Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Jennyi: mě to dala kdysi nějaká paní. Ale na netu stopro něco najdeš. Divila by ses kde všude jsou, nejhorší jsou cukrovinky, čím barevnější, tím horší emoticon Konzervy, luncheonmeaty a podobné sajrajty, pití, samozřejmě Fanty, Coca Coly, prostě vše barvené.............
13. čer 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
 jennyi, a nebyly to kilokalorie?
13. čer 2007 v 10:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
 skaf: já nevím. emoticon Mám v tom trochu hokej, ale že by mi v té posilovně řekl, že já jich mám denně nasoukat 4-5tis.? Nebylo by to moc? Zítra jdu cvičit někdy po O nebo odpo, nechcete jít některá se mnou skaf nebo sárinko? Samozřejmě může kdokoliv
13. čer 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
    Region Frýdek-Místek
 bednaroi,
mohla bys mi poslat seznam těch éček? Nebo pisnout kde je najdu, jestli jsou na netu, please.
13. čer 2007 v 11:01  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 Jennyi: díky za odkaz, kouknu
13. čer 2007 v 11:05  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
Registrovala se 16. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V Praze, v Písecké bráně na Hradčanech, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kissie
Registrovala se 16. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 bednaroi, mohla bych také požádat o ten seznam éček? Předem díky emoticon
13. čer 2007 v 11:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 3 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jitty
no ja si taky musim odeprit spoustu veci co jsem driv milovala,jako napriklad zlate oplatky opavia nebo nektere cokolady,zacinala jsem s tim ze jsem kazdou potravinu jeste v obchode kontrolovala jestli ta ecka jsou "neskodna" ale pak jsme to uplne odbourali a nejime vubec zadna ecka,protoze me to uz ani nechutna,kdyz im ze tam jsou.no ale obcas se nam urcite stane ze treba jime nekde venku a nejaky nam naservirujou,tam to neuhlidas,ale doma si to hlidam,a i u znamich co nam davaj.Uz si na to zvykli a dokonce s tim uz i sami zacinaj emoticon
13. čer 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Bednaroi: je super, že se do toho pustil i tvůj přítel, u nás to nějak neprochází emoticon Ale snad se k tomu časem dopracuje i přítel. Já naprosto vypustila hořčici, kečup, uzeniny a barevné sladkosti, myslím, že pro začátek dobré, ne? emoticon U nás v rodině je hodně rakoviny, to byl taky jeden z důvodů proč jsem se začala více zajímat o to co jím a byla nepříjemně překvapená emoticon Určitě se to nedá uhlídat pokaždé, ale vyhýbám se tomu jak čert kříži emoticon
V čokoládě jsou taky éčka? Mě v životě nenapadlo se podívat na obal čokolády, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by něco takového mohla obsahovat. Nevíš náhodou název té čokošky?
13. čer 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.bezlepkovadieta.cz/?url=zakladni-informace-o-emulgatorech&clanek=2931

http://www.magazin.ksoft.cz/medunka_pridavne_latky.htm

ja si treba ketchup taky neodrikam,v Heinz napriklad nejsou,ale divili byste se kde vsude jsou,nebo glutaman,to je taky peknej previtja treba aninekupuju klasicky masox,ale bez glutamanu
13. čer 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.nemoci.info/glutaman_sodny
13. čer 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 bendnaroi - děkuji emoticon
13. čer 2007 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 bednaroi, taky moc děkuji emoticon
13. čer 2007 v 11:23  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jitty no hele v cokoladach jsou hodne, je potreba to hlidat,ale jedno z nejnebezpecnejsich,prave rakovinotvorny je v gumovych medvidcich haribo emoticon ,bohuzel co se tyce sladkosti,tak skoro ve vsem emoticon

no a pritel vubec neprotestoval,on donutil me nejist veprovy,ja donutila ho nejist ecka emoticon

ale on je co se tuce zdravy hodne opatrnej
13. čer 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 Bednaroi - nekecej, že v medvíkách, na které jsem totálně ulítlá!!!!! emoticon emoticon
13. čer 2007 v 11:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jojo,jen se mrkni
13. čer 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Bednaroi: díky za ty odkazy, vytisknu si to, tady toho je víc než mám doma. O medvídkách Haribo vím, mám to právě na tom papíře napsané, že obsahují rakovinotvorné látky. Je to smutné, když si domyslíš, že je rodiče kupují svým dětěm aniž by o tom věděli emoticon
Na ty čokolády si dám fakt bacha, příště jak budu nějakou kupovat mrknu na zadní stranu obalu

