Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
krtek: ono podle mě nevadí, když jíš v 8 hodin, když jdeš spát až později....nepozdějc se má jíst 4 hodiny před spaním....
Odpovědět
aci: Hm, tak to jdu dneska spát v jednu :-N
Odpovědět
alishia: Zkus si vyčistit zuby hned po jídle, ne až půjdeš do vany... krtek: Já myslím, že tři hodiny před spaním stačí ;-) Já jak jsem si navykla jíst pravidelně, tj. co tři hodiny, bych usínala s křečemi v žaludku, kdybych jedla 4 hodiny před spaním...
Odpovědět
berus: ja mam 164cm/52-55kg jak kdy...prave ted je to tech 55kg, proto chci 2-3 kg dolu. Ale podle me ty mas akorat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dámy. Jdu Vás dočíst :-)
Odpovědět
Dobré, že se taky stavíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem na služebce a už jsem zpět a mám pro Vás mega novinku x-)
Odpovědět
Přeji hezké ránko holčiny? Jak jsme na tom dnes s náladou? Všechny usměvavé? :-)
Odpovědět
los: tak se pochlub? tali: no pomalu začínám panikařit, od zítřka za týden mám ty státnice... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Státnice zvládneš!!! Mimo to, že teda jsem hřešila jak ten největší hříšník, dieta šla k šípku, takže začínám nanovo, bo mám veeeelkou motivaci ;-) Od včerejšíhío večera se na prsteníčku mojí levé ruky leskne kroužek z bílého zlata :-D
Odpovědět
los: Paráááááda!!! Gratuluju ;-) Tak to je motivace jako hrom :-D :-D :-D Takže se "nevím kdy..." brzo změní na konkrétní datum? ;-)
Odpovědět
Vykládej, přeháněj, romantika jako hrom?
Odpovědět
Článek se načítá
los: velká gratulace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no romantika, ani nevim, jestli to tady muzu napsat, protoze kazda nevesta sem pise, jaka to byla desna romantika - u nas jako taky byla romantika, ale, no...posudte samy. Oba dva v pracovnim oblecku, protoze jsem prijela z te sluzebky a muj drahy me vyzvedl u vlaku, delali jsme tak neco na domecku a protoze jsme meli hlad, tak ze si pujdem dat neco do hospody. Mela jsem velkou chut na kysele a (zatrvzele dietarky s pevnou vuli si zakryji ocka :-)) tak jsem si dala utopence no a milacek taky. Pak jsme jeste neco malo odvazely a ja ridila auto, rekl mi, at jedu na kopec, myslela jsem, ze se chce podivat, jak vypada jeho domecek z dalky. Misto toho si klekl a vytahl prstynek x-) No to Vam byl sok, damy, ze ja ani nerekla ano :-D Takze vnoucatum asi budeme vykladat, ze jsme si v teplakach dali utopence s cibuli a pak probehly zasnuby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A diky moc za gratulace ;-) Jsem stastna, ale porad nevim, jestli se mi to jen nezdalo ;-)
Odpovědět
los: nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemluvite? :-(
Odpovědět
Héééézkýýýý ;-) Promiň, já byla chvilku pryč... Že se Ti to nezdálo poznáš podle toho, že máš prstýnek přece :-D Ale je borec, že se mu podařilo Tě překvapit... To já to tak trochu čekala... Ale bylo to samozřejmě hezký i tak. Ale překvápko je překvápko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem, lostris - no paráááda!!! :-) tak moc moc gratuluju!!! ;-) a termín? ;-) právě jsem dosnídala tmavý rohlík s lučinou a cherry rajčátka! ale včera po té zdravé večeři jsem nevydržela a dala si ještě ochucený tvaroh :-| ale aspoň to nebyla čokoláda :-)
Odpovědět
janiii, klídek, já snídala bílý rohlík, takže bez stresu ;-) A to máme dnes večer tu grilovačku :-D
Odpovědět
Holčiny, nemáte nějaký dobrý recept na lososa - chudák mi sedí už týden v mrazáku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tali. Já ryby nerada, tak neporadím, ale zdá se mi, že je tady nějak ticho :-(
Odpovědět
tali: Já zas neumim vařit... :-| los: To se Ti nezdá, nějak to tu v poslední době umlklo... Snad nám sem vnese trochu čerstvého středomořského vzduchu helisek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tali - já dělám lososa jen na přírodno, posolím, trochu citronové šťávy a nějaké koření ... speciální recept nemam. jdu dát péct kuře, myslela jsem že zvládnu dopoledne cvičení, ale uklízela jsem, luxovala, věšela prádlo - tak aspoň nějaký pohyb :-D tak cvičení nechám navečer, k televizi ... když cvičíte, jak dlouho jíte před resp. po cvičení?
Odpovědět
před i po by si neměla tak hodinku až dvě baštit :-) Je to rozumné, kdybych nacpala břich, šla běhat - tak asi vrhnu u první zatáčky a potom už zase na nic chuť nemám :-)vlastně jooo, když jedu daleko na kole - vždycky proběhne nějaké to pivečko :-) nedá se nic dělat - to je moje odměna :-) heliskoj závidím - teplíčko, voda -- jé:-) Nic holky, ale však my si taky užijem - zítra až 28:-)
Odpovědět
Profilova fotka
salát hotovej, kuřátko v troubě, ale od snídaně jsem nic neměla,tak jsem si dala jogurt - protože jsem začala mít hlad. a kuře bude tak za hodinu, to bych zas akorát snědla co by mi přišlo pod ruku mezitim ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to hodila do kalkulačky, pro kontrolu, a po obídku budu mít denní příjem cca 3045, takže ještě 2000 mi do večera zbývá ...
Odpovědět
Jani, ty jsi vzorňačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá to že tu trpim samomluvou, ale neva :-D nemáte tip na něco dobrýho - ať už sladkost (kéž by, ale to asi ne), nebo normální jídlo, které vám chutná a je nízkokalorické, nízkotučné, ... ? když to tu vypíšem, třeba se budem inspirovat k nějakým mňamkám, o kterých ani nevíme!
Odpovědět
Nooo, já se ted namůžu nabažit borůvkami v bílem jogurtu, ňam ňam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?