Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Hi hi, nechcete mi třeba někdo vynadat za mojí životosprávu? mě napadlo, že by to na mě třeba mohlo fungovat - když mi tu občas někdo napíše "ale fuj, takhle ty jíš jo? To teda do svatby nezhubneš..." :-N U nás totiž je ocela problém, že s přítelem nemáme ani jeden moc štíhlý rodiče a on to bere prostě jako fakt, že kdfyž to má nekdo v rodině, tak se tomu prostě nevyhne. Takže on je hodně tolerantní, ale už je to až na škodu - jako by se smířil s tim, že ze mě prostě jednou bude bečka =-) takže se v tom pěkně podoprujem - kydž budu bečka já, může bejt on taky a naopak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ubi : jj, zdravý dny, začnu v pondělí, snídaně zdravá, oběd občas knédlovej a odpoledne to jede. byla jsem u dietoložky, ale ta mi cpala nějakej šumák - 3tis měsíčně/1,5kg dole. Prý mi stačí jedno procento tuku navíc a budu mírně obézní. kdybych tak to břicho neměla.
Odpovědět
krtek: Tak to já Ti klidně vynadám :-D Ať Tě ani nenapadne tak pozdě večer jíst! Hanba! S takovou nejenom že do svatby nezhubneš, ale polezou Ti ze šatů špeky! Kvůli tomu tady jsme, abychom se vzájemně motivovaly ;-) Jinak já jsem Lenka, ať můžeš občas vynadat i Ty mně :-D Jinak co motivuje mně, je věta, kterou kdysi o jedné svatbě pronesl můj taťka: Všechno bylo výborný, jídlo dobrý, organizace perfektní, barvy sladěné do poslední drobnosti... Akorát nevěsta zapomněla zhubnout....
Odpovědět
maky: To mi taky už vnucovali - koktejly místo jednoho jídla, hromada peněz, chuť nic moc. To já zas říkám, že si nemůžu dovolit sníst všecko, co bych chtěla, a proto jím jenom to, co mi opravdu chutná... Bohužel třeba domácí špek je teda lahůdka :-D :-D :-D Ale podle fotek teda nijak obézně nevypadáš. Ono je to asi opravdu tou kondicí...
Odpovědět
ubi: Díííky! Mě dokáže usměrnit akorát máma, ale od tý to zase tak neberu, vzhledem k tomu, že sama to dodržet nedokáže... Ach jo, je mi trapný tady to veřejně přiznat, ale já jdu právě dělat naší večeři :-N - holt dneska už neni zbytí, do rána bysme fakt umřeli hlady. Ale dám si fakt symbolicky a do zítra už si to snad ošéfuju.
Odpovědět
Tak špek teda fakt neee - bůček, špek a podobný pochoutky mi naštěstí nechutnaj ;-)
Odpovědět
Symbolicky? :-D :-D :-D
Odpovědět
;-) jj. tak jsem se tady vykecala z hříchů a fakt jsem odhladlaná od zítřka natvrdo (bude to fuška, mám večer akci v pizzerce :-N ) - žádný sladký pitíčka, žádný sušenky po obědě a večeři nejpozdějc v 9. Což je sice pozdě, ale s prací do 6 a cvičenim od 7 se to jinak nedá. Tak, napsaný to vypadá krásně, do srpna (to máme dovču) jsem jak proutek ;-) Jinak mám taky ještě jednu velkou motivaci - chtěli bysme tak do dvou, tří let prcka. A je mi jasný, ža jestli si tu zdravější životosprávu nevnutim teď, tak pak už teda vůbec ne. A po dítěti bych pak mohla vypadat už ale fakt ošklivě :-S Plus se do budoucna obávám cukrovky - já jedu fakt na sladkým hodně. A žádný rychlodiety nechci, ani koktejly, prášky... to se stejně nedá dlouhodobě a pak jdou ty kila zase nahoru. Chce to jednou provždy si zvyknout jíst tak, aby to fungovalo. ale zatim se mi nedaří :-N
Odpovědět
Tak jo, beru Tě za slovo ;-) Tak do srpna, jo?
