Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Tamy a co všechno za den sníš? A to cvičení znamená co?
Odpovědět
Přiznávám se, že mě na snížení váhy pomohla nejprve lymfodrenáž, pak se to zastavilo, rozběhla jsem to jen tím, že jsem se zase rozběhla-začala jsem chodit prvně na spinning, pak jsem začala běhat - to mi pomohlo nejen ke snížení váhy, ale hlavně objemu. Zkoušely jste si někdy do diáře psát vše co sníe? Včetně bobónů a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem nezkousela, ale ja toho pres den vubec moc nesnim. Rano rohlik s cerneho peciva na snidani, maly obed a vecer jogurt nebo jabko a pribiram ted nejak sama od sedbe.
Odpovědět
No, jestli jíš takhle hodně dlouho, tak sis asi zpomalila metabolismus, to je strašně málo jídla!
Odpovědět
zapisování jídla jsem zkoušela a je to celkem síla, ono se to nezdá :-D lindex: moc toho nejíš a to bude možná ta chyba, zkus se podívat na středeční tv pořad o hubnutí, doporučují minimálně 7 jídel denně, jsou to malé porce ale v podstatě jíš neustále. pokud hladovíš, jde ti dolů svalová hmota a ne tuky, naopak když se pak najíš něčeho kalorického, okamžitě se ti to všechno uloží do tuků. lindex neboj, pokud nemáš navíc 20 kilo, což podle fotek nemáš, tak do svatby všechno v pohodě zvládneš :-) já mám po třech měsících 8 kilo dole, chodím cvičit třikrát týdně, ale tělo už si na to nějak zvyklo a váha se mi zastavila, tak uvidím :-( potřebovala bych zhubnout dalších 12 kilo, čas na to je, tak snad zůstane i vůle :-D
Odpovědět
Já jsem na tom s jídlem stejně jak lindex, asi se mi taky uloží komplet všechno. Makuláček jezdim každý den minimálně 20minut na orbitreku. Občas vydržím 30. Snažim se jezdit co nejrychleji, takže ze mě většinou leje. Nevim, jestli to má nějaký hubnoucí efekt, ale zas si řikám, že lepší nějakej pohyb, než žádnej.
Odpovědět
ahoj, taky si myslim, ze vic zdraveho jidla je lepsi nez malo, nastartuje se metabolismus a telo lip spaluje. je dulezita vlaknina hned po ranu a behem dne hodne zeleniny, doporucuje se az pul kila denne. mam zkusenosti, ze to fakt zabira - telo mnohem lip pracuje. kdyz nekdo ji malo, pak si z kazde porce telo bere co nejvic, protoze ma strach, ze dlouho zase nic nebude... jinak ja jsem ted v poho, o vikendu jsem toho moc nesnedla, protoze mi nebylo dvakrat dobre, vcera a dnes zdrava strava, takze mam ze sebe radost...jen ten sport :-( nena cas ani pocasi
Odpovědět
Ahoj holky,svatbu plánujem až dokončím školu,takže to je ještě daleko, ale ráda se na tyhle stránky chodím koukat a myslím, že diskuze o hubnutí tady je ta nejlepší jakou jsem na netu našla. ;-) No já teď taky bojuju s váhou.Lítá mi nahoru a dolů.Přibližně mám těch 67 kg na 163 cm což je šílený!!!!! ]-( Jenže nehodlám to zase odkládat na jaro s tím, že to do léta stihnu....a pak se zase stresovat že se blíží dovolená a já mám všude tukové polštáře...A tak začínám cvičit.Do diáře jsem si na celý měsíc předepsala co daný den budu dělat( kombinuju aerobic a fitko) A taky jsem přestala snídat..Všude do nás cpou, že je to strašně důležitý, ale když se rozežeru hned ráno tak pak nejsem k zastavení celý de.Teď celé dopoledne jím jen ovoce a nemám takový hlad a chu´te :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalinali, mozna to ma opravdu kazdy jinak, ja kdyz se arano poradne nasnidam, tak mam pak cely den o to mensi hlad ;-)
Odpovědět
mishabv,asi je to individuální...já snídám jen to ovoce a je mi lépe.Navíc nemusím vymýšlet co si udělám na snídani pak svačinu ,pak něco sebou místo oběda(jsem ve škole a většinou přicházím až večer) ,další svačina a večeře po příchodu domů :-(
Odpovědět
Nevim, nevim, ale řekla bych, že snídaně je fakt základ. To raděj omezit večeře.
Odpovědět
Profilova fotka
jako zdravotník vím, že snídaně je to nejdůležitější.
Odpovědět
Článek se načítá
Myslím že každému dělá dobře něco jiného........Když bsi místo typické snídaně udělám ovcný salát nemám ani nejmenší pocit že by mé tělo něčím trpělo...
Odpovědět
No tak to potom jo, ale důležitý je něco sníst, protože tím, že se to jídlo vynechá, tělo dostává pocit, že nic nedostatne avšechno začne automaticky ukládat.
Odpovědět
Tohle já moc dobře vím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že to my holky teoreticky dobře zvládáme ;-)
Odpovědět
Bohužel ta praxe mi dává zabrat :-D
Odpovědět
Dali, jinak prosim tě hlavně neměj pocit, že se do tebe navážíme, ono to tady funguje tak, že prostě když máme pocit, že někdo něco dělá blbě, tak mu to řeknem. Právě kvůli tomu uvádění teorie do praxe to tu je. :-)
Odpovědět
dol máš pravdu, že teorii máme zmáknutou, pak ale nevím, kde je problém??? asi nám hapruje praxe, jinak bychom sem nepsaly :-D :-D tím myslím i sebe, neberte to nikdo osobně ;-)
Odpovědět
skaf, ten já vůbec nemám...Je fajn že to tu je ;-) No nic, jdu shánět něco od Mikuláše pro svou neteřinku.Nechala jsem to zase na poslední chvíli.Snad až budu kličkovat mezi regály se sladkým tak nepodlehnu :-(
Odpovědět
dalinali, taky prispeju se svym nazorem na snidane. Ja jsem si kdysi na stredni precetla jednu moc "chytrou" knizku o hubnuti, psali tam, ze prvni jidlo by se melo snist az ve dvanact v poledne... byla jsem jeste hloupa, tak jsem se tim zacala ridit a vysledek byl pouze ten, ze jsem si rozhodila metabolismus a ve finale jeste pribrala. Takze muj nazor je stejny jako prislovi Snidani snez sam, ...
Odpovědět
ren, ale já nejím první jídlo až ve dvanáct to by mi bylo pěkně blbě z hladu.Jak už jsem psala tak na snídani jím ovocné saláty nebo jen nakrájené ovoce a na sváču zase nějáké čerstvé ovoce...Nejsem o hladu
Odpovědět
Ahojky, fakt je důležité jíst od rána. Taky jsem dřív držela dietu tak, že jsem vynechala snídani-jde to sice nejlépe, ale musím přiznat, že když se na to dívám zpětně, tak jsem si to pak vynahrazovala. Sice jsem se odnaučila mít ráno hlad, ten pak přišel až večer. Fakt odsunutou snídaní nic nezlepšíte. A hlavně jsem si metabolismus zpomalila, trvalo pak asi 1/2 roku, než jsem to dala do pořádku
Odpovědět
No, tak včerejší hladovku jsem večer nevydržela-jsem na sebe teď pěkně naštvaná!!! Ale včera večer jsem si na sebe oblíkala jeany, co mi byly vždycky malý, no po tom co jsem shodila mi byly volné a včera jsem se do nich oblékla a zjistila, že by to chtělo o číslo menší!!! Super pocit. Největší můj problém jsou ale ty boky, nevím co s tím!!!
Odpovědět
Ahoj holky,já jdu do toho s váma. Včera jsem se viděla na kameře a úplně jsem se zděsila!!! :-S Ale mám slabou vůli. Přítel přijde večer z práce a začne jíst a já neodolám!!! Ale dnes se zatím držím,ráno kousek chleba a na sváču s malou na půl madarinka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak ja uz taky musim zacit. Vubec nemam pevnou vuli a vzdycky zhubnu jedno dve kila a pak je to zas zpet, takze jsem sla poprve na spinning a jeste pridam aspon dvakrat tydne aerobik, kveten se blizi tak s tim neco musim zacit delat. Jinak stejne jak turony,vecerni najedzy na lednici to je krize.
Odpovědět
No právě,jen jsem ještě řešila,kdyby se mě náhodou podařilo zhubnout,už mám zamluvené šaty tak co potom??? Koupila jsem si orbitrek,ale až dnes jsem na něm poprvé cvičila,protože mám dvě malé děti a večer jsem tak unavená,že na to nemám ani pomyšlení.
Odpovědět
Záleží na tom jaké jsou šaty a jak moc zhubneš. Já od zkoušky do svatby shodila 8kg, měla jsem korzetové šaty. Předtím mi byly akorát, tím že jsem shodila jsem sice potřebovala, aby šly víc dotáhnout, měla jsem je navolno, ale zase mi nijak nepadaly (bez ramínek) a taky mě nikde nic netlačilo ani když jsem se najedla
Odpovědět
jestli to není tajemství, tak bych to řekla doma, že chci zhubnout a pak aspoň přítel po večeech s jídlem neprovokuje
Odpovědět
To asi moc nepomůže,jí neustále. A hlavně jídlo typu chipsy atd.... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?