Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Holky, já to s tím pravidelným jídlem taky zkoušela, ale začala jsem přibírat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, i můj drahý teď prohlásil, že by potřeboval zhubnout, protože na fotkách má prý tlustý obličej, tak jsme se dohodli, že budeme cvičit a hubnout spolu :-D Akorát dneska teda asi porušíme, máme večer oslavu narozenin :-N Ale od zítra jedeme na plno, protože oslavy budou za námi :-D Já piju kafe jen ráno a to jen do malého hrnku, přes den vodu neperlivou a ovocné, zelené, nebo bílé čaje
Odpovědět
ubi, to znamená, že jsem vypadala jako chlap...vyrýsovaná jako socha...nějaký kluk si mě tehdy prohlížej v buse, jak sem měla rýhy na stehnách...a jakmile jdu do fitka, věčně si dávám 45 kg na strojích a chlapi pak chodí kolem a čumí, takže to jde mimo mě... právě sem se vrátila z obědu - zapečeně těstoviny s uzeným masem a k tomu jsem si udělala kýbl zeleninky. Tak já myslím, že dobrý :-)
Odpovědět
ubi, tak to pravidelné jídlo nesmí na sebe navazovat v krátkých intervalech si myslím... třeba já když přijdu do práce na šest (což už se mi dlouho nepovedlo), nebo na sedm, tak se nasnídám...stavovala jsem se v pekárně a dala si třeba malou pletýnku a čerstvý sýr (určitě ho znáte)...teď jsem druhý den na snídani dala ovoce a cítím se dost unavená... ale svačinka kolem deváté - to jsem hladová, pak v půl jedné oběd...svačinka kolem druhé (a to někdy ne, páč nemám hlad...nebo i když sem neměla hlad...) a pak večeře...a to bych někdy snědla mámu tátu... :-N ale teď se krotím, včera sem večeřela hrušku...
Odpovědět
Profilova fotka
My chodíme v práci na obed centrálně, takže to jím úplně obyč stravu, která kolikrát asi není moc zdravá. Jenže večer nestíhem doma ještě připravovat oběd. Navíc jsem v minulém zaměstnání jedla jen v práci, ale to teplé jídlo mi tak chybelo... Mela jsem tak silene problemy se zaludkem, ze me denne tak palila zaha a bolel zaludek, ze jsem to zahanela pitim vody - i pet litru denne! ale byla to silena bolest :-( Ted, co mam denne teple jidlo, uz to prestalo. Hlavne to paleni zahy bylo nesnesitelne.
Odpovědět
heli: tak to u mě zatím nehrozí :-D Ale fakt je, že jeden z důvodů, proč jsem se včera vrátila z posilovny tak rozladěná, byl, že jsem se začala rozhlížet po obrázcích, co tam byly vyvěšené, některé byly fakt na blití... Celkově se mi ta posilovna, co do ní teď chodím, moc nelíbí, je zaměřená moc na kulturistiku, já bych potřebovala spíš fitness. Jenže vybírat si můžu v Brně, kde je jich mraky, ale tady na okrese je jich pár, všechny mám minimálně20 km daleko, a musím se podřídit klukům, co s nimi jezdím autem... :-S
Odpovědět
Mě osobně nejvíc s metabolismem zatočily vysokoškolský studia... na nejakej pravidelnej režim můžu zapomenout a když mám jedno jídlo denně teplé, tak to považuju za úspěšný den...
Odpovědět
lostris - to znám, já tak skončila na gastroskopii, protože to byly tak šílené bolesti, kdy jsem třískala hlavou do zdi...ale to je 7 let zpátky... jinak mi máme obědy ze školní jídelny, takže taky nic moc... ubi to chápu, to je na houby, jak se musíš řídit podle někoho. a mě třeba nebaví doma šlapat na rotopedu...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: to znam, taky jsem tim prosla a jsem rada, ze se to ted zmenilo, fakt...
Odpovědět
a jinak v práci piju vodu s jablečným octem...
Odpovědět
heli: no to mi povídej, já ten orbitrac nemůžu už ani vidět, ale chtěla bych dodržet aspoň tři hodiny pohybu týdně a kluci jezdí do posilovny jenom dvakrát, tak si říkám, že to doženu aspoň jednou nebo dvakrát doma... Ale donutit se a vydržet na tom, to jsou ne fyzická, ale především duševní muka...
Odpovědět
ubi: a nezkoušela jsi ty brusle? Mně těch 8km vyjde tak na 40 minut...
Odpovědět
Článek se načítá
No jo, jenže u nás je to všude do kopce :-(
Odpovědět
ubi, odkud jsi? Koukám, že tam máš Břeclav....já jezdím do Mikulčíc :-)
Odpovědět
heli: z Vrbice. Ať jedeš kam jedeš, vždycky je to do kopce...
Odpovědět
tak vy to tam máte na prdlačku, to je fakt....:(já bych jezdila i na kole..ale to by mi ho musel někdo dát dokupy
Odpovědět
Já nemám ani kolo ani brusle - v našich podmínkách je to fakt nahouby. Jediným řešením je sednout do auta a jet se vysportovat někam jinam...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám tolik činností, že večer vždycky padnu do postele jako špalek a žádný sport nehrozí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kolikrát si říkám, že bych se s tím i smířila, že jsem krev a mlíko, že prostě jsem taková, jaká jsem, pak mi ale stačí jediná návštěva u mojí švagrové a jsem totálně v háji. Ta váží po dvou dětech asi 50kg a pokaždé začne vykládat, jak je kdo tlustý a jak potřebuje shodit 5 kg ]-(
Odpovědět
lostris, to chápu..."takhle" mě týrá moje tchýně...(máme spolu i jiné problémy), která má asi 80kg a začne mi vykládat, jak jsem tlustá...
Odpovědět
Na takové se patří vybodnout. To já se mám ráda taková, jaká jsem, jenom si uvědomuju, že bych mohla vypadat líp... A hlavní motiv, proč jsem začala cvičit, byl, že jsem se potřebovala dostat do kondice, už to byla fakt katastrofa. Takže termín svatby už byl jenom takovým "nakopnutím" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já si kolikrát říkám, že ona nic nedokázala a já přece jen něco ano, ale tyhle její náznaky mě dovádí k šílenství. Sama o sobě nemám vysoké sebevědomí a tohle mi nepřidává. Už týden po porodu se mi chlubila, že je na původní váze. Když se bavíme něco o jídle, nad vším se ušklíbá, že "to ona by nejedla". Mně teda nikdy nic napřímo neřekla, ale tyhle náznaky, ach jooo... Prostě se nad to nedokážu povznést :-(
Odpovědět
ubi, svatba je dobrá motivace, to máš pravdu. Kde máte svatbu? lostris, s tím sebevědomím jsme na tom koukám velmi podobně...jé, ty máš okres Hodonín. Odkudá jsi?
Odpovědět
heli: já teda nevím, jak vypáš teď, ale na svatebních fotkách vypadáš jako vyzáblina, s tím bych já byla spokojená (ale chápu, že člověk nesmí usnout na vavřínech, cvičíme taky proto, abychom nevypadaly hůř než vypadáme, že ;-) ) los: víš, co říká můj děda: "Hubený baby jsou hrozně protivný. Já se ani nedivim, kdybych se celej život pořádně nenajedl, taky bych byl permanentně nas..." ;-)
Odpovědět
heli: U nás, na Vrbici. Jsme oba z Vrbice, zatížení na rodnou obec, takže nad nějakým jiným místem jsme vůbec nepřemýšleli. Navíc majitel hospody, co má pod palcem svatby v sále kulturního domu, to má fakt zmáknuté, výborně vaří, perfektní organizace, postará se i o výzdobu, takže není co řešit ;-) Jejda, zase se začínám těšit... :-D
Odpovědět
ubi, děda má pravdu :-D vypadám prakticky pořád stejně...ono to v těch šatech nebylo moc poznat..a po porodu mám tak nějak pořád takový špek...a ne a ne dolů... se ti nedivím, že se těšíš, ty přípravy jsou fajn x-) jen teď, když to vidím ze strany fotografa, tak se tomu směju...jak v den D jsem byla nervozní uplně stejně jak ta nevěsta...je to fakt takové úsměvné.
Odpovědět
Nemyslim, že bych byla nervózní v den D, ale vím od kamarádek, že nejhorší je týden před svatbou. Že se večer před svatbou tloukly do hlavy, proč se vůbec kdy chtěly vdávat, tolik práce a starostí... Ale já si chci všecko užívat od začátku do konce :-D i s tím stresem :-D :-D :-D
Odpovědět
ubi, tak bez toho by to nemělo pak ten efekt. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, že svatba je dobrá motivace k hubnutí. Každá chce ve svatebním vypadat , co nejlíp. Sestra mojí známe se hecla a zhubla takhle 30 kg :-o Prýý začala všechno jíst jen z dezertních talířků a to jí jako dieta vystačilo..
Odpovědět
heli: ale abychom se vrátily k tématu, tak zatím největší přípravou, do které jsem se pustila (vyjma zamluvení termínů) je právě to "hubená do svatebních šatů" ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?