Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda vy si chodíte nakupovat oblečení - a já včera domů přitáhla digitální váhu, která měří tuk a vodu v těle :-x fuj, to byly numera 8-( dneska jdu na první lymfodrenážní masáž, k tomu pohyb, tak uvidíme ... jo, a k těm cílům, kolik chcete shodit. pro mě je snazší, když si řeknu na začátek, že chci shodit třeba 2kg ... i to bejvá někdy fuška (jak tu někdo psal o těch knedlíkách, mňaaam :-) ), a když toho dosáhnu, tak si pak řeknu "tak dám ještě další 2kg dolů" ... má to někdo steně? nebo všechny jedete na těch -10kg hned ... já mam pocit že by mě to odradilo, že je to pro mě najednou hodně dlouhej běh :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janii, ahoj, prosím tě, na kolik kaček tě vyšla ta váha?
Odpovědět
Jani čááu ;-)) tak já si oblečení nekoupila už hodně dlouho - sem zjistila, že mám ve skříní hafo pěkných věcí co sem neměla nikdy na sobě! Takže sem stopla nákupy a chci věci unosit a užít - dokud jsou nositelné :-D) Na ty lymfodrenáže sem chodila - krom toho že sem se tam vždy 1hod prospala to účinek nemělo ... nebo alespoň u mě :-N Tak já bych chtěla těch 10 určo, ale jsem ráda za každé kilčo směrem dolů. Takže, se do toho obuji pořádně a budu makat !!! A tu váhu - tu má můj brašule - sem na ni jednou vlezla a stačilo mi to!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka - na 600,- je to značka Sencor
Odpovědět
janii: Ta lymfodrenážní masáž je ta jak Ti to v tom břichu změní nějak na vodu??něco jsem viděla: Nahá jsi krásná, ale neslyšela jsem o co se jedná :-( taky by mě zajímala cena váhy, budu si ji muset pořídit... A já si musím říct 10 hned, protože kdybych to neudělala, tak mi pak budou stačit ty dve dole, se znam..ze mi staci jeden cil a dalsi nepotrebuju :(
Odpovědět
janii: Jůůů, kde jsi ji koupila? To je celkem levná...já viděla ceny od tisíce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jináč mě hlavně zabírá lymfatická masáž, ruční, je nejúčinější ;-) janiii, díky za info ;-) asi si ji pořídíme domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky chodím na lymfatickou masáž. Na mě to účinkuje, ale samozřejmě to souvisí s jídelníčkem, pohybem a kosmetikou. Navíc mám po ní vždycky hrozně lehké nohy :-) Tu váhu mám doma taky. Vážím se každé pondělí ráno a ty čísla se mi vůbec nelíbí, i když teď se už objevují trochu lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka - v Planeo elektro, myslim, že se to tak jmenuje ... a ty masáže - no já jdu na ty baňky, už jsem to kdysi podstoupila, asi před 5 lety, a docela to pomohlo, hlavně na celu, dávám si to vlatně za odměnu, že jako když pěkně cvičim, tak jako podpůrnej prostředek. a je mi jasný, že samotná masáž to nevytrhne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já do tý váhy šla proto, protože mam doma takovou tu klasickou, s ručičkou, která pokaždý člověku ukáže jiný číslo, podle toho jestli jde podlaha dokopce nebo zkopce, a ani na rovný podlaze není výsledek zaručen :-) takže jsem chtěla digitální, no a když měli takovou vymoženost za takovou cenu, tak jsem si řekla "bič na mě". a pamatuje si to poslední vážení, a dá se to nastavit pro 12 různých lidí ... takže si to pamatuje poslední vážení moje, i přítelovo
Odpovědět
Profilova fotka
janii, tak to máme asi stejnou váhu ;-)
Odpovědět
