Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
no jo, ale na dezertní talířky se to dá v pohodě štosovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli: To máš recht :-D Ale asi měla fakt silnou vůli, což je u mě problém, těžko odolávám různým dobrotám v různých podobách :-)
Odpovědět
a já dostávám hlad, to je v pr....
Odpovědět
lostris: 30 kg? Kolik vážila před tím? Někdy mám pocit, že zhubnout 20 kg je jednodušší než shodit 2...
Odpovědět
holky, co kdybychom si časem vytvořili nějakou tabulku....míry, váhy...a budeme sledovat, jak nám to jde? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem rozhodne pro :-)
Odpovědět
heli: Já s tím začala už před dvěma měsíci, takže jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Fakt tolik zhubla - nekecam. Proste se hecla. ale to vidis i v tech poradech v tv - ti hodne silni lidi hubnou rychleji, nez kdyz chces fakt shodit jen treba tech 5 kg. Nic holky, loucim se, hezky se mi s Vami povidalo, ale uz padim z prace domu paaaaa zitra :-)
Odpovědět
máš nějaký konkrétní nápad na realizaci? On-line nebo prostě každá sama a budem si to sdělovat?
Odpovědět
ubi, viděla bych to nějak na "on-line", s tím, že se bude třeba 1x měsíčně upravovat...doma zkusím něco navrhnout, ju? zítra odprezentuji x-) lost, hezký zbytek dne ;-)
Odpovědět
ok, beru ;-)
Odpovědět
tak já se taky pro dnešek loučím a zítra v plné polní x-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak ahoj a hezký zbytek dne ;-) a já se konečně začnu pořádně učit ;-)
Odpovědět
holky, tak jsem zvědavá, jestli mě to tady motivuje! :-) já měřím 172 cm a vážím 67 kg. právě těch 63 by mi vyhovovalo. nějsem žádný drobek a nevypadám na tu váhu. vím, že to není nadváha, ale prostě se necítím. celkově mám těžké kosti, takže opravdu bych něchtěla mít třeba pod šedesát. a moje míry 92-70-193. právě na tom zadku bych ráda zhubla. moc ráda sportuju, ale chtělo by to víc pravidelnosti. nemálm problém ujet na kole 50 km, ale někdy jdu jednou týdně, jindy i třikrát, jak kdy. nejhorší je to u mě s jídlem, mám neskutečný apetit! ani nejde o sladké, spíš o množství, které zvládnu sežrat! :-D teď mi pomohlo vysazení antikoncepce a chrom. no jsem zvědavá, jestli s těmi čtyřmi kily pohnu. jinak před pár lety jsem nabrala jako au-pair v Rakousku za léto deset kilo. hubla jsem pak spinningem a večerním nejezením, což mi obvykle dělá problémy. kamarádka si skvěle vyrýsovala postavu taebem a celkově pravidelným posilováním, rozhodně žádnou dietku nedrží, spíš se hlídá, ale občas se taky nadlábne.
Odpovědět
jééééééééé, to je ale omyl, chtěla jsem napsat 103!!! :-) tak takovou prdel, jak jsem se sekla, vážně nemám!!! :-D
Odpovědět
Ahoj! tak k pití - já už dlouho nesladim čaje, prostě mi to přestalo chutnat. A jinak piju převážně vodu plus tak jeden dva zelený čaje za den. Kafe mám spíš na chuť - protože jinak než slazený a se šlehačkou ho nepiju :-N Nejlepší je ledový, mňam! Ale to je fakt už docela bomba - takže to teď taky ne. Jo a vim, že piju docela málo, chtělo by to víc. Na chuť si občas dávám dvě deci koly a ještě před pár tejdnama jsem si každý ráno kupovala v trafice Nestea zelenej čaj - oboje jsem vyhodnotila jako zbytečněj zdroj cukru a sajrajtů a zrušila. Akorát kola mi docela pomáhá na bolení hlavy, tak k tý se možná někdy uchýlim. Ale zatim bez ní. Super je ten nápad nekupovat vůbec ty věci, co vim předem, že nejsou dobře - to funguje! V krámě se ještě ovládnu a doma pak mě může chytnout večer mlsná, jak chce - když nic neni :-N nejhorší jsou ty návnady u pokladen - když tam čověk stojí kolikrát deset minut... Se cvičenim to mám tak, že chodim sama, ale chodim na jumping - ten se objednává dost dlouho dopředu a dá se zrušit max 24 hodin předem - to si člověk pak rozmyslí, jestli nechá tu stovku propadnout jenom proto, že se mu nechce. A jak jsem psala, ráda bych chodila i v pondělí - ale to se neobjednává a podle toho taky to moje pondělní (ne)cvičení vypadá :-N K "podpoře" rodiny - obzvlášť ženichova strana nechápe, pro ně jsem "taková nitěnka" :-D No, pro ně třebajo, oni taky nejsou hubený a já nejsem úplně tlustá. Ale prostě vim, že ještě před pár lety bylo líp a hlavně - že když se nezarazim včas, dopadnu jak moje mamča - s nadváhou a mindrákem. Takže moje máma ty snahy chápe a podporuje mě. Dneska koupila místo obvyklejch dortů jahody, když jsem přijela na návštvu. A tvrdí, že vypadám štíhlejc, ale myslim, že je to spíš tim, co jsem měla na sobě - zrovna takový oblečení, ve kterým fakt vypadám o pár kilo lehčí ;-) Antikoncepce - to by mě taky zajímalo, jakou na tý má váze nese vinu! Hlavně jsem zvědavá, jestli až jí vysadim (což bych po svatbě ráda - nechcem hned děti, ale prostě už cejtim, že to neni úplně dobrý s těma práškama), půjdou ty kila dolů. A nedávno jsem objevila super věc - fresh džusy! Sice je to drahý jako prase, ale jednou za čas... Rozhodně lepší než bigmac a čokoláda. Dala jsem si nějakej mix pomeranče, ananasu a manga a super - osvěžující a docela i zasytí.
