1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
říkám, že nezvracím je to maso :-N tak proč bych ho nejedla ;-)
Odpovědět
Anetko ja se po masu muzu utlouct :-N :-D
Odpovědět
já taky, hlavně teda vepřové x-) x-) x-)
Odpovědět
me je to jedno, hlavne, ze je to maso :-N
Odpovědět
:-D ještě hodinu, ach joooo
Odpovědět
Jeee chudaku, ja nastesti jdu za 22 minut :-D
Odpovědět
no a já dneska se fakt jako nudím a to to teda ani trochu neutíká 8-(
Odpovědět
Tak ja jdu berunky.. preji Vam krasny vikendos... x-) x-) Andrejko posledni svobodnyyy... tak si to uzij x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, děkuji :-D x-) a papa, taky hezký víkend
Odpovědět
Krasny den preji a Sanynce k narozeninam vse neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko a dekuji Marti :-) Taky ti to o vikendu tak blblo. Me to psalo, ze neexistuju =-)
Odpovědět
Sany jojo.. nevim co se to delo =-) |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko :-) Andrej: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Sanynko taky přeji vše nej nej nej k narozeninám x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekujii :-) Ach jo ja si tady mezi vama ani nemuzu postezovat, ze starnu...to by jste me hnaly jako vloni :-D
Odpovědět
Anet, tak jak jste grilovali =-)
Odpovědět
Grilovali jsme dobře :-D bylo to moc fajn, během chvíle ve mě zmizla lahev vína a nic mi nebylo :-N tak jsem si pak musela načít ještě jednu :-D nevím jestli už nejsem alkoholik :-D mamka měla sraz se ZŠ po 30ti letech, v pět ráno si trsla rokenrol a něco jí ruplo v patě, tak jsem jí asi v devět vezla do Bene do nemocnice, pěkná projížďka, 38km tam a 38 zpět, ještě jsem měla tak dvojku v žíle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, tomu rikam pech :-N Takhle to dopada, kdyz parej zensky :-D
Odpovědět
no zapomněla že to není sraz po pěti letech, ale už po 30ti :-D
Odpovědět
Äneti :-N no tak to mate pekny zazitek :-N :-D
Odpovědět
no a v neděli k nám přišly na návštěvu bratrancova přítelkyně s roční ségrou a mamkou, tak bych se poňuchala, ale ona byla tentokrát pěkně stydlviá a pořád natahovala...nemám ráda brečící děti :-D
Odpovědět
Anetko ja taky neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-N :-D A zrovna vcera nas probudili haranti jecici a skakajici na zelezne rohozce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, já budu za chvíli vyrážet do nové práce, tak držte palce...taky mi to víkendu vůbec nešlo, ani se připojit... Sanynko vše nej nej nej! To sem teda o den starší! :-D
Odpovědět
Luci ať se daří v nové práci, vykroč pravou :-D ;-)
Odpovědět
Luci tfuj, tfuj, tfuj... at se Ti tam libi;-) a jsi spokojena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci diky...ale nejsi o den...ja jsem se k vam do tematu jen vecpala, ale jinak nejsem 85. rocnik :-D A ja gratuluju k ukonceni semestru ;-) A hodne stesti v praci
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa ;-) holky díky, já vůbec nevim jestli tam budu moct na net za váma...
Odpovědět
to zjistíš :-)
Odpovědět
Tak jsem koukala na předpověď počasí na víkend a to je hrozný, jak to maj všude jinde...Někde píšou kolem 30°C, sluníčko, vyjímečně bouřky a někde lehce nad 20°C :-N tak co si z toho vybrat...Já doufám, že bude minimálně kolem 25 °C a bez deště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, konečně to snad chvilku pojede, já musím jít ale něco chystat na svatbu. Dnes jsme byli naposledy na matrice, je vše ok, ta se snad fakt vezmeme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?