Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hubik
Registrovala se 6. února 2006 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků. Region Šumperk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
Registrovala se 6. února 2006 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků. Region Šumperk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 akral: co si vcera jedla?Nemuze to byt tim kalvadosem? Me teda vubec nedela dobre,jen k nemu pricichnu a je mi zle......
1. bře 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. prosince 2008
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
    Region Pardubice
 ja jsem si fakt jen cucla, a vzhledem k tomu ze delam ve vince jsem na alko zvykla,
jinak snedla jsem zapeceny kvetak s kozim sýrem k veceri a ryzi se sójovým masem k obedu, mezitím jen ovoce a zeleninu a dopoledne bílý jogurt s psyliem a zakysaný napoj Activia
1. bře 2007 v 09:10  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Tak to je divny....z toho by ti nemelo byt spatne....
1. bře 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
 a nemuze to být ze zaludek protestuje proti málo jídla?
1. bře 2007 v 09:14  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 To je mozny.....nebo muzes mit prekyseleny zaludek.....
1. bře 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
Registrovala se 27. února 2007 na beremese.cz. Přidala 107 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
  • Neví, kdy bude svatba
 hubik:Tak to určitě musí být...Já taky vyhlašuju válku svým kilogramům...Nemůžu se dočkat až uvidím první výsledky.Určitě se za to odměním nějakým hadříkem emoticon
1. bře 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
h079
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 205 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
h079
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 205 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já si taky určitě koupím něco za odměnu emoticon Ale největší odměnou bude že budu krááásnááá emoticon
A jinak můžu doporučit na zadek bruslení - fakt super. už se těším až bude odpo dýl světlo že zase budu pravidelně chodit (teď se mi vůůůůbec nechce i když ani moc zima není)
1. bře 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ja taky planuju,ze si koupim neco za odmenu :o)) ale musi to byt na me videt :o))
To ja si budu kupovat koleckove brusle...umim na klasickych na led,ale na koleckovych sem jeste nestala...pritel me bude ucit...snad si nenamelu jako na bezkach emoticon
1. bře 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
 hubik: doporučuju chrániče a helmu na hlavu! už jsem viděla pár dost hnusnejch úrazů... Já si taky jednou nabila, ale zadek, měla jsem ho odřenej jako blázen a naraženej a nateklej takže vypadal ještě větší než je... chrániče na zadek asi neprodávaj emoticon Na těch kolečkovejch pro mne bylo dost těžký zvyknout si na to že se nemůžu odpíchávat zoubkama jako na ledě (a to jsem si vždycky myslela že to nedělám...) no a brždění - to neumim do teď, jenom tou brzdičkou vzadu, ale ta je dost málo účinná...
1. bře 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 h079: ja se zoubkama neodrazim,jelikoz jsem se ucila na panskych bruslich a pak presla casem na damsky :o)) tak to je mazec....jsem byla nedavno na bezkach a dost blbe jsem spadla,ze jsem mela uplne modry jedno stehno....taky jsem byla poprvy za tuto sezonu a po 4 ve svem zivote :o)
1. bře 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
  • Neví, kdy bude svatba
 Ale my už přece krásné jsme... emoticon Budem jen ještě krásnější...A co si chcete koupit?Může to být dobrá motivace.
1. bře 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ja mam vyhlidnuty uplne suprovy pyzamko :o)) a co vy? emoticon
1. bře 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
  • Neví, kdy bude svatba
 já bych chtěla začít "výletit" na kole, ale nevím, zda je už vhodné počasí...nechci pak týden proležet s chřipajznou nebo tak..
1. bře 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
 No, na kolo se taky těším, ale jsem strašně zimomřivej tvor a ač teploměr ukazuje něco jinýho, pro mne je prostě ještě zima....

a chtěla bych si koupit třeba nějaký krásňoučký sexy šatičky ...
1. bře 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Kolo je super,ale na me je taky jeste dost velka zima......bych zase lehla s chripkou....

