Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
jj souhlasim s tali - pokud cvicis jis primerene a nehubnes tak proste uz asi hubnout nemas a telo chce zustat tak jak je... ;-)
Odpovědět
Tak to s Váma zas nesouhlasím, holky... Já sportila 3 měsíce, myslela sem, že jím míň než to, co spotřebuju, ale nehubla jsem. Tak jsem si začala dělat jídelníčky podle e-kalkulačky a zjistila sem, že mám v denním příjmu navíc to, co vysportuju, takže jsem se tím sportem udržovala jenom na tom, abych nepřibírala...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko u snídaně, dámy :-)
Odpovědět
ahoj kočky, tak už jsem v práci a musím dořešit účto teď za květen a pak se budu věnovat zbytku únoru 2008. Zítra jak manža pojede z práce (končí v 7ráno) tak dorazí za mnou a já mu nabalím účto domů - a na neděli mám program. Jinak kují za podporu ;-) pak ještě písnu, mám tu šéfa
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám Helenku z dovče a těším se na zážitky! Ubi: Jak jsi zhřešila? Že bys byla už tak jak já? ;-)
Odpovědět
ubi - ja vim ale kdyz heli pise ze sportuje a ze jedla vicemene jen ovoce a zeleninu tak me to prijde jako dost malo...ale ona je vseobecne hubena co si pamatuju ze zacatku diskuze tak tam to nekde psala kolik vazi meri apod. :-) zase clovek nemuze ocesat jidelnicek jen na zeleninu by ho za chvilku hrablo
Odpovědět
ubi, nevím, prostě sem omdlela....ale možná to souvisí s chudokrevností...
Odpovědět
ja bych treba potrebovala recept jak vydrzet na grilovani a vzit si napr.jen jedno maso nebo si nevzit zakusecek kdyz sem na oslave a pak se na tebe vsichni vrhnou kdyz nechces a vem si vem si ... ]-( no a nevemte si :-D
Odpovědět
Los, zážitky jsou teda velké, musím je nějak probrat a pak se podělím, každopádně jsem si dáchla a parádně si odpočinula...
Odpovědět
Profilova fotka
Heli: Jooo? Tak to se těším a celkový dojem? Odpočinek nade vše, to Ti závidím ;-)
Odpovědět
los: No měli jsme včera grilování s budoucím švagrem a švagrovou. Takovej v klídku pokec, ale znáš to, akce založená na jídle... Takže jsem spráskla kus kuřecího, klobásu a dva krajíce chleba z domácí pekárny, zapíjela jsem to vínem. A to jsem se na to připravovala, takže jsem přes den jedla víc a taky jsem nachystala hromadu zeleniny, abych si zacpala žaludek něčím nekalorickým, jinak bych toho snědla snad ještě víc... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Klid, to znám. Vždycky na tom musíš hledat to pozitivní :-) Určitě sis užila parádní večer a to jídlo z grilu je lepší než smažený sýr z hranolkama, mohlo to být přece i horší, hlavně si nic nevyčítej ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jééé, helísek má novou fotku, a pěknou :-) kata: jo tak ten recept bych potřebovala taky. Na mě se ani nemusejí vrhat, jak to přede mnou leží, tak bych zobala a zobala... Hlavně jsem zjistila, že si budu muset něčím zaměstnat ruce... Snad to háčkování kromě televize začnu nosit i na oslavy... :-D :-D :-D
Odpovědět
ubi - joooo jak mi to pripomina me :-D ja se teda snazim vyvyrovat aspon tech chlebu a tak takze se laduju jen masem ale spast tolik masa do toho vinko do toho neco sladkyho to taky neni idealka ]-( jo a taky sem se tedka divala na souboj v tezke vaze a jak tam ukazovali ze grilovat jedine zabaleny v alobalu ze nesmi unikat ta stava dolu do grilu - jako jo ja to chapu ale pak to grilovany uz podle me neni grilovany ale vareny v alobalu uz to pak vubec nema tu dobrouckou chut :-|
Odpovědět
los: To já si nevyčítám, jenom si říkám, že ta pecka, co jsem dostala dneska ráno mailem, přišla jako pomsta za to včerejší obžerství :-) Ale aspoň jsem se včera hecla na tom orbitreku, tak snad jsem ten šílenej výkyv trošku srovnala :-D
Odpovědět
ubi - no ja bych se prave s tim sladkym treba i udrzela (mozna :-D) ale kdyz na me pak 20 lidi cuci jako proc si nedam jak jedina dortika at neblbnu tak se holt tezko odolava...ale samozrejme me moc premlouvat nemusi abych si vzala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Jaká pecka mailem?
Odpovědět
kata: Taky jsem to viděla... Naši známí grilují v takových Těch alobalových vaničkách, tak to by možná bylo řešení, jak neztratit tu chuť grilovaného a zabránit kapání do ohně. Navíc prý to má lepší chuť, protože to maso leží vlastně pořád v té šťávě a nevysušuje se... Příště se taky budu cpát jen masem a zeleninou a chleba vypustim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já bych bez chleba asi nezvladla, aspon bez kousíčku určitě ne. My doma taky grilujem v těch alobalových vaničkách, ale i tak to do toho ohně kape..
Odpovědět
Kata: jo tak to taky znám, ale mě většinou dlouho nepřemlouvají, já stejně neodolám... los: napsal mi oponent, že posudek, kterej mám zítra odevzdat, bude hotovej v pondělí... Tak doufám, že s tím nebudu mít problémy... :-( Hlavně mě štve, že budu muset příští týden v pondělí a v úterý do Brna, takže minimálně půl dne zabitýho... A já se nejvíc naučim za poslední tři dny... :-( :-( :-(
Odpovědět
no taky grilujeme v tech vanickach mozna to trochu pomaha ale stejne to ma takovy dirky a tema to kape dolu...proste dobryho grilovanyho se nevzdame! :-D
Odpovědět
Asi to bude lepší na těch vaničkách, přece jenom ten dým nejde pak zpátky v plné palbě... Musím to kluky naučit...
Odpovědět
Tak já loni též zkoušela tu 90-ti denní dietu. Jako je to fajn, ale když člověk bydlí sám a může si vařit co chce. Ale já se teď za ten týden taky pohoršila - absolutně nestíhám ]-( a navíc po tom včerejšku - má první cesta vedla do cukrošky, kde sem s chutí dala Milenu (čoko) .... a pak doma sem žrala jak neuvázaná!!! Dnes tu mám na stole jahůdy a snad to zlomím!
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Určitě to obře dopadne, hlavně, že se Ti vůbec ozval, že Ti to dá. Já svůj oponentský posudek dostala den před státnicí, to byly teda nervy. Jsi šikula, určitě všechno dobře dopadne a pak už budeš jen slavit! ;-)
Odpovědět
ivi: na stres prý mnohem víc pomáhá pohyb než sladké... Endorfin je droga ;-) Ale kde na to vzít čas, co?
Odpovědět
iviska - jo to znam cloveku se hubne hur kdyz s nekym sdili domacnost a musi se starat o jidlo vseobecne..
Odpovědět
ja sem na tu drogu ze sportu za cely svuj zivost jeste neprisla :-D asi se me zadnej endorfin neprodukuje protoze sport me strasne nebavi..
Odpovědět
los: No na fildě jsem ho dostala v úterý dopoledne a odpoledne šla obhajovat... Ale tam to zařizovala škola. Kdežto tady si to zařizuju já a musím ho do školy dodat... ivi, kata: A nejhorší je, když vaří rodiče. Náš taťka by nic, co je "light" ani nekoupil, natož aby to jedl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak, s casem jsem na tom taky bidne. A se sdilenim domacnosti s nekym souhlasim s Katou, protoze ja bych se kolikrat uhlidala v pohode, ale muj drahy zacne vymyslet, co by si dal dobreho a ja pak jen hresim :-(
Odpovědět
ubi -no presne to znam dycky po pobytu doma mam nekolik kil navic a to se i treba snazim nejist nic tak hroznyho ale to sou samy omacky a kaficka apod. a uz to je
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?