Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Souhlasím s tebou. Mám 168cm, v současné době 54-55kg, ale je pravda, že cíl byl 53kg, ale ani tak nebudu spokojená a opravdu je poznat kdy jím co nemám, teda spíš piju. Stačí nějaký alkohol a ne třeba druhý den, ale tak za 3-4dny mám víc. Naštěstí se mi nemění objem, což je myslím důležitější. Hubnutí se mi taky zastavilo-myslím váha, objem se zmenšuje dál!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, četla jsem že máte problémy shodit nějaké to kilečko, já mám také před svatbou, ale ještě pořád 9 měsíců času. Každopádně jsem začala hubnout mám na to skvělou kůru sice něco stojí, ale je zaručená během dvou měsíců mám dole 7 kilo a cítím se lépe, jenže ještě potřebuji dát dolů těch 10 minimálně, pokud chcete poradit napište mi na emailík ráda poradím. simope1@seznam.cz
Odpovědět
Ahoj holky, pokračuju s váma, jen nemám moc čas sem chodit.
Odpovědět
Skaf , tak to jsi na tom stejně :-( .. ráda bych psala jako dříve, ale plno práce :-S
Odpovědět
Ahojky, tak mám pocit, že za tu dobu, co jsem byla na svatebce, je tu nějak mrtvo, ani míry mi žádné nepřišly!
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak hlásím, že sice jsem na dovolené nepřibrala-možná i kilčo zhubla, ale hlavně, i když mi už nejde dolů váha, tak mi jde pomalinku objem dolů. Když jsem se včera dívala, že jsem za 8 měsíců dala přes zadek a boky dolů 10cm a přes tu nejširší část stehna 6cm a nad kolenem také, tak jsem ze sebe měla opravdu velkou radost. Nicméně fotky z dovolené-v plavkách ukazují, že bych neměla usnout na vavřínech a pokračovat dál. Teď mám ale nějakou krizi co se jídla a pohybu týká, nemáte nějaký recept jak se nakopnout?
Odpovědět
Profilova fotka
taky se hlásím po sto letech,snažím se cvičit a zkouším najít něco nej,ve středu to byla powerjoga - to jsem se moc nezapotila bylo to takové klidné,ale druhej den mě dost bolel zadek,ve čtvrtek posilovna - to už jsem se dost zpotila, no a dnes jsem byla na tae-bu a to byl největší záhul, málem jsem vypustila duši :-p , propotila jsem i kalhotky :-o .No zíta mám takové relaxační to jen Bazen v neděli zas posilka a vpondělí úplná pauza jen púst.V novém městě už se začínám aklimatizovat,už jsem začla s jednou holčinou chodit,cvičit,měla jsem domluvenou ještě jednu,ale ta mi otěhotněla taže už nemůže. No nic holky držte se a podporujte se,zatím pápá
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky i já se připojím, začala jsem 4xtýdně chodit na aerobik a ještě jsem si přidala jogu, je to klidné cvičení ale fakt funguje,za 2měsíce se mi zmwnšil obvod zadečku o 5cm takže jsem moc ráda a přidávám ještě indoor, protože výsledky jsou znát tak šup do toho x-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak nějak to hubnutí vázne. Moje hubnutí se začíná docela dost podobat téhle diskuzi - jde na nulu. Vše začalo tím, že jsem na svatebce nesportovala, po návratu byla na služebce a pak jsem spadla ze schodů a mám kotník v háji! :-( Už 3 týdny jsem o berlích a vzhledem k tomu, jak bolí, tak to ještě asi bude chvíli trvat. Strašně moc mi chybí pohyb a disciplína! Sice váha není nijak katastrofální. Těch 55kg si +-1kg aspoň udržuji, ale hlavně objem nejde dolů už vůbec a začínám se obávat, že půjde zase nahoru jestli se nehnu a hlavně nebudu hlídat jídlo! Včera jsem se dívala na "Jste co jíte" nebo tak nějak, je to na primě a to mě docela nakoplo. Když jsem viděla, jak dali na stůl co ta paní za týden snědla a já si promítla co jím já, tak si nemáme co vyčítat. Budu si to asi muset taky zapisovat, abych viděla jak strašné to je! A asi si to psát dřív než to strčím do pusy, to mě pak třeba přejde chuť když uvidím ten seznam předtím!
