Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
bednaroi: a to se řadí do jaké skupiny škodlivosti nebo co jsi minule zmiňovala za rozdělení? Ten jíš?
Odpovědět
Profilova fotka
ja nejim zadny ;-) jinak ten 1422 je na tom seznamu co jsem na nej dala odkaz na strane 177 zarazen mezi mene vhodne :-( takze bych se poohlidla po necem jinem,ale nenitim do toho nikoho,jen rikam svuj nazor,kazdeho vec jak se zaridi ;-)
Odpovědět
bednaroi: jasný, nenechala bych se nutit do ničeho, ale docela mě překvapuje, že je napsáno bez konzervačních a chemických přísad na kojenecké výživě, když tohle obsahuje. ale asi tomu nerozumím. Jinak jsem právě dorazila z posilovny a ptala se na tu patu, takže dámy...patu musíte zvedat, stroj má simulovat přirozený pohyb, jinak to nemá smysl a je to špatně. Ptala jsem se na to trenéra, tak snad ví co říká. A co se týká tepu při kterém se začíná spalovat tak 140.
Odpovědět
joo a volali mi z redakce centrumu, začali konečně řešit to hlasování. Takže to zrušili a anonymně prý vybrali oni. Takže díkes za podporu, fakt díííky, máte to u mě.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi tak diky za info, ja se taky chystala do posilovny,ale vzdhycky chodim z milackem a ten bude asi busy,tak nevim nevim,ale uz jsem tam nebyla celej tyden,tak bych asi mela ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to toho gymu nakonec sla,a jsem na sebe taaaak hrda.20 minut rychle chuze do kopce - 120 kal, 30 minut na eclipticalu - 315 kal :-D :-D :-D A vydrzela bych na tom tentokrat i dyl,ale rikala jsem si ze bych to nemela zkraje prehanet,porad to na me rvalo at zpomalym na tepovou frekveni 125,a ja byla na 140 - 150 :-D dala ajsem si program na spalovani tuku :-D .A kdyz jsem z toho slezla tak jsem se citila uzasne,vubec ne vyflusane,a to jsem mela uplne propoceny tricko :-D no akorat mi to trochu mokazil milacek,kdyz jsem prisla domu tak prede mne postavil mou oblibenou zmrzlinu ]-( no ale i tak na sebe muzu byt pysna,normalne ji snim na posezeni (500ml) a ja snedla jen malinko,jen tak asi 50 ml :-D
Odpovědět
bednaroi Že je to super? Mně je taky vždycky úplně úžasně a nejvíc mně baví ta druhá půlka cvičení-to už se mi vyplavujou endorfiny jak divý ;-) 8-) Někde jsem četla, že ideálně má být aerobka 20-60 minut, pak že tělo přestává spalovat tuky a naopak syslí energii, prtože se lekne takové dlouhé fyzické námahy :-o Takže přetahuju jen občas a nejdýl teda cvičím hoďku a půl, říkám si, že jsem snad trénovaná a tělu tím žádný extra šok nepřipravuju :-)
Odpovědět
dobré ránko, holky jak jste na tom s těma mírama? Fakt mě děsí nejvíc to mé stehno. Jinak se dneska zase chystám do posilovny, včera jsem totiž zjistila, že o víkendu mají celé léto zavřeno. 8-(
Odpovědět
arvetka: říkáš dřepy? kolik jich denně děláš? jen tak orientačně - protože já se na ten svůj zadek už nemůžu koukat, ale netuším co s tou celulitidou škaredou.
Odpovědět
jennyi: no já se radši ani neměřila, ale změřím, slibuji. Stehno mě děsí jen tak od pohledu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jennyi, díky za info ohledně té paty ;-) Vidíš, kdybys to tady nenapsala, ani nevím, že něco dělám špatně :-| Takže od dnešního dne zvedám na elipticalu patu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iiice ja myslim ze to nebudou uplne drepy,spis jen drepy tak jako do pozice sedu a pak za nahoru,jsem to kdysiva delala a kolikto poznas,jak uz nemuzes tak prestat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bednaroi: jo, ty myslíš skvoty - jako na aerobicu? tak těch teda moc neudělám, do výponu už pak skoro nemám sílu, ale zkusím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky. Dneska mám dovču a tak se půjdu opalovat na zahrádku. ;-) Jdu se namazat krémem a hurá na to. KDyž už hubnout,tak nebejt jako smrtka - můj případ.... ale samozřejmě nepřehánět... Krásný den všem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to ja se na zahradku opalovat nepujdu,za prve zadnou nemam,a za druhe mam zkouzky :-D arvetka hele ty nmas ten eliptical doma ze se u toho koukas na film,nebo chodis do gymu.ja jsem si totiz planovala az budemem mit vetsi byt koupit rotoped,ale ted premyslim ze eliptical by byl mnohem lepsi,ale je to desne velky stroj,teda aspon ten co my mame v gymu
Odpovědět
Holky, včera jsem si na nákup oblíkla nový šaty, přiznávam, že teda maj celkem výstřich, ale dneska se snad ani jiný šaty nedělaj, no a lidi po mně čuměli, až mi bylo trapně :-N tak jako nevim, jestli mi to má těšit, že mi to třeba slušelo, nebo naopak, jestli mám brečet, že už fakt vypadam tak blbě :-N :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik no urcite ti to sluselo a oni na tebe koukali obdivne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bednaroi , držím pěsti na zkoušky! skafandrik, já mám prsa obvod 70D a když si vezmu šatičky s výstřihem,tak taky blbě koukaj, hlavně chlapy.. Musíš si to převíst kladně, jinak bys mohla chodit v pytli. Pokud ses v nich cítila dobře, pohodlně,tak koukali obdivně.. Dodej si sebevědomí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf, jistěže koukali, protože se měli na co koukat ;-)
Odpovědět
skafandrik: určitě Ti to slušelo, já takhle jednou šla v kratičkých šatech a chlap po mě čuměl a jelikož já jsem držtička nevymáchaná tak jsem se ho zeptat, co po mě tak kouká, jestli je na mně něco zvláštního a ona na to: Nic, jen, že jste hezká ženská. Jsem na něj nevěřícně hleděla a pak jsem koukala zmizet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky se řadím k těm, které příroda více obdařila, takže když si vezmu top s výstřihem o pohledy chlapů nemám nouze, ale už mi to někdy leze na nervy jak všichni čumí :-|
Odpovědět
Holky, díky, asi jo, já se cítila parádně, ty šaty jsou super, jo a ozkoušela jsem k nim svatební boty, nevim, kdy budu mít příležitost je využít k tomu pravýmu účelu :-N :-D , tak aspoň takhle. Sebevědomí by asi bylo potřeba, nějak se mi ho ale nedostává |-| :-( to je ten největí problém. Jo a učim se chodit rovně, včera jsem teda chodila, páč jak mam těžká prsa, tak mě to nutí chodit malinko schrbeně, tím rovnou vystrkuju zadek samozřejmě :-p :-N takže nic moc, no a teď musim chodit rovně, pěkně mě z toho bolí záda
Odpovědět
iiice, hm to je docela vtipná situace :-D :-D akorát teda včera jich bylo fakt víc, tak jako zastavovat se na každým rohu, to bychom z toho nákupu přijeli tak v deset :-D :-D Jsem totiž ještě byla tenhle týden na melírku, mam nově udělaný obočí, že se i sama sobě líbim - v ksichtě teda a vlasy, jinak na tělo radši nekoukam :-N Jinak holky, od mejch skoroanorektickejch pokusů kdysi dávno (psala jsem vám o tom), tak mam už vlasy super a strašně rychle rostou, nechávám si je vždy jen zastříhnout, konečky, a pak když jdu na melír, tak zas, ale do té doby narostou tak 4 cm a ona ustřihne tak jen jeden, takže za rok možná tak deset cenťásků.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem se tak zazrala do hledani vhodne nemovitosti ke koupi,ze jsem si uplne zapomnela dat svacu pred hodinou :-(
Odpovědět
skaf, kdepak máš fotečku? :-o
Odpovědět
dericka: no, já o tom taky něco vím se 75/F-G :-D Já si teda výstřihy neberu, nějak se v tom necítím. Hlavně jsem si pořád ještě nezvykla na nové velikosti a pořád se oblíkám jak před dietou. A šaty...ty jsem zkoušela taky, ale nějak se necítím. Jinak koukám, že se nikomu do těch mír nechce, takže dámy, mám být zděšená, když mám přes stehno 57cm? Zdá se mi to strašně moc, když srovnám, že nějaký ženský to mají v pase. Co?
Odpovědět
Jennyi Já ty míry napíšu, ale asi zrovna o moje stát nebudeš, že? To jako nerýpu, aby ses neurazila. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi nojo kdyz ono zrovna treba to stehno se blbe porovnava,kdyz se od zadku zuzuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky,nevim jestli jsem si tojen vsugerovala,ale mam pocit ze ta "dietka" zabira. Mam pocit ze mam stihlejsi boky :-D a mensi brisko :-D No jak jsem na tom z ahou ani presne nevim,jelikoz se vazim v gymui s botama,a tam my to vcera ukazalo 65,no ale ted si nejsem jista kolik to bylo posledne,jesteli taky 65 nebo 67 :-D No ne moc,ale idimmalinke zlepseni.Dnes si jdu dat zas do tela,tak tomu jeste dopouzu ;-)
Odpovědět
arvetka: neurazila, chtěla jsem napsat, že tě mám sice ráda, ale že tvoje míry mě nezajímají. :-D :-p Protože to je ten případ, kdy moje stehno je srovnatelné s tvým pasem. :-N bednaroi: já jsem dneska taky byla a stoupla si kontrolně na váhu, i když mi řekli, že nemám, protože přiberu, ale nedalo mi to. A je to tak, sice oblečená s botama, ale to jsem minule byla taky. Takže 68,5. Chjo Jinak dnes jsem mino jiné navštívila i obezitologii. Uff. Zjistila jsem všechno možné a nakonec mi změřili tuk v těle, takže mám 26,5% tuku v těle.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?