Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 tak vám musím říct, že začínám být závislá na melounu. Fakt. Já je prostě miluju a dneska jsem snědla čtvrtku velkého melounu večer a pak šla na cvičení. uff, to byl ale nápad. emoticon A i když mám vážící den v neděli, hupsla jsem pak jen pro kontrolu na váhu,protože poslední dny jsem se nějak "rozežrala" i když je fakt, že spíš láduju ty melouny horem dolem a to je skoro samá voda. Nebo ne? Když jsme u toho, neví někdo o nějaké tabulce, kde je třeba přehled kalorických hodnot ovoce? Docela by mě to zajímalo
12. čer 2007 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 bednaroi: u těch musli tyčinek jsem vystála jednou skoro důlek v obchodě. Chtěla jsem si nějakou koupit, když jsem měla chuť na sladké a začínala s dietou. Po zjištění kolik obsahují tuku a kalorií jsem je vrátila všechny zpět. Hlavně ten tuk, to je síla a nikdy bych to neřekla. Nakonec mi nejlépe vyšla corny linea s čokoládou, ta má přijatelné hodny. ale já kontroluju jen ten tuk a kca. Co ty jako znalec? emoticon
12. čer 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
Registrovala se 12. června 2007 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
Registrovala se 12. června 2007 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
 jennyi : Já poznám , jak které ovoce je kalorický podle e-kalkulačky na stránkách www.flora.cz emoticon
13. čer 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 hoj holky, poraďte, kolik je normální vypít za den vody?Není to až moc když vypiju cca 4 litry? emoticon I když zas v tomhle teplu...no nevím, poraďte
13. čer 2007 v 08:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
    Region Frýdek-Místek
 Dámy,
určitě hroznové víno je lepší než hranolky, ale i tak obsahuje moc cukrů, stejně jako banán. Tyhle dva druhy ovoce abych omezila.
A Bednaroi má pravdu umělý cukr není nejlepší řešení, řeknu vám, jak krásně se z něho přibírá - ještě líp, než z obyčejného.
13. čer 2007 v 08:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Ahoj kettinko, já si myslím, že v tomto vedru to není zas tak moc, obvykle se uvádí 2-3 litry za den, ale přes léto, kdy se člověk více potí, se to množství zvyšuje. Alespoň si to myslím emoticon
13. čer 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Holky, já se včera nadlábla meruněk, melounu a manga, to byla dobrota. Toto ovoce bych mohla pořád emoticon Jinak si myslím, že pokud hroznového vína nesníte 2 kg, vůbec nis se nestane. Z pár kuliček rozhodně nepřiberete kilo emoticon
13. čer 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 kettinka: já taky vypiju 4-5l denně. A to už jsem to trochu omezila. emoticon Pořád lepší pít víc než míň.

iiice: já vím, že se říká, že banán je nejhorší z ovoce, ale já ho jím skoro každý den a zatím OK a hroznové víno na mě působí jako jediné účiné projímadlo emoticon takže já budu asi vyjímka pro tyhle druhy ovoce. emoticon ale dát si kefír, švestkovej kompot apod. tak na mě nic nezabere. emoticon
13. čer 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 Jitty,
no jasně, že z pár kuliček nepřiberete, to je jasný, ale já jakmile hroznové víno ochutnám, tak jsem ztracená emoticon
13. čer 2007 v 08:23  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 jennyi,
no, banán obsahuje hodně sacharidů - nahradí v sacharidech jeden rohlík emoticon
Záleží kolik máš pohybu a jak často to jíš.
13. čer 2007 v 08:50  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 Ok jsem ráda, tak nějak mi to ani nepřijde, že vypiju 4 litry, četla jsem, že 6 už je špatné kvůli ledvinám, ale k 6 litrům vody denně to se snad nedostanu.
13. čer 2007 v 08:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 iiice, to jsme dvě takové emoticon Ale myslím, že pokud ho nejíš na kila denně, nic se ti stát nemůže. Já se vyhýbám jen banánům. Nedovedu si představit omezovat se ještě v ovoci emoticon
13. čer 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 dericka: díky za kalkulačku, už počítám jak vzteklá. emoticon
Teda jen pro info zjišťuju hodnoty všeho, když tady tak mluvíte o ovoci, tak podle té kalkulačky na tom hrušky a švestky nejsou o nic líp.