Odpovědět
P.S. Já meřim asi 162 cm a začínala jsem na 64 kilech. Chtěla bych mít pod 60, třeba 58 by bylo ideální (když jsem kdysi 58 měla, tak mi to přišlo moc, teď bych za to byla fakt šťastná). Plus rozhodně nehci klesnout pod 54, to jsem měla kolem maturity a teď by to určitě už nevypadalo dobře. Navíc vim, že když jdu prudce s váhou dolů, většinou to má těsnou souvislost s psychikou, takže tak taky ne.
Odpovědět
dobré ránko dámy, vyspané do růžová? tak já mám 165 cm a váhu veřejně zatím psát nebudu, protože dle vašich "poměrů" jsem tady prostě fakt obézák obézákový, takže až se dostanu na 59 kg, tak to zvěřejním (což bude tak za ehm....dva roky možná?). Za poslední 2 měsíce jsem "ztěžkla" - ono se asi fakt nedá moc říct, že přibrala, když obleču všechno oblečení jako předtím...jen jedny kalhoty mám na stehnech uplejší, ale v pase a přes boky normál...což sem myslela, že jsou nohy z bruslí...asi ne :-N Beru i novou antiko, tak nevím, jestli to není jí..nebo zavodněný organismus... Jinak včera jsem byla běhat :-D Nohy mě pěkně bolí, snad sem i něco málo uběhla no... Právě sem posnídala gervais a žitný rohlík a malé rajče, tak já myslím, že dobrý start, ne? zapiju to šumivým vitamínem a půllitrem kopřivového čaje... K těm čajím - nesladím, jen černý medem s citronem. Ale včera jsem si udělala echt gold silný zelený čaj s jasmínem, tak jsem to musela srazit medem s citronem bo mi to kroutilo i prsty na nohách.
Odpovědět
Tak já se teda prásknu taky: Měřím mezi 165-168 cm (přesně nevím, fakt ;-) ) a vážím 66 kg. Ráda bych se dostala na 60, ale jak už tady někdo psal, není důležitá váha, ale objem. Jsem holka krev a mlíko, mám míry 94-80-104. Od té doby, co jsem začala brát prášky, mi narostly prsa D, ale díky posilovně jsem se teď (k mé potěše) dostala do Cček (ještě před třemi měsíci jsem měla přes prsa 98). Nejvíc mě trápí břicho a zadek (i když i tam už jsem za ty dva měsíce, co se měřím, shodila cenťáček nebo dva dolů), můj cíl je v pase 75 a přes zadek pod 100, ale to vidím tak sotva do svatby, tak rychle to asi nepůjde. Holky, mohla byste mi některá poradit cvik na břicho, ale na jeho dolní část, tj. od pupíku dolů? Cvičením sklapovaček jsem se dost zúžila a zpevnila v horní části břicha, ale o to víc je povislá spodní část a já nemůžu nic vymyslet... :-( A od včerejška přestávám pít sirupovou vodu. Dík, kata, za ten tip s citronem, to by fakt mohlo zabrat ;-) Jinak včera kromě těch dopoledních 40 minut na orbitracu mi ještě dali echo kluci, že jedou mimoplánově do posilovny, tak jsem toho využila, takže za včerejšek mám nasportováno :-)
Odpovědět
Jinak můj největší problém je taky v jídle, jsem labužník a neumím si odepřít. Navíc máme týden co týden nějakou oslavu a to je pro mě největší katastrofa, takže by bylo fajn, kdybyste mi některá každou sobotu večer připomněla, že jestli někam půjdu, tak ať se nepřežírám ;-) krtek: kafe mám jako povzbuzovák, ale na chuť taky, takže cukr, mlíčko a něco sladkého k tomu :-| Tak jo, zkusím se vzdát aspoň toho sladkého... Nebo to aspoň nahradím ovocem...
Odpovědět
Ubi, tak to vypadáme asi podobně (i míry podobné:)- tak od pupíku nahoru OK pločina a pod pupíkem bříško...se máš, že můžeš do té posilky..mě to tam samotnou nebaví. Kam jezdíte? Včera jsem se bavili s manžou, že mi teda asi určitě nepřidali ty dva litry kofoly denně, k tomu nějaký energy drink a oplateček, buchtička....
Odpovědět
ubi - to s tema oslavama naprosto chapu! ja mam ob tyden taky furt neco a to sou rizecky se salatem, cukrovi, dort apod...no samozrejme si dycky dam ze ]-( ale uz sem to aspon vychytala ze si dam to co jakoby ze slusnosti musim tim uspokojim chutovy bunky a pak uz se snazim nic nebrat (ne vzdycky se to povede :-D) a to kafe zkus pit neslazeny kdyz si tam das pul kafe/pul mlika tak je to dobry i bez cukru ;-) jinak k te antikoncepci - ja uz ju jim x let a samozrejme za tu dobu sem pribrala od 16ti ani neni divu :-D ale rozhodne si myslim ze na kila antiko vliv nema, mozna tak par kilo napr.3-4 jako zadrzovani vody v tele ale 15kilo apod.to je vylozene tim jak clovek zije ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dámy:-) Tak já právě snídám - cereální rohlík s nízkotučným sýrem. A piju kafíčko, moje výhoda je, že piju odmala :-) jen neslazenou kávu bez mléka, takže žádný zbytečný přísun cukrů. Jinak jsem cestou do práce zažila pěkný adrenalin uffffffffff.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky jsem se na Váš popud včera převážila a přeměřila, no takže ehmm tady to je :-( měřím 174cm, váha ráno byla 65,6 míry 98-81-103.............
Odpovědět
lostris, jaký adroš?
Odpovědět
Vy mě prudíte, musíte být jak vyžlata...
Odpovědět
ja nemuzu ani cist ty vase miry protoze si pripadam divna :-D mam neco pres 180cm v soucasnosti po shozeni mam cca 72kilo a su naprosto spokojena a uz hubnout nejak nepotrebuju :-N (jo a shazovala sem od ledna z 90ti kilo) asi su podle vas malo narocna :-D :-D
Odpovědět
heli: do Břeclavi, sice mi to tam moc nevyhovuje (už jsem psala, zaměření spíš na kulturistiku), ale lepší než nic a zase jsou celkem levní. Teď jsem slyšela, že je posilovna v Podivíně, to je blíž, tak asi dojedem permošky a zkusíme, uvidíme. Kofola je fakt svinstvo, na dietě to nepřidá... kata: nejhorší je, že my chodíme na oslavy večer, takže se navíc naprásknu na noc. A vždycky se pije (což je taky kalori-bomba, ale víno mi prostě chutná) a netroufnu se pít na lačno. Ale aspoň to prokládám litry bublinkové vody, když nic... Zkusim to kafe bez cukru, na tom něco bude. Nedávno jsem si dala ledové latté a jak tam bylo dost mlíka a bylo to studené, tak jsem úplně zapomněla, že jsem si to neosladila :-) Tak to zkusím i s teplým...
Odpovědět
ubi - ja to naprosto chapu taky kdyz nekam jdeme nechci pit na lacno a to vinu jde docela rychle pit :-N ale jak rikas aspon to prolivam vodou no...
Odpovědět
Profilova fotka
heli: no jela jsem autem do práce a přede mnou tři mega jakési podivné kombajny nebo co, byly tak široké, že zasahovaly napůl do protějšího pruhu. Vůbec nebylo idět, jestli něco jede do protivky nebo ne. Už nás tam byla pěkná kolona a do toho začal bud plný lidí nás všechny předjíždět, do protisměru vyjelo auto a ten bus se semo neměl kam zařadit, hruza! Já byla spocená až na pr... Pak se mi teda podařilo nějakým zázrakem je předjet, ale byl to děs, auta troubily jedem přes druhého a občas se někdo pokusil někoho předjet, no trvalo to asi 15 min - cesta kterou běžně jezdím za 4 minuty.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?