Saticky je taky dobrej napad :o)
1. bře 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
Registrovala se 3. října 2006 na beremese.cz. Přidala 470 příspěvků. Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
Registrovala se 3. října 2006 na beremese.cz. Přidala 470 příspěvků. Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 na kolech jezdímei v zimě. Nijak jsem to ještě neodmarodila. CHodíme s drahým a s naším prckem, toho dáme do krosny a třeba na 2-3 hoďky jsme venku. Všem to prospívá emoticon
1. bře 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rihanna
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak uvidíme jestli o víkendu na tom kole vyrazím ańebo to nechám na teplejší období..
Hm...takový šatičky nezní špatně...Já si nakoupím rovnou celý šatník, protože pevně věřím, že mi bude všechno velké emoticon A hodně barviček a nebudu už chodit převážně v černé... emoticon Mou motivací je také to, že jsem si koupila novou bundičku na jaro a mám ji trochu obepnutou kolem zadku,nejde to vidět ale já to cítím.Takže až trochu zhubnu,padne mi jako ulitá...
1. bře 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ja mam zakaz.....mam totiz chronicke dutiny,tak nesmim v zime na kole....abych zase neomarodila emoticon
JInak na kole jezdim i do prace od jara do podzima pri dobrem pocasi denne :o)
1. bře 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 No ja doufam,ze se mi podari zhubnout do kvetna a ze pak zamluvime termin a pujdu si vyzkouset svatebni saticky,co mam uz vyhlidly emoticon
1. bře 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
 já už mám šatičky zamluvený, ale slečna říkala, že není problém je upravit na míru nebo popř. vyměnit za menší velikost.... tak uvidíme jak to dopadne emoticon
1. bře 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ty saticky co chci jim prijdou totiz na konci dubna,tak mam jeste nejaky cas zhubnout emoticon jen doufam,ze mi budou sluset emoticon
1. bře 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
 Aha, tak to jo emoticon Slušet Ti určo budou! Máš je v albíčku?
1. bře 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 mam...cislo 55
1. bře 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
Registrovala se 27. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1093 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
 Ahojky holky, tak můžu z vlastních zkušeností dodat, že odměna menší velikostí oblečení je plně super.
Hubnout jsem začala před rokem, loni v květnu jsem si už koupila menší kalhoty, byly mi dost těsné - motivačka k dalšímu hubnutí a teď o víkendu jsem je dala švagrové, protože z nich vypadávám! To je aspoň super pocit-jenže teď zas nemám v čem chodit!
1. bře 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
h079
  • Neví, kdy bude svatba
 Ty jsou fakt krásný!!! určitě taky super motivace vyhlídnout si takovýhle šatky.
1. bře 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Hubnuti je docela draha zalezitost.....a to nemluvim jen o zmene satniku emoticon
1. bře 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ty saticky me uplne ohromily hned na prvni pohled....uz se tesim az je vyzkousim :o))) je to dost silna motivace emoticon
1. bře 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
fotoportrét
fotoportrét
makulacek
 holky nad tím bruslením taky uvažuji ale budu si muset pořídit nové brusle, ty co mám jsou nějaký rozbitý
Jaká je přibližná pořizovací cena takových bruslí?
Jo, chrániče mám a co se mi hlavně vyplatí jsou chrániče na zápěstí!
1. bře 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannisb
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 299 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jannisb
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 299 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Pardubice
 Já jsem si pořizovala in-liny min. rok a stály asi 3500 Kč. Jsem začátečník, takže nepotřebuji nějaké super.
1. bře 2007 v 10:44  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
hubik
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Šumperk
 Ja tomu jaky je v nich rozdil moc nerozumim,ale pritel se v nech hodne vyzna a rikal,ze nepujdem pod 3000,- a to je budu mit jen na rekreacni brusleni....ne jako on,kdyz hraje in-line hokej...
1. bře 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš