1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Andrej už jsi koukala na kejchající pandu, co jsem Ti poslala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, koukala jsem na ni, je rozkošná :-D x-) No my jdeme večer na rozlučku, jen na chvilku, ale jestli budu mít olepený ty prsty, tak nejdu nikam... |-|
Odpovědět
ale prosím Tebe ty naděláš, alespoň je vidět, že něco děláš :-D tak si vezmi rukavičky :-D a komu jdete na rozlučku? někomu od P. z prÁce?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, kamarádovi ze základky ;-) žení se v ten samý den, na tom samém místě (jen v kostele), asi o hodinu a půl později :-D
Odpovědět
no tak to je hezký :-) Jé já chci taky rozlučku, nejlépe tu svojí, ta byla super :-D a taky tomu říkáte zpívání? Na Vysočině se tomu tak říká prej:-D
Odpovědět
Profilova fotka
brána tomu tady prej říkaj ;-) zpívání jsem neslyšela...
Odpovědět
cože brána? :-D :-D :-D :-D :-D tak to je pro mě zase novinka :-D
Odpovědět
se dneska nudim, fakt odpočítávám minuty...Hraju nějaký stupidní hry a nevím co mám dělat
Odpovědět
tak vám řeknu že vodafone jsou fakt šmejdi šmejďácký...Jak jsem Vám říkala, že jsem tam najednou měla o 200 víc, hned na začátku zúčtovacího období, tak už vím čím to je 8-( 8-( 8-( ty s*áčové nám dali na půl roku internet v mobilu zdarma, ale pak nikdo ani nedá vědět a oni ti to nezruší a ani neoznámí, takže ti to v klidu naúčtujou, žádnej stres...A až teď, ke konci zúčtovacího období, když už mi to naúčtovali a já žádnej internet nepoužívala mi oznáměj že je to zpoplatněný 8-( a jsme doma. Fakt hovada.
Odpovědět
:-S :-D Ty jo u nas se tomu rika rozlucka
Odpovědět
u nás štando
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbý Anet... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
no jsou to teda šmejdi fakt ;-) :-D jako čert vem dvě kila, ale ten přístup :-o
Odpovědět
Anet =-) 8-( 8-( 8-( to jsou svine.. ja ho mam taky... doprdele 8-( no tak uz vim proc caluju 600 8-( ]-( to jsou hajzlove
Odpovědět
Aneti i kdyby to byla koruna, tak jde o princip.. svine.. proto to dali na pul roku... aby to clovek zapomel
Odpovědět
no já jsem ani nevěděla, že si to pak budu muset rušit, jsem myslela, že Ti pak nabídnou jestli to chceš nebo nechceš. Ne automaticky se předpokládá že to chceš, a informujou Tě o tom až takhle pozdě :-o prostě abychom to minimálně jednou zaplatili...Už jsem si to zrušila přes net 8-(
Odpovědět
Anetko, tak to jsem si taky myslela :-N 8-( no tak to ja si to taky jdu radeji uz zrusit, pac jsem se ani nikde vypatrala od kdy to mam aktivovane ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blééééééééééééééééééé...já se asi už nikdy nenajím normálního jídla k obědu... |-|
Odpovědět
Andrej vydrz toooo... uz by to melo prestat neee =-) a nemas to taky trochu ze stresu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je možný, že je to i ze stresu...Ale to hlavní se uklidnilo, ale stejnak je toho dost...
Odpovědět
Lucka si taky musela najít něco, co jí dělalo dobře, ta jednu chvíli jedla jenom pečivo a cherry rajčátka :-)
Odpovědět
jeeee to jsou dobry chute:-) Ja prave zeru merunku se zlatou peckou.. pac pet jich bylo za 50... ale kolegyne kupovala, ja bych jim to tam asi nechala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no, taky bych jedla jen ovoce, ale z toho nemůžu být živa...Nechutná mi moc maso, ale doktor mi říkal, že ho musím jíst hodně, tak se musím snažit, i když za cenu, že to občas půjde ven... No ale snad se to uklidní ;-)
Odpovědět
no tak to bych se tím asi necpala, když bych věděla že to vybleju, to bych radši měsíc jedla jen třeba to pečivo. :-| Vegetariáni taky maso nežerou a ty živiny se dají získat jistě i z něčeho jiného určitě
Odpovědět
lucka nesnesla kuřecí, prej jí strašně smrdělo a ryby...
Odpovědět
Profilova fotka
no maso jíst musíš, jak to dělaj vegetariáni nevím, ale doktor se mě na to ptal...Já nezvracím jen z masa, ale prostě nemám na něj takovou chut... :-|
Odpovědět
Anetko to jsem jednou zvedava na nas :-N :-D
Odpovědět
no já maso nejedla tři roky a taky jsem žila :-N blití uplně nesnáším, jestli budu blejt, tak skočím z okna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, já mluvím o tom, je pokud nejsi vegetarián, tak maso jíst jako těhule musíš ;-)
Odpovědět
mně to teda přijde fakt divný, ho do sebe cpát každej den, když vím, že ho vyzvracím, ale tak když musíš tak musíš no :-| já jsem teda momentálně masožravec ukrutnej, maso přímo miluju a zejtra bude grilovačka jupííí a dneska gyros v řecké taverně x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?