Janii: pro mě jsou dvě kila taky uspěch, ale já to mám trochu pomotany v hlavne, vidim na vaze dve kila dole, srdicko zaplesa a napadne me: "co se takhle odmenit za to jak jsem dobra", nebo se vyskytne pokuseni - v hlavicce mi to zacne srotovat a rikam si, kdyz jsem ted takhle trochu ubrala, tak bych si mohla trošilinku dát ..no a je z toho nakonec hromada :-) Já mám doma jen obyčo váhu, kt. měří jen hmotnost a to není zrovna moc směrodatný, popřemýšlím, že pořídím také :-) Nevíš jak je to hodně spolehlivé?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tali: je to spolehlivé. Hodila mi stejná procenta a váhu jako u doktora a ten ji nemá za pár stovek :-D
Odpovědět
:-) tak už zase v kanclu, ale venku je krásně :-)
Odpovědět
nemue: Neměla jsi někdy fotku v profilu? se mi zdá, že ten nickmi něco říká :-N http://www.masaze-ostrava.cz/top/skor... já se třeba dívala na ty zábaly a tak...myslíte, že to samozřejmě i se cvičením a změnou stravy(lehce :-)) pomůže? :-N já bych udělala cokoli, co tomu napomůže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemu, tali - já jsem slyšela, že ten měřič tuku, co je třeba v lékárně, takové to co se chytí do ruky - že to naměří toho tuku míň, že tohle jak to bere odspoda, že je "přísnější" ... no uvidíme :-)
Odpovědět
to já nějak zatím nemám odvahu si koupit váhu domů
Odpovědět
Profilova fotka
Kami: měla, ale pak se mi povedlo ji smazat a v PC už ji nemám, tak jsem bez fotky :-N Myslím, že to pomůže. Skořice je všeobecně dobrá - pomáhá na trávení a tak. Podobné zábaly dělá i moje masérka a vede si o nich knihu, kam píšou všechny zákaznice, které to zkusily. Minule mi z ní dala číst a většina byla spokojená
Odpovědět
Holky, co mi pro tu krásu neuděláme :-):-):-)
Odpovědět
no jo no :-)
Odpovědět
Já si třeba zkoušela jednu sukni, jsem si říkala, že ji asi narvu, ale bude hooodně uplná...prd gumový, nenatáhla jsem ji ani přes stehna...takže jsem se hodně naštvala a musím do ní zhubnout!!! :-)
Odpovědět
Kamirka:tak tohle mám taky v plánu, mám jednu sukni a v loni super volná a letos se do ní ani nedostanu :-( , nejhorší je že chodíme na víkend k rodičům a oběd, a to je hrůza a hrůza
Odpovědět
no já ji měla dobrou tak na střední, ale vlést do ni musím :-D to jsem si fakt dala jako cíl!
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: tak si ji natáhni horem, přes hlavu :-D
Odpovědět
no taky to mám v plánu :-)
Odpovědět
medan: Natáhnout ji přes hlavu? :-D martinka: Ráda bych to udělala, ale je riflová, takže zase tak moc se nepoddá a maximálně bych ji mohla dát jako top, protože dolů bych to zase přes ty špeky nenatáhla... No myslím, že kdybych to pak brala jako sukni, tak by mě mohli i policajti zavřít jak by mi šly vidět gaťky :-D
Odpovědět
to né, ale dostat se do ní :-)
Odpovědět
hlásím dopředu že kolem 15/6 budu hřešit!!! Páč se mi ohlásila kontrola z berňáku ... fůůůůj bojím už dopředu, býválá účetní mě sice ujistila, že je vše OK a že by být mnou neměla žádné obavy - no lehce, ale fakt jen lehce mě uklidnila ale stejně! když sem ve stresu tak se CPU :-p ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
tak to já taky, ale začala jsem se cpát raději jen mrkev a jablko, včera jsem měla takovou chut na mango a jak na potvoru nebylo
Odpovědět
x-) waw sem tu měla ouplně fešnýho zástupce jedné firmy ... no i tohle je důvod proč něco shodit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?