Odpovědět
Tak znovu se vrhám na shazování kg a cm! Byla jsem si koupit šmakouna a ROBI-to je pro mě sice novinka, ale to nevadí. Když budu mít kolem sebe zdravé a nízkokalorické potraviny, tak to snad pomůže. Prvně jsem se přesvědčovala, že začnu pondělkem, ale znám se, to sem většinou po víkendu dost rozežraná a do diety se mi nechce, takže žádné otálení, na dnešek jsem si naordinovala ovocný den!
Odpovědět
Ahoj makul, já teď zhubla, ani jsem to nechtěla. Měla jsem šílenou nechuť k jídlu, ale trochu už je to lepší.
Odpovědět
Ahoj skaf, dlouho si se tu neukázala, jak jsi se měla celou tu dobu? Co jsi dělala, že jsi zhubla, aniž bys chtěla?
Odpovědět
Článek se načítá
makul, tak střídavě oblačno, minulý týden jsem začala bláznit ze školy a prostě jsem nemohla jíst, tak jsem zhubla asi 4 kila - nebo mi váží blbě váha. Ale to je jedno. Dneska už jsem normálně snídala, tak docela dobrý.
Odpovědět
A od té doby co se snažíš zhubnout už jsi teda shodila kolik? Ani mi nikdo neposílá údaje do tabulky, přitom mám udělanou takovou pěknou! :-S
Odpovědět
No vidíš, tak se na to vyprdni, když nikdo neposílá. No pořád asi těch 7-8, já totiž zhubla a pak jsem něco přibrala, protože jsem měla ty hormony rozhozený, tak možná tim, víc jsem jedla. Nějak to teď neprožívám, zhubnout bych chtěla, ale důležitější je dodělat školu.
Odpovědět
No, mně už v podstatě trápí jen boky a to vím, že je běh na dlouhou trať, že nemůžu čekat že se mi spálí zrovna ty tukové zásoby, co potřebuji já. Navíc, tím, že jsem se už 6 týdnů nepohnula, si to taky pěkně prodlužuji (myslím tu tukovou zásobárnu), takže od dnešního dne se začínám znovu hlídat v jídle (zatím mi to jde, krize příjde večer) a budu znovu chodit 2xtýdně na lymfomasáže a 2x týdně budu rehabilitovat kotník na kole. A budu muset tahat manžu nebo maše na procházky.
Odpovědět
To zvládneš, ty určitě. Na ty večerní chutě můžu doporučit si udělatteplej čaj s medem, já to tak poslední dobou dělám a docela je to lepší. A když ten čaj dochází, tak si rychle už dělám novej. A nebo žvýkačky. A když už není zbytí, tak si nakrájet nějaký ovoce nebo zeleninu a nebo Šmakouna a třeba ho posypat majoránkou.
Odpovědět
No, já jsem si právě na dnešek naordinovala pouze ovocný den. Zítra mám v plánu přežít na šmakounovi. No a taky mám doma tu soju na čínu a koupila jsem celozrnou rýži, tak bude něco zdravějšího i o víkendu. Dala jsem si závazek do dubna 2007 mít 53kg, vzhledem k tomu, že mi jde hubnutí děsně pomalu a Vánoce asi budou příšerné, tak musím hubnutí nastartovat už teď a hlavně moct toho nenapíct a hýbat se a hýbat se.
Odpovědět
Netušíš, jak se jmenuje takový ten přístroj jak ti elektrika škube ze svalama?
Odpovědět
Makul, my budem péct tak 2-3 druhy, nemám na to letos čas, ale na ty večerní chutě zkus ten čaj, to je fakt dobrý, nakoupila jsem si různý druhy a dělá mi to dobře na rozbouřenej žaludek.
Odpovědět
No já budu píct s babičkama a to se vždycky pečení strašně přehání! Teplý čaj mi pomáhá, ale taky ne vždy! Třeba teď se jím prolívám a nic!
Odpovědět
Ahoj holky, uz delsi dobu sleduju vasi diskuzi, ale rozhodla jsem se zapojit az ted. Konecne jsme dohodli termin svatby a to je pro me impulzem zacit se sebou neco delat. Do svatby mam cil dostat se na 64 kilo (mam 174 cm a ted asi 68kg), objem boku bych chtela 95 cm, zbyva mi tedy 6cm, bricho je docela fajn, jen ho posilit, jinak jsem s horni polivinou tela spokojena. Myslim, ze mam realny cil, co myslite vy? Vanoc se taky bojim, ale budu se muset omezit. Po Vanocich chci jit na saty a chci se citit hezky. Tak jsem vymyslela, ze budu o Vanocich nosit tesne dziny, aby me trklo, ze nemam zrat. Docela to pomaha, kdyz mam teplaky nebo sukni, tak mi obleceni dava volnost a ja se prestavam hlidat :-(
Odpovědět
Svatbu máte v červnu, takže ty 4kg shodíš úplně v pohodě. Já jsem 8kg shodila během asi 5-6měsíců a to s tím, že se mi váha nezvyšuje ani když teď nic nedělám. Můj problém jsou také boky a zadek a nohy-prostě dolní polovina těla. Mimo hlídání se v jídle mi ale hodně pomohlo chodit běhat a lymfo-masáže.
Odpovědět
jo, ja jsem taky optimista :-) Taky beham, nebo spis behala jsem, ted na podzim se mi do toho nejak nechce a hlavne je min prilezitosti, kdyz je brzo tma. Takze se zase chystam na aerobik a fitko. Ale je fakt, ze behani mi pomohlo ze vseho nejvic. Dietu nechystam, ani nejsem zastance tech ovocnych nebo zeleninovych dnu, co drzis, ty, myslim, ze strava by mela byt rozmanita a od vseho trochu - vlakninu rano v podobe musli, dopoledne ovoce, pak obed, odpoledne a vecer uz prevazne zeleninu, jogurty, nic tezkeho. Tohle se mi osvedcilo, jenze si vzycky vsechno pokazim cokoladovymi hody... ]-( Takze to hlavne musim zmenit.
Odpovědět
No počkej, já právě nic nedržím, rozhodla jsem se pro to dnes-jakoby náhrada dělené stravy, jinak jsem taky spíše pro tu vyváženou stravu. Můj největší problém je zelenina, tu nemám skoro žádnou, oloupat pomeranč mi nevadí, ale jsem líná si oškrábnout mrkev. Ale rajčátka miluji!
Odpovědět
No, tak mám asi moc slabou vůli, ještě nejsou ani dvě hodiny a já už mám v hrnečku zalitou polévku, dát si den jen pro ovoce prostě není nic pro mě! :-N
Odpovědět
Ahojka holčiny . Já mám svatbu až v červnu a potřebovala bych zhubnout tak 15 kg. tak se k Vám ráda připojím. Občassi večer zacvičím ale neni to pravidelně. oto je to horší si uhlídat jídelníček. |-|
Odpovědět
První radu co ti můžu dát je začít hodně pít! Žádný 2,5l musí to být min.3l Pak když budeš hodně pít, tak se toho zaprvé hodně odplavuje a navíc máš žaludek plný. Shodit to do června si myslím že jde, ale aby sis to udržela, tak bys s tím měla začít raději už teď a zkus spinning nebo aspoň procházky.
Odpovědět
No makul, nemyslím si, že nutný je pít 3 litry denně, to rozhodně nepiju, já vypiju sotva ty dva, každý má asi svojí hranici. petym, ale určitě je pravda, že tím by se mělo začít. Pak trochu upravit stravu, zejména se nepřecpávat večer a jíst pravidelně v menších dávkách. Neříkám, že je dobrý se cpát uzeninama atp., ale pokud to někdo nechce hrotit, tak ať jí prostě všechno, jen míň a pravidelně. No a postupně zařadit pohyb a dostat se aspoň na frekvenci 3 x týdně. Jinak určitě si všimneš, že teoreticky to tu máme všechny zmáklý dokonale. Jestli to praktikujeme taky tak dokonale, je věc druhá.
Odpovědět
Je pravda, že já toho zrovna moc nenadělám s jídelníčkem, nějak se nedokážu moc omezovat, tak se snažím aspoň trochu si hlídat ty kcal a jíst častěji menší dávky, i když ne zrovna vždy to jde. Co pomáhá hrozně moc, tak je když máš nějakou kamarádku co hubne s tebou. Já se třeba nemám vůbec komu svěřovat a se Baju vdala a odstěhovala tak ani nemám s kým chodit na spin. a donutit se jít na takovou tu váhu co Ti řekne jak jsi na tom s % tuku atd. Snažím se teda své "hubnoucí problémy" probírat aspoň tady, když pak přiznávám (ale fakt to musí být poctivě) jak na tom jsem s jídlem, tak mi to docela pomáhá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?