě nejčastěji honí mlsná, abych to měla po kouskách a ne naráz... A jak říkám, já těch 5000 nedávám, umřela bych hlady, ale i kolem těch 7000 hubnu ;-)
Odpovědět
Jo, tady je to http://jidelnicky.merrylinka.cz/Jak-s...
Odpovědět
Profilova fotka
helisek: Fakt? Ty jo a snědla bys i třeba tvaroh samotný? Jsem asi divná,nebo nevim. Já ani šunku,nebo třeba kuře bych samotné nedala. Někdo mě asi začaroval =-) I do jogurtu se musím hodně nutit,taky do ovoce. Možná tak jablko,pomeranč. Broskvičky můžu to jo..jo jo
Odpovědět
heli: já taky klíďo samotný, bez chleba... Ale zase třeba brambory můžu místo hlavního jídla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo holky vybírám věci pro kocourka, abysme to měli všechno připravený, páč po svatbě si pro něj pojedem, a mě už se sbíhaj sliny i při čtení nápisu Mauschen bonboniera pro kočky :-D :-D vidim slovo bonboniera a mam reflexy jak Pavlovův pes :-D
Odpovědět
lusy, ano:) když třeba peču něco z tvarohu, tak ho vyjídám syrový :-N ale mlíko nevypiju :-S ubi, vařené, posolené a nejlíp s pomazánkovým máslem :-D holky, já pádím k té kadeřnici. pac a pusu, ozvu se večír ;-)
Odpovědět
heli: s normálním máslem, anebo pečené jako dneska ;-) Mlíko můžu, mňam :-) Tak papa a nech se rozmazlovat ;-) janiii: No a to sem si myslela, že si dens tu čokoládu odpustim... a ty na mě s bomboniérou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helisek:tak ty zas mlíko :-) ? Ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny vás potěším,protože já co včera sežrala... To vás bude všechny hřát dobrý pocit,že jste lepší :-) Takže: RÁNO: Dva rohlíky se smetanovým pomazánkovým máslem(jak odešel chlap do práce,tak jsem snědla ještě jeden s marmeládou),jeden čaj a následně hned 2 kafe s mlíkem ODPO: jsem si dala vepřové na houbách se zakysanou smetanou s rýží(vařil chlap-moc dobré),následně v práci jsem neodolala a zožrala celou bílou čokoládu. Potom jsem byla přeslazená,tak jsem snědla 1 hermelínek s 1 rohlíkem a VEČER: 1 pivečko a bohužel půl balíku čipsů. Já vím no... :-N . Nevím proč a jak to funguje,ale občas jsou dny,kdy se takto zvrhnu..
Odpovědět
Profilova fotka
malalusy - to znám, taky jak začnu tak jsem jak utržená ze řetězu ... možná bude fungovat to, jak píše ubi. dopřát si denně něco malého! kousek čokolády, nebo kousek sýra, kterej je tučnej ale miluješ ho, zmrzlinu (na kJ je výbornej Twister od algidy), ... prostě dodat tělu něco na co by stejně ščasem dostalo chuť, ale takhle to mít pod kontrolou ... já si třeba obden dám Bebe dobré ráno. včera jsem měla nanuka, ...
Odpovědět
Profilova fotka
janiii:asi je to tak, jak píšeš. Já mám problém hlavně v práci,jelikož jsem kuřák a v práci nekouřím,takže jím,je to děs. Nejhorší zlozvyk. Před rokem jsem vydržela rok nekouřit a taky jsem přibrala a od té doby to nejde dolů právě. Chci přestat kouřit,ale právě proto taky chci zhubnout,protož jak přestanu,vím,že zas přiberu. Achjo.
Odpovědět
malalusy: Souvisí to s cyklem - já tomu říkám žravky - bývá to kolem MS a ještě prý kolem ovulace, ale to nemám ověřené...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?