Odpovědět
ahoj:-) já dneska začínám 90 denní rozlišovací, tak jsem zvědavá jak to bude fungovat:-)
Odpovědět
Tak to jsem zvědavá, už jsem o tom něco zaslechla, tak doufám, že se podělíš o úspěchy :-) Já se pořád odhodlávám do té hodiny na orbitracku denně, včera jsem se hecla na 45 minut... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já bych se nejspíš přidala. Co jsme se přestěhovali do vlastního, tak jsem trochu přibrala. předtím jsme byli u tchánů a to jsme si večer dávali většinou nějaké ovoce, zato teď si otevřeme vínečko, k tomu nějaký sýr nebo šunčičku, tak to jde nahoru. Chtěla gbych se dostat tak na 59kg, Teď mám 63-64. Ale naštěstí jsme zase začli běhat, takže skoro každý den, někdy kratší, někdy delší trasy. Tak doufám, že to půjde dolů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Katja: Tak to máme skoro stejný cíl, já mám 65 a chci se dostat pod 60, takže vlastně 59 :-D
Odpovědět
Dobré ránko, zrovna jsem narazila na tuto diskuzi a moc se mi líbí jak hubnete společně. Já se o to pokouším sama a ne a ne se dostavit výsledky. Mohla bych se přidat k vám? :-) Třeba mi to půjde líp ;-)
Odpovědět
Jasně, vítej ;-)
Odpovědět
Musím říct, že asi měsíc už se celkem držím i když sem tam nějaké dobrotě neodolám, cvičím většinou každý den a taky jsem oprášila kolo a vyrážím co to jen jde. Nějak se ale nechcou dostavit výsledky, váha stagnuje... :-S Máte nějaký ozkoušený recept jak na to?
Odpovědět
Někdy nejde o váhu, ale o to, že se mění tuky na svalstvo. A svaly jsou těžší než sádlo, to je jasné ;-) Mám to podobně, cvičím už asi dva měsíce, váha pořád skoro stejná (ačkoli v posilovně se moc nehubne, že), ale okolí už poznává výsledky. Hlavně to nevzdat ;-)
Odpovědět
Přesně to si říkám, hlavně to nevzdat...takových pokusů kdy jsem to vzdala bylo už dost, takže teď chci vydržet. Ubi, dodržuješ nějaký jídelníček?
Odpovědět
Spíš ne než jo. Snažím se jíst malé porce a pravidelně, ale přes semestr se mi to moc nedaří, tak si říkám, že snad teď ve zkouškovém. Jsem docela žravec-požitkář, takže si těžko nějakou dobrotku odepřu, o to víc se to snažím dohnat na cvičení. Ale vždycky jsem na sebe pyšná, když se mi podaří nejíst po 7 hodině večer. A snažím se vyhýbat sladkostem a tučným jídlům, ale pak stejně jednou za čas dojde "žravka" a já si prostě musím dát kus čokolády nebo špeku :-S A moje prokletí jsou oslavy, večírky, protože to prostě neodolám...
