Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
akral: co si vcera jedla?Nemuze to byt tim kalvadosem? Me teda vubec nedela dobre,jen k nemu pricichnu a je mi zle......
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si fakt jen cucla, a vzhledem k tomu ze delam ve vince jsem na alko zvykla, jinak snedla jsem zapeceny kvetak s kozim sýrem k veceri a ryzi se sójovým masem k obedu, mezitím jen ovoce a zeleninu a dopoledne bílý jogurt s psyliem a zakysaný napoj Activia
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je divny....z toho by ti nemelo byt spatne....
Odpovědět
Profilova fotka
a nemuze to být ze zaludek protestuje proti málo jídla?
Odpovědět
Profilova fotka
To je mozny.....nebo muzes mit prekyseleny zaludek.....
Odpovědět
hubik:Tak to určitě musí být...Já taky vyhlašuju válku svým kilogramům...Nemůžu se dočkat až uvidím první výsledky.Určitě se za to odměním nějakým hadříkem ;-)
Odpovědět
Já si taky určitě koupím něco za odměnu :-) Ale největší odměnou bude že budu krááásnááá :-D A jinak můžu doporučit na zadek bruslení - fakt super. už se těším až bude odpo dýl světlo že zase budu pravidelně chodit (teď se mi vůůůůbec nechce i když ani moc zima není)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky planuju,ze si koupim neco za odmenu :o)) ale musi to byt na me videt :o)) To ja si budu kupovat koleckove brusle...umim na klasickych na led,ale na koleckovych sem jeste nestala...pritel me bude ucit...snad si nenamelu jako na bezkach ;-)
Odpovědět
hubik: doporučuju chrániče a helmu na hlavu! už jsem viděla pár dost hnusnejch úrazů... Já si taky jednou nabila, ale zadek, měla jsem ho odřenej jako blázen a naraženej a nateklej takže vypadal ještě větší než je... chrániče na zadek asi neprodávaj ]-( Na těch kolečkovejch pro mne bylo dost těžký zvyknout si na to že se nemůžu odpíchávat zoubkama jako na ledě (a to jsem si vždycky myslela že to nedělám...) no a brždění - to neumim do teď, jenom tou brzdičkou vzadu, ale ta je dost málo účinná...
Odpovědět
Profilova fotka
h079: ja se zoubkama neodrazim,jelikoz jsem se ucila na panskych bruslich a pak presla casem na damsky :o)) tak to je mazec....jsem byla nedavno na bezkach a dost blbe jsem spadla,ze jsem mela uplne modry jedno stehno....taky jsem byla poprvy za tuto sezonu a po 4 ve svem zivote :o)
Odpovědět
Ale my už přece krásné jsme... ;-) Budem jen ještě krásnější...A co si chcete koupit?Může to být dobrá motivace.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam vyhlidnuty uplne suprovy pyzamko :o)) a co vy? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
já bych chtěla začít "výletit" na kole, ale nevím, zda je už vhodné počasí...nechci pak týden proležet s chřipajznou nebo tak..
Odpovědět
No, na kolo se taky těším, ale jsem strašně zimomřivej tvor a ač teploměr ukazuje něco jinýho, pro mne je prostě ještě zima.... a chtěla bych si koupit třeba nějaký krásňoučký sexy šatičky ...
Odpovědět
Profilova fotka
Kolo je super,ale na me je taky jeste dost velka zima......bych zase lehla s chripkou.... Saticky je taky dobrej napad :o)
Odpovědět
Profilova fotka
na kolech jezdímei v zimě. Nijak jsem to ještě neodmarodila. CHodíme s drahým a s naším prckem, toho dáme do krosny a třeba na 2-3 hoďky jsme venku. Všem to prospívá :-D
Odpovědět
Tak uvidíme jestli o víkendu na tom kole vyrazím ańebo to nechám na teplejší období.. Hm...takový šatičky nezní špatně...Já si nakoupím rovnou celý šatník, protože pevně věřím, že mi bude všechno velké :-D A hodně barviček a nebudu už chodit převážně v černé... :-( Mou motivací je také to, že jsem si koupila novou bundičku na jaro a mám ji trochu obepnutou kolem zadku,nejde to vidět ale já to cítím.Takže až trochu zhubnu,padne mi jako ulitá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam zakaz.....mam totiz chronicke dutiny,tak nesmim v zime na kole....abych zase neomarodila :-( JInak na kole jezdim i do prace od jara do podzima pri dobrem pocasi denne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja doufam,ze se mi podari zhubnout do kvetna a ze pak zamluvime termin a pujdu si vyzkouset svatebni saticky,co mam uz vyhlidly :-D
Odpovědět
já už mám šatičky zamluvený, ale slečna říkala, že není problém je upravit na míru nebo popř. vyměnit za menší velikost.... tak uvidíme jak to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty saticky co chci jim prijdou totiz na konci dubna,tak mam jeste nejaky cas zhubnout :-) jen doufam,ze mi budou sluset ;-)
Odpovědět
Aha, tak to jo ;-) Slušet Ti určo budou! Máš je v albíčku?
Odpovědět
Profilova fotka
mam...cislo 55
Odpovědět
Ahojky holky, tak můžu z vlastních zkušeností dodat, že odměna menší velikostí oblečení je plně super. Hubnout jsem začala před rokem, loni v květnu jsem si už koupila menší kalhoty, byly mi dost těsné - motivačka k dalšímu hubnutí a teď o víkendu jsem je dala švagrové, protože z nich vypadávám! To je aspoň super pocit-jenže teď zas nemám v čem chodit!
Odpovědět
Ty jsou fakt krásný!!! určitě taky super motivace vyhlídnout si takovýhle šatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hubnuti je docela draha zalezitost.....a to nemluvim jen o zmene satniku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty saticky me uplne ohromily hned na prvni pohled....uz se tesim az je vyzkousim :o))) je to dost silna motivace ;-)
Odpovědět
holky nad tím bruslením taky uvažuji ale budu si muset pořídit nové brusle, ty co mám jsou nějaký rozbitý Jaká je přibližná pořizovací cena takových bruslí? Jo, chrániče mám a co se mi hlavně vyplatí jsou chrániče na zápěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si pořizovala in-liny min. rok a stály asi 3500 Kč. Jsem začátečník, takže nepotřebuji nějaké super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tomu jaky je v nich rozdil moc nerozumim,ale pritel se v nech hodne vyzna a rikal,ze nepujdem pod 3000,- a to je budu mit jen na rekreacni brusleni....ne jako on,kdyz hraje in-line hokej...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?