Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
kamirka:ok, já bych do toho šla :-)
Odpovědět
katarinka: Pošleš mi prosím link do IP jakou bereš? Mrknu na ni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, Medan - jdu do toho s vámi. Do konce prázdnin je docela dobrá doba, protože v říjnu se vdávám, tak už bych mohla mít trochu lepší váhu :-)
Odpovědět
katarinka, tu mám doma taky a ukazuje se jí jak chce :-D Tak do konce prázdnin, jdu do toho s váma.
Odpovědět
nemue: Já jsem taky říjen ;-) takže mi to vyhovuje...a míry mám obdobné jako Ty ;-) Tak jak se domluvíme? Pošleme si míry do IP teď a pak na konci prázdnin? nebo jak? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami - a proč nemáš termín v pase? Klidně můžeme do IP nebo i sem. Mně to nevadí. Jaké všechny míry dáme? Já si doma píšu do deníčku váhu, procenta tuku, míru přes stehna, boky, pas a prsa..
Odpovědět
nemue: protože jsme datum posunuli, ale už by to mělo být 100%...bylo to jen o 14 dnů....takže jsem původní smazala a nové tam nedala zatím... Já bych to raději dala do IP :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kam - klidně, přizpůsobím se ;-) Které míry si teda pošleme? A odkdy? Já bych byla pro to pondělí, až budu mít čerstvé info.. :-N
Odpovědět
já jsem taky pro IP, ale změřím se až o víkendu... :-N
Odpovědět
nemue: Já se změřím taky o víkendu, teď nemám moc času...Já jsem si vždy měřila: prsa, pas na dvou místech-nejužší a kolem pupku, pak boky a taky stehna-hned nahoře a na začátku jsme si změřila i paže(ale to nemusíme, ale cenťák jsem ubrala) :-) Byla bych pro prsa pas dvakrat-ty miry, co jsme psala boky stehna-leve a prave-ja mam kazde jine :-D ale klidne napiste navrh, ja se prizpusobim ;-)
Odpovědět
ok
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem takhle pro - pas jsem si sice vždycky měřila jen na nejširším místě, ale klidně přidám ještě jeden rozměr... Změřím se v neděli ráno a pošlu to vám všem do IP. Budeme z toho dělat nějakou tabulku? A chcete si poslat jen konečné míry na konci prázdnin nebo nějak průběžně, třeba 1x za měsíc?
Odpovědět
Článek se načítá
nemue: ok, já se změřím taky v neděli...Klidně to můžete poslat mi, já to dám do jednoho vzkazu a rozešlu všem co mi to pošlou...jak budete chtít...nevím jak se budu měřit v cizině, takže já přidám jen konečný výsledek...tak můžeme ty rozměry poslat někomu jinému, kdo to osefuje i pres prazdniny, ja nevim jak tady budu...
Odpovědět
Profilova fotka
Kam - ok, tak já ti to pošlu, a přes prázdniny do když tak ošéfuju já :-D Teď se musím rozloučit a připravit se na jednání a pak šup domů, tak krásný víkend a shozeným kilům a centimetrům zdar! :-D
Odpovědět
ne¨mue:Ahojka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka, jdu ti to poslat ;-)
Odpovědět
Tak já to pošlu v pondělí a změřím se taky v neděli, v 7 ráno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vážíte se ráno nebo večer? =-) Mě se líbí víc váha po ránu :-D
Odpovědět
katy, po ránu po ránu, mokrej hadr na tlamu :-D já ráno
Odpovědět
Ok, tak mi to pošlete...možná to dám dohromady až během týdne...mám příští týden státnici, snad se nebudete zlobit a chvíli na to počkáte...uvidím jak na tom budu s časem... Zatím ;-) za chvíli valím na volby... ;-)
Odpovědět
Kači, díky za to poslání...já si dám asi váhu jako svatební dar-ať mi ji někdo koupí :-D
Odpovědět
Kamirka:tož zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helisek, jsi mi udělal radost :-D páč moje poslední váha,před rozhodnutím,že začnu hubnout byla 69,9 8-( 8-( ááááá zabiju se :-D :-D a dneska ráno jsem hupsla na váhu a mám 67,5... nádhera... :-N dva týdny a už je znát trochu výsledek.... ;-) kamirka, to je dobrej nápad s tím svatebním darem ;-) já jdu volit až po práci...
Odpovědět
Kaci, ja jsem ve volebni komisi...rikejte mi pani predsedkyne :-D :-D :-D No si rikam, ze to vypada, ze ta vaha bude pro nas oba a hned si tam napisu, ze chci nejakou lepsi :-D
Odpovědět
kamirka:kde budeš mít vůbec obřad? :-)
Odpovědět
medan: V Ově ;-) více když tak napíšu do IP ;-) ale etd nemam tolik casu, pripomen se:)
Odpovědět
kamirka :ok, tak v po se připomenu :-D
Odpovědět
radeji po uterku :-D
Odpovědět
ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele předsedo :-D :-D :-D maj tam váhy i za 100tis. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?