Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
lostris - tim ze jis prave jen do 5ti se ti zpomali metabolismus a proto kdyz to pak nekdy porusis tak ti vaha leti nahoru kdybys jedla pravidlene a posledni jidlo 3 hodky pred spankem tak se ti to nestane ;-) ja tomu neverila ale je to tak vidim to na sobe...taky sem nechapala jak muze nekdo shodit kdyz ji 5x denne pro me to bylo mega moc jidla ale je to proste tak...
Odpovědět
Taky jsem si všimla že většinou je tmavé pečivo obarvené, ale začala jsem kupovat jen balené kde se dočtu složení
Odpovědět
Ahoj všecky nové :-) To jsem ráda, že nás přibývá... Člověka to tak nějak víc motivuje, když ví, že v tom není sám, a na druhou stranu nemá depku, že to nejde, protože ani v tom (bohužel) není sám... nemue: na svalstvo je fakt nejlepší cvičit, já chodím do posilovny a je to vážně vidět ;-) Navíc když začaly být vidět výsledky, začalo mě to i víc bavit, a po třech měsících se vůbec nemusím nutit jít cvičit, naopak když nejdu třikrát týdně, tak mi to chybí. No jo, endorfin je droga :-D :-D :-D
Odpovědět
tak s tim cvicenim mam porad problem sem desne lina :-D
Odpovědět
to já se spíš bojím jít sama do posilky
Odpovědět
lostris: Taky mám ráda jídlo :-) kata: jak jsi přestala pít ty sirupy, co piješ místo toho? Já vypiju denně i 4l, ale v sirupech. Je to teda domácí vařený, takže žádný umělý konzervanty a tak, ale sladký to je...
Odpovědět
Profilova fotka
Chodím spát kolem desáté i po desáté, ale opravdu si to moje tělo zvyklo, že zkrátka po páté nejím. ale hlady fakt netrpím, to vůbec. Ráno se nasnídám v sedm - většinou nějaké tmavé pečivo a třeba cottage, protože jsem milovník sýrů. V 11 chodím na oběd, to se normálně najím a pak když přijedu z práce, dám si zase kousek nějakého celozrného pečiva, jogurt nebo to co tak nějak doma zrovna mám a to je všechno. Jenže si nedovedu představit, že bych tam někam mezi to narvala ještě další jídlo, fakt hlady netrpím, tak nevím, kde je chyba =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: To je právě to - pro mě je hezky strávený večer takový, když jdeme s přítelem na večeři a dáme si dobré víno a pak třeba jen tak ležíme :-D To jde pak to hubnutí těžko :-p
Odpovědět
kata, medan: Doporučuju někoho, s kým budete cvičit, aspoň zezačátku. Řešením (i když trochu dražším) je trenér, stačí úvodní hodina nebo dvě, aby ses naučila používat stroje a aby Ti sestavil tréninkový plán. Já začala chodit s kamarádem, co chodí cvičit už deset let, ale pořád přemýšlím o tom, že bych si toho trenéra aspoň jednou vzala... Jen to chce natrefit na toho správného...
Odpovědět
Ubi:no já se dokopala a chodím na ten spinning, tedy už jsem to omezila a né 4krát za týden ale jen jednou a jednou týdně aerobik pro baculky, ta posilka mě láká, ale strach je pořád větší a větší a pořád to odkládám
Odpovědět
lostris: Moje heslo je "nemůžu sníst všecko, co bych chtěla, takže budu jíst jenom to, co mi chutná". Což bohužel je především hromada nezdravých věcí ;-)
Odpovědět
medan: a čeho konkrétně se bojíš?
Odpovědět
Článek se načítá
ubi:strach z prostředí které neznám
Odpovědět
Já chodila v 15 do posilky denně a vypadala jsem příšerně...ted tam moc nechodím, svaly si to pamatují :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: No to je právě to, já mám taky ráda hromadu nezdravých věcí, ale než si je nedat, to se radši bez té večeře obejdu :-( Jinak jsem tak zaneprázdněná, že na nějaké posilování už nemám čas vůbec a je to fak znát :-( I když pohybu jako takového si myslím, že mám hodně, tak partiím, které by cvičení zoufale potřebovaly se pohybu nedostává a pak vypadám, tak jak vypadám :-(
Odpovědět
lostris to neni o hladu, ja taky hlady netrpim a zezacatku sem byla vylozene prezrana ale je to o te pravidelnosti proste to funguje... jinak ty sirupy - no piju vodu cistou z kohoutku a obcas caj neslazenej byl to sok ale dalo se to vydrzet :)
Odpovědět
lostris a opravdu si myslim ze tim ze od 5ti nejis si spis nicis metabolismus :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kata: No já bych řekla, že taky jím pravidelně, teda téměř s přesností na minuty :-D Ale je třikrát denně málo?
