Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
kasli na to,se obcas stane,treba to pak samo zmizne :-D no proskoumej trh,a kdyz nic nenajdes,tak holt to pres dovcu protrpis a zacnes pak jak se vratite.obcas shresit neni hrich,jen aby toho hreseni nebylo vic ne toho zdraveho stravovani ;-)
Odpovědět
kissie: doufám že se pak pochlubíš fotkama. Zajímavá svatebka. Hned bych do toho šla taky, ale to si ještě počkáme. Kdy jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
bednaroi: díky :-) Taky si říkám...furt lepší než se v těch horách zhroutit hlady. Předpokládáme, že se tam několikrát stane, že k nejbližší "civilizaci" to bude i pár dní pěšky...to by mě pak blbě dostávali kamkoli 8-) Ale zkusím něco najít a uvidíme, jak budu úspěšná. jennyi: já se na to hroooozně těším :-D Odlétáme 18.7. takže cca týden a půl po svatbě :-) Neboj, fotky pak hodím určo do alba :-N Ota a já jsme se v tomhle fakt hledali....můj ex byl pěkný pecivál a dělalo nám to strašné zle a Otovo ex prý byly to samé....až jsme narazili na sebe :-) ...
Odpovědět
kisie: my se vlastně vdáváme ve stejný den. Mě tohle láká, ale musela bych to mít proložený nějakým válením u moři. :-D 8-) tak dneska jsem měla skvělej jídelníček, jestli chce někdo poradit, jak se hubne, tak ráno ciniminis s mlékem oběd smažák a odpo velká točená meruňková zmrzka, ovoce mezitím nepočítám. Schválně mi řekněte, co jsem snědla za éčka. :-)
Odpovědět
Holky co dělám špatně? Pořídila jsem si eliptical, jeden večer jsem na něm uvěhla 15 minut v pohodě v kuse a další večer jsem uběhla 20 minut ale s tím, že jsem musela dělat 3-4. minutové přestávky, protože mně hrozně píchalo v levém boku (až podbříšku) v jednom místě. Někde jsem četla, že je to o špatném dýchání... :-S
Odpovědět
wanilka: mi to u běhání dělá taky, ale já špatně dýchám - takže potvrzuji, že je to o dýchání, musíš se nadechovat nosem a vydechovat pusou - v pravidelných internvalech. Tohle budeš muset asi natrénovat. Mě běhaní nebaví, to radši floorball, u toho se naběhám taky, ale kdykoliv můžu přestat a vystřídat :-p :-D
Odpovědět
mě taky běhání nebaví, pro mě je to nejhorší sport, který existuje. Protože ten stroj mají v posilovně taky, strašně jsem se bála, kolik mi ho do treninkového plánu dají, naštěstí jen 3minuty, ale i po těch funím jak rozzuřený býk. A jsem na odpis. :-pˇ iiice: já bych taky radši hrála nějakou hru místo pocení v nudné posilovně, ale nějak není co a s kým. 8-(
Odpovědět
jennyi: já taky dlouho neměla tušení, že se u nás ve městě něco takového hraje a když s tím přišla švagrová, tak jsem si nejdřív půjčila hokejku svého přítele a teď už mám svou vlastní, na kterou nedám doplatit ;-) Zkus se poptat po tělocvičnách na základních školách, alespoň u nás to tak funguje, tam se většinou hraje.
Odpovědět
iiice: no, na základních školách. :-D u nás je jen jedna. :-D Přestěhovala jsem se totiž do "velkoměsta", ne že bych ho chtěla pomlouvat, teď malé město oceňuji, když mám dítě, ale na tyhle aktivity je to prostě díra. :-N Snad se nikdo neurazí z místních, kdyby náhodou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, určitě to budete některá vědět. :-) Od minulého týdne jezdím na rotopedu , každý den hodinu. Ale potřebovala bych vědět, při jaké rychlosti spaluji kj a v jakou hodinu spaluje tělo nejrychleji. Je to laická otázka,ale pro vás bude odpověď hračka. Předem díky. :-D Jinak jídelníček jsem nasadila zdravě, zařazuji tam všechno zdravé - dokonce i maso-kuřecí,ryby a to je u mě co říct. Zatím se ta mrcha ručička nehýbe,ale půjde to.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dericko, nejde o rychlost, ale o čas. Většinou se píše, že tělo začíná spalovat tuky až po 20 minutách aktivity, nejdříve si tělo bere cukry, poté tuky. Takže minim. 20 min musíš makat, aby se spalovaly tuky. A nejlepší je to ráno na hladný žaludek, tělo začíná spalovat tuky okamžitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vím akorát, že se nemá jezdit na sílu, ale na švih. Tzn. na lehčí převod. Neměla bys lapat po dechu, ani by nemělo jít souvisle mluvit. Včera jsem to někde našla. Nebo měřit tep, měl by být 180 - věk...snad
Odpovědět
Článek se načítá
Dericko- nejrychleji (vlastně okamžitě) spaluješ tuky při cvičení ráno nalačno. A jak psala Jitty-nejde o rychlost, ale nemělo by to být zase lážo plážo ;-) Já už s hubnutím finišuju, předevčírem už jsem si v Orsay koupila kalhoty velikost 36 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitty,tina79, tak to jsem fakt nevěděla, díky! takže každý den pro začátek 30minut mého středního tempa... A pravidelně dýchat... supr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka , teda to ti gratuluji. Z kolika na kolik jsi zhubla? 36 džíny, to je paráda! Já mám 40-ky. Ale 36 bych brala taky - stačili by i 38. Neni to katastrofa,ale citila bych se mnohem líp. Dobře, ráno cvičit, střední moje tempo a min.20min... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ještě zapoměla dodat, jak píše arvetka žádné lážo plážo ;-) Jinak arvetko, gratuluju a závidím, mě ještě čeká velký kus cesty, ale zvládnu to. Na fotkách jsi takový malý diblík, už nehubni nebo se ztratíš ;-) Ty jo, já takovou postavu nebudu mít nikdy, nejsem tak stavěná. Dericko, pokud máš čas, fakt cvič ráno a výsledky budou rychle vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitty, arvetka je opravdu štíhlounká.. Její postavu bych si už jen udržovala. Čas nemám, vstávám každý den do práce v 5:30,ale v 5h bych vstát mohla a od čeho jsou víkendy ;-) Ty to taky zvládneš,jen to chce pevnou vůli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, s takovou postavou bych si pískala :-) Já sem tam vstanu dřív a jezdím na elipticalu, ale to fakt jen když se mi chce, většinou se z postele nemůžu vykopat 8-) Ale o víkendech jezdím fakt ráno, to zas jo. Jinak dnes navečer si jdu zaběhat, doufám, že v tom vedru nepadnu za vlast :-D Vím, že to zvládnu, já to zvládla pokaždé, ale nejsem schopná si váhu udržet, to mi dělá největší problém. Vždycky se pak rozežeru a nedokážu se zastavit :-|
Odpovědět
Holky, já ode dneška papám pšeničný chleba (Racio). Snad to taky zabere.
Odpovědět
Profilova fotka
jitty, tak to máme stejný problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, u toho běhání a rotopedu, spinningu aj. (nebo třeba i při bruslení, pokud fakt makáte) - dýchyt tzv. do břicha - tzn. velmi hluboký nádech...ale ne jen tak, aby se vám zvednul hrudník, ale musí se nafouknout trochu i břiho ... no a výdech stejně hluboký....mrkněte na chlapi, ti takhle dýchají furt...nám to moc přirozené není, proto to potřebujeme nacvičit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíte, že když je v jídelním lístku napsaná váha 150 g - rizoto, je to komplet celá porce se vším všudy? Mě to přijde málo, na to jaká to bývá hromada. U jiných jídel je 150 g, ale to je asi bez přílohy...kolik bývá přílohy taky nevim. S těma obědama je docela problém...najít vhodné jídlo.
Odpovědět
dericka: jojo, jak píšou holky, na co nejmenší zátěž a rychleji. Tak to mám napsané i od trenéra. Dneska mě to čeká, uffffff
Odpovědět
Jé holky, děkuju :-) Dericka: Zhubla jsem z 62 kg na asi 55,5 nebo nějak tak, já tu váhu zase až tak moc nešmíruju, pro mě jsou důležité centimetry. Móóóc doporučuju cvičení na rotopedu nebo tak. Já mám eliptical a fičím na něm min. 3x týdně po 45-60 minutách. Holky, ale na těch fotkách mám přibližně ještě o 3 kilka víc, než teď-to je jen technická poznámka ;-)
Odpovědět
arvetka: ty děláš klasickou modelku nebo fotomodelku? Jestli je v tom teda rozdíl :-D mám mezery ve znalostech. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolik měříš arvetko? Já mám cíl 6kg - jenom, jenže to málo už nějak dolů nechce líst. První 2-3 kila jdou opravdu rychle,ale pak.. :-( Ale vypadáš skutečně štíhle. ;-)
Odpovědět
arvetka: jinak už mám za sebou celou kůru lymfodrenáží (10hodin) a hllásím 4cm přes boky, přes stehno i přes pas. ;-) Sice k tomu i cvičím, ale za tři týdny bych tolik nevycvičila. Teď mi někdo doporučil miostimulátor nebo tak nějak se to jmenuje. Možná to vyzkouším, ale až na podzim, teď už to nechám. Už jsem spokojená. Sice tebe by asi ranilo mít přes boky 99cm, ale pro mě je to terno ze 126cm.
Odpovědět
jennyi, kam na ně chodíš a jak jsou cenově?
Odpovědět
skafandrik: chodila jsem k nám do Přeštic a 10 hodin stálo 1200Kč. Za první týden jsem měla o 2cm míň přes všechno (stehno,boky a pas) takže to bych jen cvičením asi neudělala a za další dva týdny další dva cm. 10hodin totiž musíš absolvovat max.ve 3-4týdnech, aby to mělo smysl a rozběhly se ty lymfy, pak už stačí chodit jen jednou měsíčně.
Odpovědět
Jennyi: Tý vado, tak ti to taky pomohlo? 8-) Já bych měla chodit aspoň jednou za měsíc na udržovačku, jenže jsem se na to vykákla :-x :-. Dericka: Mám 171cm.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?