Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Dobré ránko :-) Vítám všechny nováčky ;-) Já jsem včera zkusila tu pravidelnou stravu po třech hodinách, ale připadala jsem si pořád přecpaná, tak nevím. Nevíte, za jak dlouho by měl být vidět výsledek? A taky se musím pochlubit, že jsem měla jenom citronovou vodu, bez sirupu, a vypila jsem 3 litry, tak to nebude tak nejhorší :-) Já koupím kalhoty snad jedině v OP Prostějov, nemám moc ráda nízké pasy, a když vlezu do obchodu, kde mi paní prodavačka nabídne kalhoty s pěticentimetrovým puntem, tak zrovna odcházím... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ten styl je fakt moc hezky a navic tam maji celorocne oddeleni slev ;-)
Odpovědět
tali: máš nějaký konkrétní nápad s tím hromadným cílem? Mě napadá, že by každá z nás mohla otevřít šatník a vytáhnout nějakou věc, šatičky nebo kalhoty, do kterých se už nějakou dobu nevejde nebo necítí (já mám třeba šatky, ve kterých jsem byla párkrát, a pak mi z nich začaly lézt špeky vzadu na zádech, ale budu si je muset zkusit, taky už to nemusí být pravda, vrch se mi cvičením docela srovnal :-) ) No a že bysme si daly za cíl se do nich zase vlézt...
Odpovědět
Ubi:tak to já zas nemusím vysoký pas, ale zas bych měla slevu v OP Prostějov, ale koupila jsem si tam zatím jen svetr a nějaké trička :-) a manžel oblek
Odpovědět
Ubi: tak proč né, to já snad se už v ničem necítím, ale rozhodla jsem se přitvrdit u sebe, včera jsem řešila s trenérem že mám stehna díky spiningu větší a větší
Odpovědět
Ubi: jinak jsem zvědavá jak manžel dopadne dnes s fotkama, říkal že tam zajde hned ráno
Odpovědět
ubi, to je nápad x-) tak já budu zítra doma hledat ve skříni, už vím o dvojich kalhotech. To mám ale co dělat... jinak taky jsem zkusila jíst každé tři hodiny a jsem plná...ale to je asi ten efekt.... v OP jsem si kupovala kostýmek W and D...a košili...tam docela ráda nakupuju ;-)
Odpovědět
já mám s gatěma taky problém, ale nemyslím si, že je to má vina :-N vyhovuje mi ale skoro všechno z Camaieu nebo Orsay, proste fr. obchody. Jinac s hadrama u nas je problem s tim, ze ac jsem tomu dlouho odmitala verit, tak se u nas točí jen to, co se neprodalo jinde. Má na to i důkazy, loni ve Švýcarsku jsem nakoupila za babku topy, který tu teď letos frči jako velkej hit a v průměru o stovku dráž ]-( (CaA, HaM...) Jinak musim rict, ze Svycarky mely mnohem ruznorodejsi postavy, nez holky taky, a gate sehnaly dycky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja souhlasim, taky uzcite najdu nejaky kousek. Mela jsem krasne rifle Tommy Hifliger, ktere jsem mela na sobe trikrat. V dobre pred statnici, kdy jsem se nervama vy... z podoby. No minuly tyden jsem je dala kamosce s tim, ze uz je to fakt pase a ze se do nich nenarvu ani za milion.
Odpovědět
To já tak taky dala mamce kalhoty které jsem měla snad jen jednou, taky dost drahé ale vzdala jsem to že do nich už nevlezu :-(
Odpovědět
ahoj rosi, souhlasím s tebou. Orsay mi sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja uz se tam tesim na ten vyletek, ze ani nevite jak. Mam odpoledne a zitra z prace volno, tak si to poradne uziju.. Ale sem se dostanu zase az asi v pondeli, o to vic se sem budu tesit. O viku jsem vetsinou rada, kdyz si od Pc odpocinu.
Odpovědět
Článek se načítá
znám i velké holky, které to nějak neřeší a oblečení na sebe vždycky najdou....a my když vlezem do krámu, tak si nevyberem? Nepřijde vám to na hlavu?
Odpovědět
Profilova fotka
rosi: Camieu je spanelsky, ale to je fuk. Ja byla ve Spanelsku v unoru a musim Vam rict, ze tam absoutne nebyly zadne vychrtle holky a i cislovani oblecka bylo mnohem lichotivejsi!
Odpovědět
vy ste tak ukecany :-D no docitat vas nebudu....ale jen za poslednich par prispevku asi takto - pokud dokazete oblict kalhoty v orsay!! tak rozhodne nepotrebujete hubnout protoze tam sou kalhoty max.do velikosti 40-42 takze si myslim ze to hubnuti resite vicemene zbytecne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na chvili se odmlcim, mam zas nejake litani.
Odpovědět
v Orsay obleču, nebo sem oblekla ještě nedávno vel. 36...ale 38 je mi pohodlnější...
Odpovědět
los a razíš sama?
Odpovědět
helisek - a to chces hubnout jo? mam se smat rovnou :-N
Odpovědět
kata, nene, kdybys mě viděla, tak se teprve zasměješ :-D
Odpovědět
no ja myslim ze bych se zasmala protoze nekdo s takovou velikosti proste hubnout nepotrebuje to me nevymluvis :-D jako ja tam neoblecu ani tedka po shozeni ty 42 ty nejvetsi kalhoty takze asi tak :-)
Odpovědět
kata, ale to proto, že jsi vysoká a máš je beztak do půli lýtek :-)
Odpovědět
kata267 :tak já jsem na tom stejně, taky neobleču 42
Odpovědět
no to ani ne dlouhy sou dost ale me se seknou pri oblikani u kolen takze tu delku ani posoudit nemuzu :-D
Odpovědět
holky, ale to máte 42 tak od šikmookých. od těch bych neoblekla ani XXXXL :-D
Odpovědět
heli - ne od sikmookych v orsay :-D jedinej obchod kde dokazu sehnat kalhoty je CA a HM i kdyz teda taky dost tezko...
Odpovědět
katy, tak v HM se mi vcelku nikdy nic moc nelíbí...mám odtud jen jedny kalhoty...takoví podkolenové společenské :-N taky 38. a z CA kalhoty myslím nemám...mám z NEW Yorkeru..a do těch se teď právě nevlezu 8-(
Odpovědět
no tak me se ty kalhoty taky nelibi ale ja uz nekupuju podle toho co se mi libi ale podle toho do ceho se vlezu :-D bohuzel, no a New Yorker je pouze pro anorekticky 15tky tam se neda koupit vubec nic, normalni velikost je tam snad 34 :-S
Odpovědět
kata, no mám z NY rifle, ty nosím i teď a ty hnědé kalhoty obleču, ale přes stehna a zadek je mám příliš ouzké :-S ale psala jsi, že jsi zhubla 18 kg, tak se musíš vlézt i do té 34 ;-)
Odpovědět
heli - no sice sem shodila ale porad mam velikost 40-42 v HM nebo CA takze asi tak ;-) vcera sem zrovna byla v jakymsi obchodu kvuli riflim a kdyz sem se ptala co by na me meli tak na me slecna hodila takovej pohled jakoze sem se zblaznila ze maji rifle jen do velikosti 31 (to je to nejaky jiny cislovani moc se v tom nevyznam) no a ty sem samozrejme zdaleka ani nenatahla... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?