Odpovědět
heli: Co to znamená, že jsi vypadala hrozně?
Odpovědět
kata: když mě "suchá" voda neleze přes krk, vypiju jí mnohem míň... Tak si říkám, jestli není lepší 4 litry sirupové šťávy než litr a půl čisté vody...
Odpovědět
lostris - myslim ze opravdu by bylo lepsi pul litru ciste vody nez 4 litry slazene :-D protoze tim vypijes mega moc cukru...ale chapu te me to taky trvalo nez sem tu vodu prijala, nebo si zkus do te vody vymackat citron nebo pomeranc to pomaha (nebo aspon me ze zacatku) a myslim ze 4 litry je zbytecne moc, ja mam pres 180 cm a na mou vysku staci 1,5litru! proste jist by se melo po 3 hodinach zalezi na dni kolik jidel se ti tam vleze ;-)
Odpovědět
jo ale kdyz sem doma tak 3 litry dam akorat pak furt curam :-D
Odpovědět
no to já mám taky pocit, že pročúrám mlád ;-) Ale litr čisté mi přijde hrozně málo... Zas to beru tak, že ten cukr, co mám v té vodě, udržuje metabolismus v běhu... Ale s tím citronem to zkusím, dík za tip ;-)
Odpovědět
ubi - no jo urcite citron, nebo pomeranc a fakt ta voda leze lip ;-) staci tak pul citronu na 1,5litru zalezi jak moc to budes chtit kysely
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že na zpevnění je potřeba cvičit, taky už jsem začala - sice doma, ale podle dvd Vaška Krejčíka. Cvičí se při něm celkem dobře. Teď začnu jezdit i na kole, tak to snad bude lepší. Jen toho času kdyby bylo víc.. Snažím se jíst zdravě, hodně pít, i se mažu těma zázrakama, co jsou proti celulitidě. Je to trochu lepší, ale potřebovala bych to pošoupnout, aby to šlo rychleji .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já s pitím nemám problém vůbec - z devadesáti procent piju jen vodu - v práci minimálně dva ltiry a pak ještě doma, ale zase vypiju minimálně dvě kafíčka :-(
Odpovědět
nemue - no jo kazdej by chtel aby vecer sel spat a rano bylo vsechno tak jak si predstavuje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kata: to jo, ale to bohužel nejde. Proto jsem tu, abych měla o trochu víc motivace, když uvidím, že to půjde i Vám :-D
Odpovědět
nemue: Nejlepší je, když Tě to začne bavit. To si ten čas většinou najdeš. lostris: jedna paní přes výživu mi říkala, že každé kafe nebo černý čaj Ti z těla vezmou 3 dl vody, takže počítej ještě tak litr navíc. Taky dvě denně vypiju... kata: hned jsem si šla udělat ;-)
Odpovědět
Lotris, hlad mít nemusíš, ale jíš opravdu málo! Já s tím taky měla ze začátku problém, ale co jsem v nové práci (3 měsíce), tak jsem si na to zvykla, holky na mě totiž dávaly ze začátku pozor :-D Takže jím následovně: v 8:00 snídaně (hned co přijdu do práce), 10:00-10:30 svačina (jogurt, tvaroh, tmavý pečivo se sýrem, ovoce, zelenina apod. - záleží na tom, co stihnu ke snídani), 12:00 oběd - vařím si sama (klasický krabičky :-D ), 15:00 svačina - obdoba té dopolední, kolem 18:00 večeře (podle toho, jestli jdu rovnou domů nebo ne) - někdy teplá večeře, někdy třeba jen salát + tmavé pečivo se sýrem nebo šunkou (jenom salát nestačí). Pak by měla být ještě druhá večeře, ale to jak kdy - třeba jen ovoce nebo zelenina. Do práce si kupuje i oříšky (nesolené) a křupavý chleby, ty jsou poslední záchrana :-) Co se týče pití, piju hlavně čistou vodu (střídám minerálky a vodu z kohoutku) a neslazené čaje (zelený a ovocný). Občas si dám i "zdravý" kafe, tzn. žitný nebo podobný. Jinak co se týče cvičení, to jsem teď hodně zanedbávala (předtím jsem měla šílenou práci), ale už se to začíná dávat do normálu - s přítelem chceme chodit 1x týdně na aqua aerobic a 1x týdně na spinning. Plus o víkend jezdíme dost do přírody nebo jdeme na bowling apod. Takže snad to bude mít výsledky :-D Dřív jsem taky dost pila sirupy, ale teď už minimálně a když už, tak si kupuju jen YO a dávám si ho minimálně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?