iiice: banán fakt skoro každý den. Dneska už mám taky jeden v bříšku. emoticon A teď hlavně meloun, ale podle té kalkulačky je to nejlepší ovoce co jsem si mohla vybrat.
13. čer 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 jitty:
to jsem ráda, že nejsem sama závislák - musím ho prostě kupovat málo emoticon teď ujíždím na jahodách, snad nevadí, že je jím odpoledne - max 0,5 kg.

jennyi:
to jsi dobrá emoticon dopoledne se toho stejně může víc spapat emoticon Já mám v sobě zatím oříškové Corny, ale budu pak jíst až oběd.
13. čer 2007 v 09:29  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
Registrovala se 16. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V Praze, v Písecké bráně na Hradčanech, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kissie
Registrovala se 16. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V Praze, v Písecké bráně na Hradčanech, Region Praha
 Skafanrik: tak dneska mi volal můj drahý - já zapnul v pohodě kalhoty!!! emoticon Tak mám radost, že to zabírá emoticon Ale on do toho každé ráno cvičí na břicho a záda a hraje ten fotbal...takže i to mu dost pomáhá emoticon
13. čer 2007 v 09:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 iiice, tak jahod teď máme plnou zahrádku, takže na nich ujíždím taky. Myslím, že správně by se ovoce mělo jíst dopoledne a zelenina odpoledne, ale nic si z toho nedělej, já to taky někdy tak praktikuju, že si odpoledne udělám ovocný salát nebo jen tak zbodnu ovoce emoticon
13. čer 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 jitty, ok, nebudu si dělat výčitky, když budu v ten den mít dostatek pohybu emoticon
13. čer 2007 v 09:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 A co kafe? dávám si Jacobs 2 v 1, sice bez cukru, ale smetana tam je a nejlépe si ho dávám dvojité. emoticon
13. čer 2007 v 09:41  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 iiice, určitě, co bysme z toho života potom měly emoticon
Záleží jestli počítš kj nebo ne. Na zadní straně bys měla mít napsané kolik to obsahuje kj a podle toho se zařídit emoticon
13. čer 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 jitty,
když já netuším kolik kj můžu požít
13. čer 2007 v 09:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Já si stanovila 5 500 kj a naprosto mi to vyhovuje, není to ani moc, ani málo
13. čer 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 iiice: trenér v posilovně mi řekl že 4000-5000denně když se cvičí 2x-3x týdně. Že se celkem divil, když v televizi slyšel 2500.

Jinak ženský, přece se nebudete hlídat ještě v ovoci a zelenině nebo jestli si dáte kafe. Co by potom z toho života bylo? Jedli by jsme všichni jen kořínky a pili neperlivou vodu. Já chodím každý den na zmrzku, baštím banány a váha jde taky dolů, je to fakt asi o tom pohybu, i když se mi to neříká zrovna dobře, mě jako lenochovi. emoticon
13. čer 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 3 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 no tak ja nevim jak nekdo muze vypit 4 litry vody,ja do sebe nedostanu ani dva,mozna ani jeden,ja proste skoro nepiju.

Ale to je taky tim ze mam malou kapacitu mocaku a furt litam na zachod,a to i kdyz nepiju emoticon

Ja mam v sobe dnes zatim jen jogurtovy napoj,a dal ani nevim co budu bastit,nedelam si jidelnicek,proste snim co me zrovna napadne nebo na co mam chut.
13. čer 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Tak při 2 500 kj bych umřela hlady. Se mi nechce věřit, že to říkali v televizi. To by podle mě mohl jen člověk, který se válí celý den u televize a nemá žádný pohyb.

Bednaroi: já běžně vypiju 3 litry, ale teď přes ty vedra bych měla přidat, přece člověk víc vypotí. A na záchod lítám taky pořád emoticon Jinak závidím, že se nemusíš hlídat a jíš na co máš chuť. Šťastná to žena emoticon
13. čer 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 jitty: prej to říkali v ste to co jíte. Nevím, já to neviděla.
13. čer 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
 KÁVA - spíš ne při dietě, to řekne každej doktor a i se to všude píše.
MELOUN - já se po něm můžu utlouct, strašně mi chutná a jak málo piju, tak snad má i dost vody v sobě.
2500 kJ - hovadina, jen na bazální metabolismus je třeba alespoň ty 4000 kJ.
13. čer 2007 v 10:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jitty :

NO TAK STASTNA ZENA MOC NEJSEM,KDYZ CHCI ZHUBNOUT NEJMIN 5 KG emoticon , neboj neboj,hlidam.Jenze to ze snim na co mam chut je o tom,ze ja spoustu veci stejne nejim,vypustila jsem hroznou spoustu veci z jidelnicku kvuli eckam (E220 a pod) a ono se to hooooooodne zredukuje,co smis a co ne.

U nas doma treba nenajdes zadne salamy,maximalne boisalam vegetariansky,nenajdes tu spoustu druhu sladkosti a pod.takze to neni o tom ze zeru vsechno,zeru jen vsechno co my jime,a v umirnenem mnozstvi.Ted napriklad jsme zemili znacku juice,protoze ten nas puvodni obsahoval navic vodu a cukr,a tak jsme zacli misto nej kupovat fresh smoothe,kde neni zadny pridany cukr.No a navic je dost drahej takze ho nevipiju tolik emoticon

Jinak teda jsem koukala na tu e-kalkulacku na tech flora strankach,a pro me nepouzitelne,stejne jako pred dvema nebo kolika lety.Takovy veci co tam maj ja tu u nas ani nenajdu,a tak kdyz bych to brala jen odhadem,tak to stejne bude k nicemu.ja na nejaky pocitani kalorii nejsem,to bych se zblaznila.pro me je docela sileny uz jen to ze jsem si jidlo zacala vazit.
13. čer 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 OK, kafe, ovoce a zelenina a voda - bez přemýšlení, ale na zbytek si budu dávat majzla tak 4-5000? dobře, zkusím to propočítat, na kolik mi to vychází a když tak jídelníček plus mínus upravit, já jsem diabetička, tak to mám krapet horší, právě před chvílli jsem měla hypogylkemii a musela jsem něco sladšího dostat do sebe, ale 4 oplatky Bebe stačily (ty hranaté). Ale za chvilku budu papat tyčinky, do oběda bych nevydržela.

Těším se až budu moci začít cvičit, asi začnu posilovat bříško doma a pak aerobic - na tom jsem už skoro závislá emoticon .
13. čer 2007 v 10:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Skaf, kdepak máš fotku? emoticon
Jennyi: tomu se mi nechce už vůbec věřit, že by to řekli v takovém pořadu. Přesně jak říká Skaf, to prostě nejde, spíš začneš přibírat než hubnout
Bednaroi: já vím, četla jsem o tom jak si éčka hlídáš. Mě na ledničce visí seznam všech neškodných éček, pak zdraví ohrožujících, nebezpečných a rakovinotvorných. Spoustu věcí jsem taky vypustila, ale ne vždy se mi to podaří dodržet. Třeba jsem zjistila, že i v krabích tyčkách jsou éčka, ale ty miluju, takže jsem si je neodpustila. Ještě se mi o tom nepodařilo přesvědčit přítele, ten by nejraději samé kofoly, kečupy, hořičice, lentilky..... emoticon
13. čer 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 iiice: tak jestli jsi diabetička, poraď se radši s odborníkem, třeba na www.merrylinka.cz máš seznam odborníků i podle měst. Protože to může být jiné pro zdravé a pro diabetiky, ten denní příjem 4-5000.

jinak holky já na éčka kašlu, přiznám se, že na to koukám, jen co se týče potravin pro malého. Bez kečupu bych nepřežila, kofolu si taky občas dám a kde je jejich ještě hodně nevím, nemám přehled. ale určo mi to bude chutnat. emoticon Většinou to nezdravé je dobré. Kde jste vzali seznam jaké éčka jsou škodlivé a jaké ne? Omrkla bych to schválně.
13. čer 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš