Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
No, tak to je zatracenej rozdíl, to moc gratuluju a aspoň vidím, že to jde, že to chce jen vytrvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Rika se kdyz se chce,tak vsechno jde....ale je to drina....jeste trosku a budu spokojena.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to nejtezsi shazovani me ceka....dojit k cili je to nejtezsi....
Odpovědět
Kolik ještě teda chceš dolů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem vcera uvarila dve jidla a dnes mam to same.... domecek bude skvely strasne se tesíme, bude do leta hotový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No podle kg bych chtela 12 kg dolu,ale zalezi taky jak budu vypadat treba az schodim 8 kg....zalezi az se budu sobe libit... akral: to se ti nedivim.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hubik to bys mi mojhla poradit nejake nekalorické a chutne recepty, ja nemam moc napadu.... vcera a dnes jsem mela ryzi se sojovým masem a spetkou syra, a kvetak zapeceny s platkem kurecí sunky, porkem a kozím sýrem
Odpovědět
Profilova fotka
zkus treba kureci prsa osolene,opeprene nakrajena na kosticky,rajce pokrajene na kosticky,zelenou papriku na kousky a cibulku (nejlepe jarni nebo porek) vse smichat a dat do alobalu...poradne zabalit....dat do trouby a tak 45 - 50 min pect pri 200 °C.....je to moc dobry a hodne dietni,jelikoz se to v tom alobalu pekne dusi :o))
Odpovědět
Profilova fotka
a bez tuku asi ze?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste se chci zeptat na prilohy... prekvapilo mne kolik kj ma rýze a testoviny se taky nedoporucují, tak co je ok? nekde výs jsem cetla ze kuskus ten ja rad, ale taky se to neda jist furt, neznam s nim moc receptu....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja prilohy nejim....mam 3 krat denne 30 g chleba...k snidani,k obedu a k veceri.....misto priloh....muzes jist prilohy,ale v mensim mnozstvi...doporucuje se misto priloh jist spis zeleninove salaty nebo oblohy...ja kuskus jeste nezkusila......ale spaldoto je moc dobry...da se koupit uz namichany jako rizoto nebo jako houbovy...a moc mi chutna.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hubik: odkud jsi z libereckého kraje?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
akral: zapomela jsem....nedava se do toho vubec zadny tuk....ty rajcata a stava z masa udelaji dobrej susek... veren: Ceska Lipa
Odpovědět
Profilova fotka
špaldoto neznam, jak se to pripravuje? a kde to koupim? zeleninové salaty muzu, ale to mne zruinuje ted v zime :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Da se koupit uz namichany...jen to vari ve vode......ja ho koupila v Kauflandu....nebo ho maji ve zdrave vyzive na 100%
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se loucim....musim jit zase cvicit....uz uplnulo 30 minut co jsem mela carnitin....tak zase zitra....ahojky..
Odpovědět
Profilova fotka
akral, kuskus se dá připravit různě, buď jen s nějakou čerstvou nebo dušenou zeleninou, nebo na způsob rizota, nebo jde pak na sladko v různé kombinaci s oříšky, semeny, ovocem, skořicí a medem, já ho dělám i jako přílohu k orestovanýmu kuřecímu masu a špadlo mají i v Tescu v koutku zdravé výživy, tam toho najdeš určitě i víc zajamvého, zkus někam tam zajít a určitě toho najdeš víc, co tě zaujeme, já si tam třeba koupila colozrnné těstoviny a těstoviny z mořské řasy
Odpovědět
Ahoj holky :-) Akral - jojo, s tím zruinováním mi mluvíš z duše, zeleninka je drahá a já jí jím fakt hodně. A k té špaldě: já si kupuju špaldové pukance, to jsou napukaná zrnka špaldy(takový jako popkorn) a dávám si ráno k snídani 3 lžíce do jogurtu. Je to dobré, nekalorické (energ. hodnota je okolo 1700 Kj na 100 gramů a 100 gramový pytlík mám zhruba na týden) a podle mně rozhodně lepší, než takové ty cereálie tzv. ideální na hubnutí (fitness apod.), které jsou třeba ještě polité čokoládou :-o V alobalu si dělám jídlo často, jinak doporučuju přípravu na teflonové pánvi.
Odpovědět
Ahojky :-) Tak dneska nám to, holky, začíná...Jste připravené?Posnídala jsem jogurt a cereálie a další jídla během dne budou improvizované.Nemám to ještě promyšlené.Za to zítra jdu na pilates a v sobotu bych chtěla zajít do fitka.Bojím, bojím,...Nebo spíš stydím :-S Dneska mám místo sportu úklid :-D Jinak s tou zeleninou máte pravdu...Miluji žlutou papriku a když jsem si ji naposledy koupila vyplázla jsem za jednu 25Kč a byla prťavá, ale řekla jsem si, že to mám místo tabulky čokolády.Já si to vždycky nějak zdůvodním ;-)
Odpovědět
Hubiku,koukala jsem na tebe do alba.Jsi moc hezká!!Sluší ti to...Řekla bych, že máme dost podobnou postavu.Kolik teď vážíš a měříš?Já 163cm, 68kg :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, taky už jsem to zahájila :-D K snídani jsem si dala banán a musli - vím že je to dost sladké ale já bych bez sladkého umřela - k snídani to tolik nevadí. K obědu jsem si pro začátek připravila jen 2 plátky lisovaného žitného chleba s kiri a šunkou a k sváče si dám jogurt nebo přesnídávku. A pro případ chutí mám i 2 mrkve :-N . Tak zatím ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ta zelenina je ted zatracene draha.....to mate pravdu... Rihanna: dekuju :o) Ja merim 176 cm a na te fotce mam 75 kg...ted mam o 5 kg vic,ale doufam,ze to dokazu shodit a dostnu se na svou idealni vahu :o)) dneskem zaciname,tak snad brzo budou videt vysledky :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ja snidala platek chleba se syrem, svacine mam jabko a k obedu houbove spaldoto.... :o)
Odpovědět
hubik: No tak výškově jsme každá úplně jinde, ale tvarově jsme si podobné.Taky máš širší boky a uzší pas, že? :-) No já doufám, že brzo ty výsledky budou.Chtěla bych do konce května.Je to reálné vůbec zhubnout cca 9kg za 3 měsíce??? Chtěla jsem tu dát taky své foto ať nejsem úplně inkognito, ale všechny fotky jsou moc velké a nebo nejsou JPG a já jsem počítačový antitalent takže je neumím upravit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rihanna: mam sirsi boky a uzsi pas :o) to je pravda :o) Ja si myslim,ze tvuj cil je dost realny :o) Tohle se da zhubnou......v jaky programku otviras fotky?
Odpovědět
Holky, tak se k vám přidávám - docela jste mne zas namotivovaly! Já mám 174cm, 69 kg, do svatby bych chtěla mít tak o 5 kg míň. Hlavně potřebuju shodit špeky na břiše a zpevnit ruce , ty mám fakt nechutný :-( no a taky zadek... známe, že? Vím, že nikdy nebudu vypadat jak nějaká modelka, mám dost "obří" kostru takže budu asi vždycky mohutná :-( ale s tím už nic nenadělám... Včera jsem se vyfotila tak se těším až bude vidět výsledek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ja mam taky mohutnou kostru,ale alespon chci vypadat tak,abych se sama sobe libila...ten zadek shodit je nejvetsi problem.....a jeste horsi jsou boky...porad nevim jak cvicit na ty boky...ja budu mit fotak v sobotu,tak se vyfotim a jsem zveda tak za dva mesice jak na to budu....ale je fakt,ze jste me hodne motivovali.... :-)
Odpovědět
hubik : na takové věci se mě fakt neptej :-N No jinak já mám taky postavu "hruška",takže nejhorší je zhubnou oblast zadku...nejlépe mi jde břicho..
Odpovědět
Profilova fotka
rihanna: tak to jo :-) No to mi povidej...zadek je me prokleti :o))) to bricho jde vcelku dobre....uvidime ted,kdyz denne cvicim a ode dneska drzim jeste dietu....snad nejake vysledky budou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
DObré ráno holky, dnes je mi blbe 8-( natahuje mne na zvracení, myslite i ze to muze byt tou dietou? a vcera o pulnoci kdyz sjem sla z prace domu jsem si to blbec neuvedomila a dala se pozvat na kalvados, alkohol spousta prazdnych kalorii, ale nastestí mi to cvaklo v cas a upipla jsem jen trosku.... :-N jo a kdyz jsem byla vcera ve mlyne tak me paní zlakala n psenicne klicky tak jsem si dnes dala tri lzicky do jogurtu a bylo to doceladobre, zkusim se dnes poohlednout po tom špaldotu abych si ho mohla vzit na moravu pro pripad knedla vepra zela... (ale maminciným rízkum neodolám |-| )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?