1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Dobrééééééééééééééééééééééé :-D
Odpovědět
hojiiiik, jak se mame?
Odpovědět
Profilova fotka
kukuč kočky, byla jsem na jízdách, dnes překvapivě dobrý x-) a pak jsem nákupčila, mám nějaký vánoční dárečky a něco pro Neluš potřebnýho a pro mě po porodu, tak se nám to už hezky hromadí, ještě musím do lékárny, mám ale poukazy, tak to peněženku nebude tak bolet :-D
Odpovědět
No já se mám v rámci možností fajn, ale mohlo by to být lepší..mám ode dneška začít jazykovku a tak se od rána přemlouvám, abych tam šla..nechcete mi s tím pomoct??? Jako s tím přemlouváním :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni, tak tam mazej sup, sup:-D
Odpovědět
Já fakt nevím, nikoho tam neznám, jsem zařazena do té nejvyšší úrovně, co když tam budu za blba???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, umiram hlady, kdo mi udela neco dobryho? :-N Moni a na co jdes, na ajinu?
Odpovědět
Jojo, ajinu, neboť FJ, RJ a NJ mají v blbých časech, které nestíhám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak tu anglinu zase spis vyuzijes ;-)
Odpovědět
To jo, to je pravda...a co je ještě báječný, tak je ta jazykovka asi 5 minut od našeho baráku :)) Jen se překecat a zaplatit :))
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to překecávání se moc dobře znám, ale neboj budeš mít dobrý pocit ;-) x-) takže mazej :-D já jsem včera byla na cvičení a byla jsem pak jak zmlácená, děsně unavená...njn, ten pupík zmáhá :-D
Odpovědět
Tak dobře, půjdu tam, zítra podám hlášení :-D :-D :-D Jestli to přežiju teda :))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
snad nám nenadáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a P má dnes tay první hodinu angličtiny a chtěl se z ní ulejt, takže v tom nejsi sama :-D
Odpovědět
No tak to jsem ráda, tak si na mě od pěti do půl sedmé vzpomeňte ;)
Odpovědět
Profilova fotka
budeme na tebe myslet, neboj ;-)
Odpovědět
Tak, holky, z AJ jsem naprosto nadšená!!!!!!! Ale jako fakt, super volba!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem moc ráda x-) x-) x-) Pavel byl dost neštastnej :-D
Odpovědět
modre rano :-D
Odpovědět
Hoj, holky!! Konečně pátek!! Už ať jsem doma!!
Odpovědět
Hojda... ja jdu za chvili k Mudrovi a uz se nevratim, takze ja budu doma brzicko:-D
Odpovědět
Kudla, závidím!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj :-) dnes je krásně x-) odpoledne jedeme za Znojmo za P kamarádem :-) tak se celkem těším x-)
Odpovědět
Kuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk po sto letech :-D
Odpovědět
tak si predstav, ze tu prukajdu jeste nemam 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakto???? =-) to je fakt divné, vždyt ti tam musí už všechno psát.... 8-(
Odpovědět
No mam to vsechno v karte a pak mi to tam snad dopisi... tu prukazku vypisuji az v poradne kam jdu 8.10. na ty alfa testy..
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt divný... :-| já teda chodím do poradny hned od začátku...
Odpovědět
No oni to tam maji asi nejake poblaznene tim, ze moje gyndarka asi nema specializaci na tehu nebo nevim jak to je;-) pac k ni jdu az po porodu;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?