1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
asi až po létě hromadný, já teď stejně to mám nějak nabytý :-N Martinko, z těch fotek mi to dělal strejda nebo kamarád nebo kdo Lucčiného manžela, tak se jí pak můžeš zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-D hlavně ty víkendy teda ]-(
Odpovědět
Aneti, dekuji,,... ja se ji pak zeptam.. samozrejme to zaplatim ;-) ale to by se mi taky libilo ;-)
Odpovědět
jo, je to s hudbou a místy je to docela vtipné...Sice k tomu dal hity z roku raz dva, ale o to je to místy vtipnější...Např. když je tam fotka mého táty se švárou-oba trochu silnější a k tomu začne písnička Chtěl bych začít cvičit gymnastiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anet :-D :-D :-N jdu baštit a dotiskovat obálky a chystat ty oznamka pitomý :-D :-p
Odpovědět
měly jste nápoj dobrá máma višeň s vanilkou? To je panečku lahůdka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle nemusím :-| teda ty nápoje ano, ale ne tuhle příchut
Odpovědět
fakt výborná příchuť :-N x-)
Odpovědět
andrej a ochutnala jsi to? Já jsem si to nejdřív totiž taky nechtěla koupit, ale pak jsem to vzala a mile jsem byla chutí překvapená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vás zdravim z práce, do pátku se bude vědět zda končíme nebo přežijeme...dobrá perspektiva že? |-|
Odpovědět
no alespoň už ale budeš mít jistotu ;-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že ochutnala :-D :-p Lucinko :-| co se dá dělat, ale lepší skončit, než dělat a nedostávat výplatu... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
no mně to teda chutná moc, lepší než nějaká jahoda s banánem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jahoda s banánem je božská x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už dva týdny hledám něco jinýho, ale zatim nic,už sem i posílala životopis ale neozvali se...takže to vidim bledě... holky nevíte jak převést jpg na pdf?
Odpovědět
mně přijde že tam do toho dávaj ty hnusný přezrálý banány :-p
Odpovědět
Luci to je pro mě vyšší dívčí, možná bych na to časem přišla, ale takhle z fleku teda ne... neboj, nějakou práci sženeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych na to taky asi přišla, ale takhle popisovat :-| to teda neporadím ty já ráda, takže mě to neva :-D :-D
Odpovědět
jo tak to bych do huby nestrčila :-D já radši banány zelené :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to nemusím zase já :-D je švanda, jak má každý jiné chutě :-D
Odpovědět
no já vůbec všeobecně na ovoce nejsem -jako pomeranče, jablka, mandarinky, banány, to vůbec nejím :-N jen vyjímečně
Odpovědět
Profilova fotka
to já teda ovoce miluju x-) x-) x-) nejvíc asi jahody, banány, hrušky, hrozny a všechny melouny :-D ale zbytek jako pomeranče, jablka a tak si ráda dám taky :-) x-) i ty exotický, ale některý teda nic moc chutově :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já ovoce taky můžu, nejradši zelený jabka, napůl zralý banány, veškerý citrusy, meloun, jahody, maliny, ostružiny, ananas, no prostě vše...ale nesmí to být nic moc sladkého (takže kompoty nee)
Odpovědět
ANetko, tak ta gymnastika vyborna x-) :-D
Odpovědět
viď MArti :-D tomu jsme se tlemili jak blázni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
x-) Mozna to bylo cilene :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale je fajn, ze to mate takhle krasne vtipne
Odpovědět
jo to asi určitě bylo cílené ;-)
Odpovědět
mně to navnadilo, si to musím dneska pustit :-N
Odpovědět
Anetko :-D :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?