Odpovědět
Tak se hlásim - včera v práci pohoda, dopoledne byl takovej fofr, že jsem nestíhala na jídlo ani myslet :-N a odpoledne sice přišly chutě, ale zas tam nic sladkýho nebylo :-D A večer jsem byla na jedný akci v pizzerce, tak jsem si řekla, že kolu teda pít nebudu - a pila jsem bílý víno. Ale zas jsem ho vypila daleko víc než tý koly :-D A šoupla k němu nakonec dvě jablíčka... Ehm, ale hlavně že jsem ovládla chuť na sladký :-N Ale tyhle akce jsou tak výjimečný, že si to ani nevyčítám. Tam prostě nejde sedět jenom o vodě a jednom vinným střiku, že jo. Hlavně abych vydržela během normální ho všedního dne - no dneska se nepřejim určitě - po tom včerejším vínu. Tak se to vykompenzuje :-D
Odpovědět
Právě jsem dobaštila kuřecí na žampinonech s rýží a k večeři nakoupila hanácky salát a celozrný rohlík ze zdravé výživy. Ještě přidám odpoledne trochu toho pohybu a dnes splněno... :-D
Odpovědět
Tak já jsem na sebe včera byla pyšná, jak jsem se držela, žádná sladkost ani nic. A dneska jsem po obědě zblajzla půl margotky a misku kešu... sakra... Ale pojedu dneska do posilovny a neodpustim si ani ten pitomej orbitrack, za trest. Včera jsem to zas vydržela 45 minut, ale teda ta třetí čtvrthodina byla už s největšim sebezapřením... :-S Zařekla jsem se, že když už mi tady v pokoji zavazí, tak zkusim měsíc vydržet aspoň těch 45 minut. Na hodinu denně nemám ani fyzicky, ani psychicky, ale říkám si, že časem se ta fyzička zvedne, a když budou výsledky, tak mně to snad začne i víc bavit nebo aspoň motivovat... :-D :-D :-D
Odpovědět
krtek: Když je to nárazově, tak je to v pohodě, ale pro mě jsou ty nárazy dost pravidelné... Ne, že bych chodila po hospodách a tak, ale ty oslavy... Ne, že bych nerada slavila, ale my byli za poslední dva měsíce na šesti svícách (to je něco jako rozlučka se svobodou, kdyby někdo nevěděl), takže gulášek, panáček, víno, prostě kalorická bomba:) No a když nám náhodou teď o víkendu vyšlo, že žádná svíca nebyla, tak se zas kamarádům narodil syn, no a nezapít ho, to bychom si na svědomí nevzali:D Akorát mám proti Tobě hroznou "nevýhodu" - den po můžu sníst zase co chci, nikdy mi nic není... ;-)
Odpovědět
Tak já dneska byla v Podolí plavat, a přestože si kamarádka dala klobásu, já jsem jenom pila vodu. Hurá, jsem na sebe pyšná ;-) Teď jsme měli těstoviny s kari omáčkou - na noc sice ne nejlepší, ale zase já celej den nen moc nejedla a spát chodimm dost pozdě, tak snad to tělo ještě "vstřebá". Ale jinak na plavání jsme toho moc nenaplavaly - se sejdem jednou za čas a musíme všechno probrat, u toho se moc plavat nedá :-D Ale lepší něco než nic. ubi: Tě obdivuju, každej den... Bych fakt padla, já se vracim domu docela pozdě, nejdřív tak v šest, sedm, a musim se nutit i do mytí nádobí, natož nějaký domácí prostocviky... Ale právě tahle kamarádka má taky orbitrac a taky se prej nutí - denně aspoň 20 minut ;-)
Odpovědět
Teda to je peklo... Já na to fakt nemám. Dokážu se donutit cvičit, i když někdy se sebezapřením, ale odepřít si mňamku? Na to nemám... :-(
Odpovědět
ubi: tak já na to mometálně docela i mám, ale asi je to taky hormonama - jak se tvrdí, že v určitý části cyklu jsou ženský žravý, tak já to mám nejspíš naopak :-D Každopádně dneska jsem byla cvičit, a i když jsem se celý odpoledne cejtila pod psa, unavená, vůbec se mi tam nechtělo - tak na cvičení normálně příval energie, úplná euforie, to už se mi dlouho nestalo =-)
Odpovědět
Tak to mě se stává často, nechce se mi do posilovny, nálada pod psa... A jak se rozhýbu, hned se nálada zvedne o 100% :-) A které jsou ty "žravé" dny, prosím Tě? Jestli to teď nemám, protože mě honí mlsná skoro pořád :-D :-D :-D
Odpovědět
No většina je prej má tesně před mens. a během ní. A já teda naopak - během ní se mi "nejí" nejlíp, všechny ostatní dny se nemůžu udržet. A tak tejden před jsem úplně jak urvaná ze řetězu, to je fakt :-D
Odpovědět
Tak to bude možná důvod té mojí žravky:-) Pořád mě honí mlsná... :-|
Odpovědět
jééé, slovo žravka! tak to mám furt. téma akorát pro mě. jak zhubnout čtyři kila? nedaří se mi to už dva roky. potřebuju nějaké zaručené rady, se sportem problém nemám. díky. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?