Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus mrknou ted po obchodech...jsou dost vyrazny slevy....
Odpovědět
Ono záleží i na značce. K2 jsou drahý dost, já mám třeba Rollerblade a ty byly levnější. A je dobrý vychytat slevy, to pak můžeš pořídit brusle který stály původně třeba 6tis. za polovičku. Ale kolem těch 3-4 tis. určitě...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky je dobry koupit brusle jen na zavazovani bez tech umelych presek....ty se pry hodne rozbiji...
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, tak moje staly urcite do dvou, rekla bych tak 1800,- jsou to Nike a jeszdí se mi na nich skvele! kupovala jsem je taky loni
Odpovědět
Profilova fotka
Me bude stacit,ze mi budou a budou jezdit.....a ja doufam,ze si totalne nerozbiju pusu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja jedu na mOravu ukazu se az v nedeli vecer tak hezký víkend! :-)
Odpovědět
Tobě taky!!!Užij si to tam...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky vikend....uzij si to tam :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevite kolik presne vypit v pitnem rezimu? Me totiz pripada,ze nic jineho nedelam,ze jen piju vodu a chodim na zachod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Já myslím, že 2 - 3 litry jsou akorát, sama vypiju tak 1,5 l lahev během dopoledne, odpoledne už piju míň a večer vůbec...nechci pak v noci courat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypiju tak 2 litry a neco denne.....vecer piju malo,taky nechci courat celou noc na WC.....diky
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, hele já se taky snažím pít hodně, ale to courání na záchod už mi začíná dost vadit a kolegům bohužel taky, takže asi s pitným režimem končím :-D Jinak ideální je vypít 3-4 litry tekutiny. Nejlepší neperlivá voda, neslazený ovocný a bylinkový čaje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak vypit 3-4 litry denne,tak to bych musela sedet cely den na zachode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je to dost masakr. Ale někde jsem to četla. Já vypiju tak 2, občas 3´litry. A na nějaké akcičce mnohdy i víc, ale střiků a ty se asi nepočítaj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz mam v sobe 2 litry vody od rano co jsem v praci.... Ten strik je obcas dobrej :-) ale ted si ho moc casto nedopravam... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hubik: no já právě jo. ........ to víš, už měsíc slavíme zásnuby :-D proto taky vypadám tak, jak vypadám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
veren: to mi zitra budem slavit vyroci :o))
Odpovědět
Profilova fotka
veren: takze zitra to nebude moc dietni den..... ;-)
Odpovědět
hubik: A kolikáté?
Odpovědět
Profilova fotka
rihanna: 3 roky a dva roky nosim zasnubnni prstynek...
Odpovědět
Tak jsem si pochvalovala, jak se dnes už hezky hlídám co jím a jak jím nízkokaloricky - přišel kolega s koláčkama a sušenkama - moje vůle je ta tam :-( A to se mám zítra ráno vážit! Ještě že jsem aspoň byla ráno běhat!
Odpovědět
Mé předsevzetí také vzalo za své... Docela vydatný oběd a po něm asi 6 ks takových těch malých slepovaných oplateček. Mňam!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si koupila spoustu sladkých dobrůtek ve zdravé výživě, abych měla něco dobroučkého a zdravého po ruce, když na mě přijde chuť na sladké, bohužel jsem si ale díky tomu navykla se každý den něčím takovým odměnit, což taky není moc dobré...protože je to sice zdravé, ale přesto kalorické. Takže až vyjím zásoby, tak už nové raději kupovat nebudu...to se moc neosvědčilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak to já zase nemůžu žít bez gumových medvídků a ruzných těch kyselostí. Taky se jimi odměňuju, ale taky bych toho měla nechat
Odpovědět
Profilova fotka
No, já se vždycky snažím zbavit jedné závislosti a místo ní si vypěstuju jinou. Nejdřív jsem si musela odvyknout od pití coly, nahradila jsem to oříškama. Když jsem měla pocit, že jím moc oříšků (které jsou kalorické), tak jsem si našla drobné (zdravé) sladkosti. A teď už fakt nevím, čím bych se odměňovala místo sladkostí...možná najedu na ty gumový medvídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samurajka: jo, ty jsou fakt výborný, hlavně takhle v deset večer k televizi ;-) 8-) Colu jsem pila taky, ale potom mi kamarád pustil nějaký dokument o tom, jaký to je svinstvo, tak jsem toho nechala. i když občas ještě zhřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
Já colu nepiju třeba půl roku, ale pak si týden musím dát každý den skleničku po obědě. Potom si řeknu, že to takhle nejde dál, tak si místo coly dávám něco jiného...a takhle vytloukám klín klínem. Víš, co je na dietu nejhorší? Nuda! Když se nudim, tak žeru, i když třeba zrovna nemám hlad.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je pravda. taky se občas divím, že jsem vůbec nic nesnědla, protože jsem celej den něco dělala. A pak si jen tak sedím, nebo radši jim, než abych něco dělala
Odpovědět
Hele, co je na cole vlastně špatného. Kdykoliv je mi blbě od žaludku, tak mi pomůže, ale musí to být klasická coca-cola
Odpovědět
Profilova fotka
no na žaludek je dobrá. Ale je v ní hrozně velké množství cukru. A zkus si do ní třeba hodit minci a chvíli jí tam nechat. Rozleptává zuby a tak......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?