Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
    Region Břeclav
 kami: Já se taky učim, se Ti divim, že u toho tak dlouho vydržíš emoticon
Tak to je fakt psycho, ale třeba budoucí maminka měří 150 cm emoticon Dneska jsem v posilovně (zase) potkala holku, co tam chodí pravidelně. Je fakt zběsilá, cvičí minimálně půl hodiny na orbitracu, pak půl hodiny na steperu, pak dva tři cviky na zadek a uzavře to chvilkou na rotopedu... Nejhorší je, že vypadá, že by ju soplem přerazil. Zadek má, jak když "babička sepnú ruky", ta snad chodí nakupovat do dětského, protože jí hádám tak 35 kg... Když jsem ji viděla poprvé, tak jsem musela odejít, protože se mi z ní chtělo zvracet, tak vychrtlá být teda nechci, to radši deset kilo navíc. A uklidnil mě i můj miláček, který prohlásil, že by se jí bál dotkout, aby se nerozpadla...
4. čer 2009 ve 22:38  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 uci: Tak taková bych taky nechtěla být...ale pár kilo emoticon já myslím, že za prázdniny to mám dole...běhat se bude dát v pohodě-na severu je zima, takže žádná vedra jako tady emoticon
No vydržím-nevydržím..kdybys věděla co všechno dělám přes den...ne, že bych jako něco dělala-práce, žehlení nebo tak...ale samé pytlovinky...a hlavně neustále chodím do ledničky-z nudy"!!!!!!a čumím co bych si dala a vždy po něčem sáhnu...ale před zkouškou nemám sílu si dát přes ruku a nevzít si emoticon
4. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 běhání teda není můj sport, ale na hubnutí je to prý výborné... Jojo, ledničková turistika, to znám... emoticon
4. čer 2009 ve 22:49  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Ahoj! já teda nedočetla poctivě všechno, ale:

Jo jo, Orsay i Camaieu jsou fajn, HM mi dřív přišlo lepší a CaA jak kdy. Ohledně velikostí - právě že ještě tak dva, tři roky zpátky jsem v Orsay ty džíny sehnala a teď už mám docela problém... Momentálně mám dvoje z HM. Velikost - nevim - 31,32 ("normální" 40, někdy dokonce 42, ale třeba ty podlení jsou 38 - maj to opravdu hodně divně číslovaný)? Ale děsně dlooouhý, včechno musim zkracovat. NY pro mě nepřichází v úvahu vůbec, abych se do toho vůbec dostala, mám koleny u kotníků, jak je to dlouhý emoticon

Ohledně jídla - já se snažim hlavně nemyslet na sladký a zatim to jde. snídám teda musli s jogurtem a pak mám na svačinky Bebe a jogurty, ale to jsem si povolila, hlavně ne třeba Bebe, jogurt a ještě něco navíc během jednoho odpoledne (tak to bylo dřív). Oběd mám v jídelně, takže co je - ale dá se vybrat i lehčí jídlo, striktně jsem si zakázala jenom knedlíky a sladký jídla. Dost se cpu těstovinama, což asi neni úplně optimální, ale zase na něčem si pochutnat musim. a ty poslední jsem si dala už v půl semý večer, tak aspoň že tak. Dneska jsme měli k večeři salát s kuřecím masem, sýrem a jogurtovo kečupovou zálivkou. Celkově by to chtělo víc zeleniny, ale já jsem líná si jí doma na druhej den připravit.

Dneska jsem byla na jumpingu, posilovaly jsme ruce a záda nakonec, to bylo docela maso, zítra asi nezvednu ruce. A s tím spinningem jste mě docela potěšily - já tam byla jednou a normálně jsem se zničila a docela mě mrzelo, že na to fyzicky nemám. Ale když píšete, že z toho "tloustnou" stehna, tak to jsem v klidu - to nepotřebuju emoticon

ubi: Tys měla medovník??? Potvoro, závidim emoticon já se docela těšim až si něco "povolim", ale to bude trvat a budu muset opatrně, já jak si povolim jeden kousek něčeho, tak jsem za chvilku tam, kde jsem byla. Ale zase přece si nezakážu ty dobroty doživotně... Nemůžu zatim přijít na způsob, jak to držet na uzdě. Buď ty dortíky a čokolády a zmrzilny nejim vůbec, nebo naopak hooodně. Ale ten moment, kdy si člověk dá po dlouhý době, ten mám ráda - chutná to daleko líp. pak si tělo zase zvykne a zas to do sebe házim jenom ze vyku a z nudy, ani si to neužiju emoticon Když jsme u toho, v úterý jdu k babičce na oslavu, to bude teprve peklo, tam se odmítá strašně blbě. Obzvlášť, pokud upeče babi něco doma. Kupovaný si můžu dát kdykoliv (kdybych chtěla), ale domácí je za prvý daleko lepší a za druhý daleko vzácnější. Plus tutově dostanu čokoládu na doma. a do přítele to cpát nechci - jakože bych já hubla a on tlostnul, to teda taky ne emoticon
4. čer 2009 ve 22:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 A vzpomněla jsem si na jedny šaty, který teda během jara tak dvakrát, třikrát na sebe vezmu,a le mám pocit, že bez tří, čtyř kil by vypadaly daleko líp emoticon

A ohledně koníka - měla jsem spolužačku, co měla taky takovou váhu. A po dítěti ještě míň. Ale za prvé byla malinká (tak 150?), za druhý to měla fakt v genech. Ale je to sranda slyšet někoho, že by se měl víc hejbat, neboť váží "už" 42 kilo emoticon Ona je ale i stavbou těla droběček, vlastně nechápu, kam se věšlo to dítě (nomálně veliký, žádnej podvyživenej nedonošenec!) emoticon
4. čer 2009 ve 23:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 krtek: někde jsem slyšela docela dobrej tip, udělat si jeden den v týdnu na to, aby si člověk dal ty "dobroty", možná to zkusím. A prý když si ten den stanovíš, tak by sis to měla dát, i když na to zrovna nemáš chuť, že si to mozek zapamatuje... No a domácí je domácí, to znám... Čokolády na doma jsou hrůza, dostáváme taky, vždycky, když babička přijede na návštěvu. Už jsem jí říkala, že bych radši, kdyby mi přinesla pomeranč, a stejně jsem zase ke dni dětí dostala čokoládu. Musím vymyslet, komu ji rozdám, abych ji nespásla...
4. čer 2009 ve 23:13  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 ubi: Já bych si dala emoticon ale mám tady jednu studentskou pečet rozjedenou v šupleti, tak není třeba emoticon před zkouškou se nestresuju a dopřávám si emoticon ale poté...to bude kruté...nastanou kruté časy mému tělu emoticon ale zase nechci, aby si to nechávalo na horší časy...jak tomu zabránit? cvičit a začíst jíst zdravěji že emoticon jako mám strach z toho, že začnu hubnout, tělo dostane mít strach, že další jídlo nepřijde a už si to bude schovávat emoticon jak proti tomu?
4. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 ubi: Ten den je dobrej nápad, ale až pzdějc - až si budu jistějším že zůstane fakt u jednoho dne emoticon Fakt si připadám jak závislák - takoví alkoholici by se taky neměli do smrti alkoholu dotknout, jinak hrozí, že jsou za chvíli zpátky emoticon
4. čer 2009 ve 23:17  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
japonka
Musica Festiva di Praga
Gabriela PRO

Hudba a zábava - Region Praha
12

“A opět jedna novinka na našem seznamu skladeb, která zazní již zítra na svatebním obřadě v areálu Botanica (Unhošt)- More than words - http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY. Doufám, že se bude snoubencům líbit.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
japonka
Musica Festiva di Praga
Gabriela PRO

Hudba a zábava - Region Praha
12

“A opět jedna novinka na našem seznamu skladeb, která zazní již zítra na svatebním obřadě v areálu Botanica (Unhošt)- More than words - http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY. Doufám, že se bude snoubencům líbit.”
(Před 3 lety)

Ahojky holky, omlouvám se za můj vpád k Vám do diskuze, ale protože fáze hubnutí prochází právě mým životem , dovolím si vám sem dát jeden odkaz, který bude třeba pro některou z vás motivací a řešením.
Já s nadváhou bojuju od začátku roku a myslím, že právě tato cesta mě konečeně dovedla už téměř k cíli.

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=82529&vGroupOffset=0

Přeju at už hubnete 5 , nebo 20 kilo, tak at jste úspěšné emoticon
4. čer 2009 ve 23:19  •  www.musicafestiva.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 kami: no to právě řeší ta pravidelná strava, co jsme tu rozebíraly, musíš tělu dávat co tři hodiny trošku, aby nikdy nedostalo hlad... z čeho děláš zkoušku?
krtek: nejhorší je, že si řeknu: ždibec... půlku... a stejně tu margotku ztlápu celou... emoticon
4. čer 2009 ve 23:20  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 japonka. Tak takový jídelníček bych potřebovala taky emoticon
4. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 ubi: očividně máme stejnej problém emoticon
4. čer 2009 ve 23:38  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Co se těch jídelníčků týče, já, myslím, dobře vím, co můžu a co není dobrý pro postavu... ale držet se toho... A navíc bych potřebovala, aby mi to někdo vážil a servíroval, na to nemám trpělivost, to radši půjdu ještě hodinku navíc cvičit emoticon
4. čer 2009 ve 23:44  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 2. května 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
    Region Karviná
 Dobré ránko Všem! emoticon
5. čer 2009 v 06:14  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Ubi: mi je jasné, co můžu a co ne...ale třeba by mi pomohla jen ta kúra jak psala japonka v té její diskuzi...to třeba vůbec nevím co to je (co tam má být a tak) a pak by se to už snad zvládlo...

Fakt se těším až budu bydlet s M, prže ten mě přitáhne, když mu řeknu emoticon

medan: Dobré ráno...Jsem nějaká nervozni z té zkoušky, tak jsme nějak moc nespala, ale jdu si lehnout, na chviličku emoticon
5. čer 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 kamirka:tak to nevím, můj přítel tedy ted už manžel, bydlím s ním rok, a za ten rok co bydlíme spolu, mám 10kg nahoře, taky jsem si říkala že mě přitáhne, když je voják a budu víc makat, no jo víc sportuji ale nic víc a kila jsou nahoru emoticon
5. čer 2009 v 06:43  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 medan: nestraš mě emoticon já už jsem mu řekla, že musíme cvičit, a věřím, že on mě fakt přitáhne emoticon
5. čer 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 kamirka:no já si to taky myslela, jo musím makat, lozit po horách, běhat na kurtu za míčkem jak blb, a stejně jen tloustnu emoticon
Včera jsem byla ma aerobiku pro baculky, docela je tam vždy legrace, ale dnes jsem nějak K.O., emoticon
5. čer 2009 v 06:51  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 kamirka:včera večer jsem ještě byla nakupovat, tedy šla jsem se mrknout do A3, když tam mají totální slevy, at si pořád nemusím půjčovat oblečení na hory od mamky, a stejně ho mám vždy dost malé, koupila jsem si tam dvě trička Puma po 180,-, fakt super cena, asi bych koupila víc věcí, ale byl se mnou manžel tak to moc nešlo, takže tam zajdu ještě v po až bude v práci, hihihhih emoticon
5. čer 2009 v 06:54  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviska
2
Registrovala se 1. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 4167 příspěvků a 2 alba. Má 81 přátel. Region Třebíč.
  • Svatba byla 22. září 2007
    Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
iviska
2
Registrovala se 1. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 4167 příspěvků a 2 alba. Má 81 přátel. Region Třebíč.
 Dobré ránko emoticon

ták dneska konečně pátek - ale toho víku se bojím. Teď to bude s dodržováním jídla na prdlačky - dnes i zítra budu u voleb. Tzn., budu ráda když sem tam něco sezobnu, budu tam jen sedět a čekat až někdo dojde. A protože budu předsedkyní, tak nemůžu ani s přenosnou urnou - abych se prošla emoticon navíc v neděli jedeme na pouť - ó to bude nástrah!

Jinak hlásím, že sem včera zhřešila. Večer jsem neměla moc času na jídlo a pak když sem došla kolem 21,30 tak sem si dala rohlík s medem - no ale když to vemu, tak mi dnes ráno škručí v bříšku - takže je asi spálený emoticon)
5. čer 2009 v 07:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 medan: V A3 mají total výprodej? Ve všech obchodech? Bych tež něco potřebovala emoticon
5. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 iviska: Jako předsedkyně můžeš i s přenosnou urnou ne? Já s ní loni byla emoticon

Ty jo, rohlík s medem??To se mi nezdá jako dobrá kombinace, ale asi je, vyzkouším emoticon
5. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviska
2
fotoportrét
fotoportrét
iviska
2
 Kami: mě bylo řečeno, že p. se nesmí hnout! No uvidíme, ono to při 120 voličích nebude zase tak horké.

Jj rohlík s medem - měla jsem čerstvý ten den vytáčený medík emoticon) si říkám, že sem to musela spálit beze zbytku - páč naposledy sem měla oběd kolem 16hod
5. čer 2009 v 07:11  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tali86
Registrovala se 4. června 2009 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
tali86
Registrovala se 4. června 2009 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Ahojky holčiny emoticon

Tady je živo, ale ono je dobře emoticon Chce to zoodpovědný přístup a těší mě, že alespoň vy jste svědomité - já to teď flákám jak můžu emoticon Řeknětě, jahodové knedlíky od babičky - dá se tomu odolat? emoticon

Myslím, že vybrat si jednu část šatníku je dobrý cíl, takže každá šup šup připravit a budem hodnotit emoticon Co si stanovit konec prázdnin jako šibeniční a uvidíme jaké budou výsledky emoticon

Přeji všem hezké dobré ránko emoticon
5. čer 2009 v 07:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Dobré ránkoemoticon
med: K.O. po aerobiku - z toho si nic nedělej, řekni si "co bolí, roste emoticon "
ivi: co je tvůj rohlík proti mému medovníku emoticon
5. čer 2009 v 07:15  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 kamirka: jojo ve všech A3
5. čer 2009 v 07:18  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 tali: nedá, ale zase máš přísun ovoce emoticon emoticon emoticon A konec prázdnin je šibeniční termín, ale pro mě super, protože u nás bývají na konci prázdnin hody, tak aspoň ty šatky budu mít kde ukázat... Hned se na to večer vrhnu emoticon
5. čer 2009 v 07:18  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 ubi: no mě ale bolí nohy a to nechci aby rostlo, hihihhi emoticon
5. čer 2009 v 07:18  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 med: třeba jenom zpevňují emoticon
5. čer 2009 v 07:19  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 No já včera zjišťovala jak je to s kurzem na hubnutí, když to nedám sama, tak od září začíná takový kurz, ale zas si říkám jestli to má cenu se hlásit do kurzu když chceme s manželem mimi
5. čer 2009 v 07:20  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš