Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
katy, jo, to je normální velikost riflí...ty mám teda když jsou takhle číslované tak 30...
Odpovědět
heli tak vidis jaka ses hubenourka ;-)
Odpovědět
katy, ale to je podle mě pokaždé šité jinak..to máš jak s botama. někdy mi je 39, někdy 40 a někdy fakt musím. 41...to tak se mnou jen vypadá.
Odpovědět
kata267:zkus Blend
Odpovědět
Bré ránko ;-) hlásím že změna jídelníčku /pravidelný režim + malé dávky/ se začínají projevovat. -1,1kg na váze ... ale je to začátek, tak hlavně nepolevovat x-)
Odpovědět
To já mám v plánu přidat na cvičení :-)
Odpovědět
Blend sou nejaka znacka kalhot?
Odpovědět
ivi, pravidelný režim máš jaký? my včera s manžou byli běhat ;-)
Odpovědět
jojo, je to značka oblečení, já tam ted koupila rifle 33 a měli i 36 www.blend.cz
Odpovědět
u mě je problém přes stehna, pořádně macaté, ale včera mě trenér ujišťoval když uberu zátěž že to zas půjde dolů
Odpovědět
to budu muset ošéfovat... :-N
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Článek se načítá
heli, začala sem pravidelně jíst - sice nemám možnost v práci teplých obědů, takže vlastně obědvám až po 15hod. Ale ráno mezi 7-9hod snídaně - třebas kornspitz, žervé, nebo sýr a hodně zeleniny - paprika, rajče či okurek. Sváča kolem 10,30-11hod a to jen buď ovo, nebo jogurt, pak jakoby druhá sváča - to si vezu z domu nějaký salátek (zeleninový s těstovinou, nebo rýží, nebo jen zelenina) no pak obídek a kolem 17hod třeba ještě chleba s něčím a večer už čistě jen zelenina. Takže jím vlastně 5x denně - ale menší porce. Snažím se dodržovat ráno ovoce, odpo a večer už jen zelenina. Taky každý večer cca 20min procházka s pejskem kde střídám chůzi a běh - snažím se tedy více běhat. Já mám problém taky se stehnama a lýtkama - jak sem psala ze spinningu mě naběhly a nevím jak dolů - ale určo zařadím k běhu i švihadlo ;-)) jo a piji jen čistou vodu, ovo čaje neslazené, kávu s mlékem též neslazenou ....
Odpovědět
iviska: já se včera na spinningu na to ptala, že mi taky pořádně narostla stehna co chodím na spinning, tak proto se snažím to omezit, trenér si dělal totiž ze mě legraci že co jsem se vdala tak nějak už nechodím na spinning, tak jsem mu říkala že to je k vůli stehnům a on říkal že stačí mít pidi zátěž a že to půjde zas dolů
Odpovědět
Profilova fotka
:čest ženy, tak včera jsem povečeřela plátek kuřecího masa na kapičce oliv ojlu s oregáném, k tomu salát (cherry rajčátky+paprika)... dobrý,ani jsem neměla hlad pak... :-N (což je zázrak) snídaně, müsli s banánem a bílej jogurt... ted svačím jablko.. k obědu krůtí plátek se salátem.. svačina jedny BeBe sušenky dobré ráno... večeře pangasius a jedna brambora ;-) a to vše se mnou dodržuje i muž :-D
Odpovědět
katarinka - to das svymu muzi rybu s jednou bramborou? :-D :-D (mimochodem to se mi zda docela malo i pro tebe)
Odpovědět
ivis, tak to já od pondělí jím stejně - snídaně (černé pečivo, nějaký sýr, rajče nebo jiná zelenina), sváča (jogurt nebo přesnídávka), oběd (co nám navaří jídelna), sváča (jogurt nebo ovoce), večeře (včera byla hruška:)) a tak nějak to prokládám třeba oříškama, když mám chuť.. a většinou hodinku denně sport..brusle, běh...tak snad se výsledek dostaví
Odpovědět
Tak to já měla v po hodinu bembais, út nic, ve st spinning a dnes aerobik a :-)
Odpovědět
já v po brusle, út a st běh a dneska nic:)
Odpovědět
medan29: jj já taky jezdila skoro na prázdno, aby se nohy vylítaly ale nic - prostě to nepomohlo. Hodně záleží i na tom jak důkladně se protahuješ - aby se smrštěné svaly opět jakoby vytáhly ... heli, jj výsledek se dostaví co nevidět. Mě nejvíc trápí stehna a boky ... sem klasickej typ věstonický venuše ]-( :-p katarinka: já dřív taky snídala musli apod, jenže pak sem zjistila, že je to hrozně energetický a že je lepší fakt si dát tmavé pečivo se sýrem a zeleninkou - ta zelenina hezky zasytí ;-) no mě dnes čeká žehlení, mám tam 2 mega pračky - ale naštěstí mi tohle nevadí, pak taky debordelizace - prach + vysávání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata, manžel má jinej jídelníček, ten má větší přísun :-D a jedna brambora mi fakt stačí,páč jsme ted nakoupili brambory nějaký převeliký a jedna měří cca 10-15cm na délce :-D :-D :-D iviska, já ti nevím,co je to za značku,ale doporučila mi je moje vyživovací poradkyně ;-) :-D celkem dobrý,stačí mi jen tři lžíce polévkové, k tomu nakrájím banán, jablko, ... pečivo po ránu mi zrovna nejede :-| ale snesu třeba Knäckebrot s kotáčem ;-)
Odpovědět
No mě bylo řečeno že je to i o hlídání tepu na tom spinningu, tam mám tepovky a snažím se
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo, tak uz jsem tady :-) Heli: Jedu do Brnka sama, ale srazim se tam s kamaradkou, jen nevim, jak na me bude mit cas zitra, bo musi do prace. Ja si vzala volno. Zitra jdu k pani kadernici, ooo to bude zase krasna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
medan, dobře děláš, že si hlídáš tepovou frekvenci ;-) páč by se mohlo stát, že místo hubnutí bys přibírala na svalové hmotě... ;-) a pak bys měla nohy jak Arnold či Van Damme :-D a zadek taky.. i když oni maj zadek jak mandle :-D :-D :-D
Odpovědět
ivi, tak já budu tajně doufat, že do příštího vážení se to aspoň o kilo pohnu směrem dolů...prosím, Venuše? Na svatebních fotkách jsi nádhěrně štíhlounká x-) tak s protažením svalů z ježdění problém nemám...bezproblémů položím dlaně na zem, když stojím s nohama u sebe napřímeníma...manžel včera na mě zíral jak puk :-N
Odpovědět
tak van damm by mi nevadil x-)) já si tepovku též hlídala, už se těším až budu mít v domečku rotoped, ten je nyní u ségruš - páč my obýváme pouze 1místnost 3,8 x 3,8 a tam se toho už víc prostě nevejde :-S škoda že není nafukovací .... katarinko - tak to potom jo ;-) já střídám klasické tm pečivo i s kneckebrotem, ale jak kdy. a navíc sem si řekla, že totálka vše nemůžu vyloučit - pak bych přibírala i ze vzduchu :-N teď sem si na sváču dala cornflake (tak 1hrst), jablíčko na kousíčky a bílý jo ... :-)
Odpovědět
co jsem začala chodit pře rokem na spinning tak rotoped je doma jako věšák :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nezkousely jste nektera jist psyllium? Jednou mi to poradil jeden dietolog. Je to blahodarne na travici system a navic to fakt zasyti.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám spinning za barákem a chodím tam jen přes zimu nebo když je hnusně.. jinak jezdím na kole, manžel mi k výročí předčasně koupil nové crossové kolo, tak tu jezdím po Kérkonoších... tuhle jsem dala 50km a zdárně jsem to přežila ;-) teď jezdím jen o víkendu, kvůli práci nestíhám, přes tejden cvičím pilates a na balonu... a dokonce jsem začala včera cvičit Mojžíšovku... jsem se kroutila jak had,ale je to super ;-)
Odpovědět
medan ... tak sem to měla i já - dokud nebyl PC stolek a pokoj sme měli uspořádaný trochu jinak, též bez komody po celé jedné délce stěny - rotoped měl své místečko, pak sem měla úraz kolene, 3m léčení + rehabka, no a pak sem začala se spinningem - chůde rotopedík pak sloužil jako sušák a věšák ... tak putoval na prázdniny ke švici, ta ze záčtku též jezdila a teď na něm rajtuje malá Nikolka, no a chce ho půjčit na zimu i má mamča - ale jak se budeme stěhovat, stěhuje se ke mě i mazílek, bude mít své čestné místo v obýváku před tv u okna ;-) a tam se pak bude jezdit x-) heli, to dělaj ty šaty :-D)) pas sem měla dycky hubenej, jako teď mám míry 95-75-105 :-p :-p :-p a směrem dolů je to horší! ... takže chci hlavně pravidelně začít běhat a delší trasy, abych vylítala nohy ;-) a s protažením taky není problém, teď sice trošku zanedbávám protažení, ale jinak sem celkem pružná ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?