Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
máme tu takové celkem příkré schodiště, šli s kolegem za mnou a ouplně sem cítila jak se mi propalují záda a zadek :-D)
Odpovědět
No Ivi :-D
Odpovědět
???? =-) :-D )) mi tu nechal i svoji vizitku a prý až š dorazí tak ho mám prozvonit - to je finta co? :-D) ale dělá to fikaně! ještě že sem šťastně vdaná, bože to je nástrah v tom městě ;-)
Odpovědět
No moc se netvař...Takové slušné děvče :-D ale aspoň je motivace... :-D
Odpovědět
čau holky, právě jsem dorazila do práce a snídám :-N už mám za sebou ale dnes 6km na bruslích a včera plavání s výřivkou x-) koukala jsem dneska do zrcadla a já ráno měla ploché břicho x-)
Odpovědět
Jj proč nebýt atraktivní pro opačné pohlaví že?! ;-))
Odpovědět
To si tak někdo užívá v pracovní době :-D
Odpovědět
Heli ahojky ;-) fíha takhle brzy a 6km na bruslích??? Kde pracuješ že chodíš až na 10? Nebo to máš pružnou prac.dobu? Já měla taky skoro ploché bříško ;-)) ale teď po těch šokách a volání z FÚ mi ouplně splasklo. ááá šééf
Odpovědět
Tak v mojí práci na mě žádný manažer čumět neude...musím asi zaútočit v tramvaji :-D :-D
Odpovědět
To mě zas pozval na kafe instruktor spinningu :-)
Odpovědět
No ty vogo já to prdím...já nic =-)
Odpovědět
no ale taky trapas, já odmítla že nemám čas a ani nevím jak to zjistil, další týden mi gratuloval opožděně o měsíc že jsem se vdala, a že už chápe prej že už tak často nechodím na spinning a na maratony :-) a tím to vůbec není, hihihhi
Odpovědět
Článek se načítá
:-D no holky...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D teda holky ... Vy snad ani nemusíte hubnout, jste přitažlivé tak jak jste ;-)
Odpovědět
Já potřebuji, sama pro sebe, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Medan to chápu, já taky ;-)
Odpovědět
není to moc příjemné když se do ničeho nevlezu, nebo když na kurtu mám pocit že po 10.min. tam umřu
Odpovědět
Prostě aspoň 10kg musím dát dolů :-)
Odpovědět
ivi, mám pružnou pracovní dobu ;-) jinak chodím do práce podle toho, kdy vstanu :-D většinou se snažím brzy...ale někdy to nejde... já byla před týdnem na diskotéce s kamarádkou a kamarádem a nějakej borec mě tam chtěl klofnout, prej bydlí kousek :-D
Odpovědět
ivi, jindy dávám 8 km, ale dneska to nešlo :-S med, tak to máme stejný cíl...jen to bych se teď nesměla cpát milkou, že... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to mi povídej. Dnes ráno jsem opět řešila dilema co na sebe, abych v tom nevypadala jako pytel a nelezli mi špeky ven.. Mě osobně to při pohledu do zrcadla přijde nechutný.. :-S Pomalu už nemám z čeho vybírat, takže s tím musím něco dělat a už se snažím.. Uvidíme v pondělí, jestli to má aspoň nějaký účinek
Odpovědět
tak to já se taky snažím, ale zatím se vážit nebudu zas by mě to dodělalo, a musím se dokopat cvičit i doma
Odpovědět
nemue: A Ty máš jaké "rozměry"?
Odpovědět
Heli, Milka jo? Fíha já bych si dala karamelovou x-) ale nechám si zajít chuť!!! Jo a ještě sem se dověděla že je přímo z Tr ;-)) ženský, pro dnešek se loučím za chvíli mizím na nákup a pak šups zasednout do volební komise :-) ojoj to bude nuda! no ale snad si vymyslím sestavičku cviků ;-) Heli, fíha já mám též pružnou nepravidelnou pd. Podmínkou je že od 8-12tu musím být ;-) 8-) přeji všem hezký víkend a v pondělí se těším na zúčtování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 94-77-103, nic moc, na 172cm mám 69kg 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Medan - já se zas chci vážit každý týden, abych buď měla lepší pocit, nebo se na sebe zdravě naštvala a byla na sebe přísnější.. Denně se vážit nechci, ten týden je pro mě akorát
Odpovědět
Pořád jsi na tom lépe než Já :-)
Odpovědět
ivi, a co děláš? nějaká ouřednice? no jám kravičkovou :-D
Odpovědět
Hm, tak to jsme na tom podobně...i medan a ještě kdosi se mi zdá...dáme soutěž? Třeba kdo dá více do konce prázndin nebo tak něco? :-N Mě by to motivovalo, když se s někým hecnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mi manžel dal svolení, a můžu si objednat tu váhu :-D mi sice jednu digitální doma máme,ale bez těch vymožeností ohledně tuku a vody :-N tak ji dám asi tchýni :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?