Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem to včera vydržela a to mě večer lákali na halušky. Jinak jsem se také zaregistrovala na stránky flory jak jste tady radily a počítam si tam kalorie. Ne kvůli nějakému striktnímu dodržování, spíš abych měla sama přehled - nikdy předtím jsem to totiž nepočítala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si dneska objednala dvd pilates posilovani a tvarovani postavy...tak snad to pomuz...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je clanek o rychleni metabolismu : http://www.super.cz/fitness-dieta/126...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jannisb: a jak ti to jde? já si nedokážu představit, že bych si šla kouit oběd a počítala u toho, kolik je v tom kalorií.....
Odpovědět
Profilova fotka
Veren, zatím to jde. Ale ne že bych ty kalorie počítala úplně přesně. Hlavně zatím si dávam jen studená jídla, takže se to počítat dá. O víkendu si chci udělat třeba kuřecí řízky, tak to se bude počítat huř. Jinak jídelníček si sestavuji sama, podle toho co mám ráda a na co mám chuť. Omezila jsem hlavně sladké a smažené věci, chipsy a tak. Jinak se snažím jít zhruba po 3 hodinách v menších porcích. Teď se držím ale určitě příjde krize. Snad se udržím, protože bych se styděla sem napsat, že jsem to porušila.
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky budu muset nějaký jídelníček vymyslet. Nevíte, co je dobrý takhle do začátku? Hlavně potřebuju vidět výsledky hned, jinak to nevydržím..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to jsme na tom stejně, já taky potřebuji vidět výsledky hned, jinak mi ta pevná vůle moc dlouho nevydrží. Proto většinou začínám dietu jednodenní hladovkou, kdy piju jen čistou vodu, organismus se tím pročistí a hlavně druhý den už nepociťuješ takový hlad, takže není těžké začít dodržovat dietní stravu a malé porce (stáhne se ti žaludek). Ale pokud máš moc nízký tlak, nebo se ti z hladu dělá nějak víc špatně, nebo bereš léky, které se nemají brát na lačno, tak hladovku rozhodně nedoporučuji...
Odpovědět
Profilova fotka
Konkrétně ti nic neporadím. Protože si myslím že když držíš nějakou dietu podle někoho jiného tak to nefunguje - protože každý má rád něco jiného. To vím i od kamarádky, která si nechávala sepsat dietu ve fitku. Ta ženská se jí neprve ptala co má ráda a pak musela sepsat jídlo co jedla asi za týden - teprve potom jí sestavila jídelníček. Také záleží jak si jedla do teď. Není dobré aby si hladověla. Spíš menší porce a tak .....Mě to aspoň funguje - za měsíc zhubnu cca 4 kila. Jen to pak nedokážu udržet. Tak doufám že se mi to teď podaří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb: tak to ti držím palečky, ať vydržíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
samurajka: já hladovět moc nemůžu, když se nenajím, tak mě bolí hlava a je mi špatně od žaludku. I když, možná to mám jenom vsugerované :-) Ale líbilo by se mi, vydržet to. Zkusím o víkendu jeden den zeleninovej. Jenomže ještě nevím kterej. dneska kolegyně slaví třicetiny, tak to asi bude veliký, zítra mi bude špatně, no možná ta neděle by mohla vyjít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veren, když si u té oslavy, alkohol má taky hodně kalorií. Hlavně tvrdé, takže doporučiji, vínko nebo střik.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda držím dietu už od listopadu a od té doby i abstinuju...bylo by mi líto do sebe cpát kalorie v tekutém stavu, to si radši dám nějakou tu dobrůtku navíc... :-N Ale alkoholu jsem nikdy moc neholdovala, takže tohle fakt není problém.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty vogane, nejsem žádný velký ochlasta, ale dneska to asi nepůjde. Obzvlášť, když můj oblíbený drink je bílé víno se spritem. A to opravdu není nekalorické ]-( Takže dneska jich asi pár proběhne a hlavně kolega obědhnává panáky ve velkém a dost ho to baví... Ach jo, já abych zhubla, tak bych se musela izolovat od všech svých kamarádů a známých
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, je pravda, že při dietě dost často zanedbávám kamarády a hodně akcí odříkám...já teda zvládnu nejíst i na velkých oslavách (pro mě jsou spíš kritické ty večery doma o samotě), ale jsou mi trapné ty dotazy jako "ty nejíš?" "držíš dietu?" a tak, nerada jsem středem pozornosti.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, nejhorší je to u babiček, navařej, já odmítám, oni jsou naštvaný.....
Odpovědět
Jů, ja strašně nenávidím větu: "ty si jako nedáš? Cože, tydržíš dietu? Proč, vždyť jsi hubená:" To mně berou čerti! Včera jsem ale těžce zklamala - spráskala jsem celou studentskou pečeť :-o , alespoň to nebylo večer, ale v jednu odpoledne, takže jsem pak už snědla jen misku kyselého zelí a hotovo. No a ráno na váze 57,00 :-) x-) Dneska už jsem v pohodě dodržela svůj režimek, takže můžu být při zítřejším ofiko vážení v klídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, tak jsem dneska byla poprvé posilovně, strávila jsem 15 minut na kole a 30 min. na běžícím pásu. Mám dobrý pocit i když jsem teď hotová a bolí mě hlava. Zítra ráno se zkusím zvážit a uvidíme :-p Jinak taky nemám ráda - a proč držíš dietu?...... já chci být hlavně spokojená sama se sebou a to si myslím že je na každém z nás.
Odpovědět
zdarec holky, omlouvám se, že to tu teď nějak zanedbávám. Jinak musím se pochlubit, v pátek jsem se po ránu vážila a mám svoji vysněnou váhu - tak teď si to ještě udržet. Neměřila jsem ale obvody, tak na to se ještě budu muset zaměřit! Berus, tak já mám stejnou výšku a zhubla jsem z 65kg na 53kg. Možná to vypadá, že je to moc, ale problém je v tom, že mám prostě jiný typ kostry, nemám zrovna nejsilnější kosti a byla jsem pěkně oplácaná tukem. Teď je to tak, že už bych potřebovala dát trošku dolů jen boky. Já totiž nahoře nemám skoro nic. A teď tím hubnutím jsem aspoň tu svoji bytelnou základnu trochu shodila. Mezi horní a dolní partií jsem měla rozdí 2 velikostí, což je fakt hrůza!
Odpovědět
Profilova fotka
Makulacku, moc ti gratuluju, seš FAKT dobrá! Tak držím pěsti, ať si tu svojí vysněnou váhu udržíš! Doufám, že na nás nezanevřeš ;-) A my ostatní...ať se k tobě brzy připojíme...pak můžem založit diskusi "jak udržovat ideální váhu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem, holky, kdy vám dělá větší problémy držet dietu, přes týden nebo o víkendech? Víkendy jsou asi kritičtější, co? Já to tak aspoň vždycky měla, ale poslední dobou nějak líp přežívám ty víkendy, v práci pořád někdo dlabe a dělá mi chutě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek: gratuluju moc. Tvoje váha by se mi taky moc líbila x-) tak držím pěsti, ať máš štěstí a nejde to zase nahoru. Já jsem teď byla v hypernově, tak jsem si nakoupila spoustu kefírů a zeleniny a zítra jdu do očisty
Odpovědět
Makul gratuluju x-) Já mám dneska pochutnávací den, měla jsem už smažená játra a aspoň 5 muffinů (plánuju je na svatební raut na takový ten dortový stojan a chci je upéct sama, tak trénuju :-) ).
Odpovědět
samurajka: Mě dělá spíš problém ten týden než víkend.Jsem celý den ve škole a to se těžko dodržuje pětkrát denně jíst atd.Doma si můžu ukuchtit něco dietního a tak, což ve škole jaksi nejde.. :-| Jinak holky,už se držím čtvrtý den a zatím celkem v poho,ale je u mě přítel a to je těžký se na něj dívat jak papá samé mŇamky...Ach jo.A ještě k tomu mám asi skříplý nerv v krku, takže nemůžu moc hýbat s hlavou,takže mé cvičební plány na tom ztroskotaly.. :-(
Odpovědět
Jinak, Makul, moc gratuluji.Ani nevíš jak ti to závidím.Samozřejmě v dobrém... ;-) Jsi šikula.Když si představím, že já to mám všechno před sebou...Měsíce odříkání... ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny, tak hlásím, že pro dnešek se držím, ale ještě mám před sebou celý den
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem se sem zase po delší době dostala. Nějak to nestíhám o víkendu v týdnu jsem ve škole tak nemůžu. Jinak já jsem na tom bídně. Začínám ztrácet sebedůvěru. Nějak mi ty kila nejdou dolů. Ve škole si vařím těstoviny se zeleninou, jím nízkotučné jogurty, a hodně piju. Ale prostě mi to nějak nejde. Jsem z toho zoufalá. Chodím na spining. Trochu se mi zmenšily boky, ale bohužel na jedné straně mám méně než na druhé nevím co s tím budu dělat. Holky poraďte. Jinak co je přesně ten carnitin? Už jsem o tom slyšela ale nemám odvahu si to koupit. Opravdu to pomáhá? Potřebuju fakt zhubnout.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nevím, příteli se líbím taková jaká sem ale já osobně spokojená opravdu nejsem. Mimoto cítím, že moje tělo je zanešené až hrůza. Ale teď jak to tady čtu tak se mi zase ta sebedůvěra trochu zvedla. Prostě s vám to jde. :-)
Odpovědět
lucka:Ahoj,no ono to je hlavně o tvém pocitu.Mě taky spousta lidí říká, že jsem pěkná,příteli se samozřejmě taky líbím(jinak by si mě nevybral,ne?! ;-) )ale já to vidím jinak.Dokud nezhubnu, nebudu se líbit sama sobě a to je nejhorší...Tak ráda bych si kupovala hezké věci, aniž bych musela řešit,že mi někde bude něco vylézat..No vezměme si všechny příklad z Makuláčka, od listopadu 12 kilo je neuvěřitelné!!!!!Teda aspoň pro mě..
Odpovědět
Holky, děláte si někdy dny, kdy si dáte na co máte chuť a trochu si zahřešíte?Třeba si dát kousek buchty a tak?Má to velký vliv na váhu?
Odpovědět
Profilova fotka
Makul, moc gratuluji, podle mě je to obrovský kus práce. Jinak co se týče držení diety a kdy je to lepší - když tchýně nevaří a přítel je v práci :-D Rihanno, já si myslím že když občas zhřešíš, tak se nic nestane. Musíš se jen ovládnout aby to byl jen jeden kousek...... Já jsem si včera taky dala jeden plněný piškot - pims nebo jak se to jmenuje. Luci, carnitin pomáhá rychleji spalovat tuky. Třeba když jdeš cvičit tak se říká že s carnitinem spaluješ 2krát rychleji... Mějte se a držím pěsti :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?