Super, něco za něco, skvěle jste si to zařídili emoticon
13. čer 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 ja bylo jednu chvili uplne zoufala,protoze ty jedy jsou skoro ve vsem,ve zmrzlinach,ve vsem trvanlivym,i v sojove omacce a podravce,vubec jsem nevedala z ceho budu varit emoticon
no ale nastestijsem objevila odpovidajici hahrady za tyhle veci,takze zu varim ok.No ale jak v Cechach to budu delat to nevim emoticon
13. čer 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jitty
no ona je hlavne nejsmutnejsi ta reklama Haribo - pro deti to nejlepsi ! emoticon
13. čer 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 To máš pravdu, u nás asi nějaké náhrady těžko najdu emoticon Holt, ne vše bude bez éček, protože bych neuvařila vůbec nic. Ale rozhodně budu hledat věci co nejmíň škodlivé. Budete se stěhovat zpátky do Čech? Vím, že žijete v Anglii, takže zakotvíš zpátky na rodné hroudě, jo? emoticon

To mi povídej, absolutně nechápu, jak jim to může projít, jak jim vůbec můžou výrobek s rakovinotvornými přísadami povolit????? Zvlášť když je to pro děti? To nad tím mhouří oči nebo co? emoticon
13. čer 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jitty
no ono v Cechach se to taky da uhlidat,ale asi zalezi kde bydlis.Existuji uz Pro - Bio obchody se zrdavou vyzivou,a tam spustu veci najdes,ale je to samozrejme drazsi nez koupit podravku za dvacku emoticon
kamoska je makrobioticka,a zacala s tim v Cechach,a uplne v pohode,ono jen zalezi na tom jetli te to prvotni hledani neodradi,protoze to zabere cas a energii nez najdes kde co sehnat.
13. čer 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jinak s tim stehovanim to je muj tkovej sen,ale jak to dopadne nevim,spis to vidim ze ne emoticon
13. čer 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Tak s těmi obchody je to horší, jeden se zdravou výživou u nás máme, tam se dá něco sehnat, ale určitě ne vše. Rozhodně hledat budu emoticon
13. čer 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 No jo, je to těžké bydlet tak daleko od rodiny, kamarádů, já lidi co žijí mimo republiku obdivuju, já bych to nedokázala, jsem takový zarytý vlastenec emoticon
13. čer 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 jitty
ja jsem taky vlastenec,nejvic mi chybi rodina,pratel moc nemam, chtela bych se vratit,ale osud zamichal kartama jinak,no uvidime,neni vse ztraceno emoticon

jo a jinak k tomu zakazovani: oni to nezkazou,o je business emoticon ,logicky by mely byt ekologicke potraviny levnejsi,kdyz na jejich pestovani nemusis kupovat zadny chemicky sracky,ale neni,je to prave naopak emoticon
a jeste ti budou tvrdit ze chemicke slouceniny jsou pro telo dobre emoticon To urcite,to tak nekomu sezeru.Cemikali neni dobra ani pro prirodu,natoz pro telo (ni i kdyz toje taky priroda,ze)
13. čer 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Určitě, neházej flintu do žita a když by to nevyšlo, Anglie není na 2. konci zeměkoule, sem to nemáš zas tak moc daleko emoticon

Ano, dokážu pochopit, že je to byznys, ale ať mi nikdo netvrdí, že schválí i takovou věc, která obsahuje tolik sraček??? Mě to hlava nebere, fakt ne. Pak nemá být tolik rakoviny když už se cpe malým dětem od 3 let emoticon
No nic, zase jsem se rozčílila emoticon Za chvilku mizím domů, takže přeju fajn den emoticon
13. čer 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tina79
Registrovala se 18. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Koněpruských jeskyních, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
tina79
Registrovala se 18. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Koněpruských jeskyních, Region Beroun
 Bednaroi: ono právě bio zemědělství je finančně náročnější, protože bez hnojiva a pesticidů to neroste tak rychle... a ty hnojiva asi tak drahý nejsou... jsem to někde četla
13. čer 2007 ve 12:37  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 tina79
no ja vim ze to bez tech sracek roste pomaleji,ale stejne je to na hlavu postaveny
13. čer 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 No, to moc potěšená nejsem....na svatebku jedeme do Indie, kde nás čeká i několikadenní trek v horách. Protože si věci budeme nosit v báglech na zádech (včetně stanu, spacáků, vody apod.), musí se šetřit váhou na potravinách - tzn. velká část sušených, instantních věcí. To moc zdravé nebude...ale zkusím někde pokoumat, jestli bych přeci jen někde nenšla něco instatního, malého, lehkého a ne příliš škodlivého a hlavně výživného emoticon
13. čer 2007 ve 12:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 No, to moc potěšená nejsem....na svatebku jedeme do Indie, kde nás čeká i několikadenní trek v horách. Protože si věci budeme nosit v báglech na zádech (včetně stanu, spacáků, vody apod.), musí se šetřit váhou na potravinách - tzn. velká část sušených, instantních věcí. To moc zdravé nebude...ale zkusím někde pokoumat, jestli bych přeci jen někde nenašla něco instatního, malého, lehkého a ne příliš škodlivého a hlavně výživného emoticon
13. čer 2007 ve 12:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 jak to můžu jednou smazat?!!! emoticon
13. čer 2007 ve 13:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš