1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
No konecneeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D Ja nic ja muzikant =-) :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo ty nikdy :-D :-D Jak je tehulko?
Odpovědět
No prave, takze vlastne nevim jak Te to mohlo napadnout:-D Mam se good, akorat v praci se rozhodli, ze mi to tady budou zprijemnovat :-S holt to je tak, kdyz jsou kolegyne svine :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, zensky kolektiv k nezaplaceni 8-( To jsou slepice.... asi zavidej, nedavno svatba, ted cekate miminko, asi to nemuzou prekousnout ]-(
Odpovědět
Sany presne, zlati chlapi.... co bych za ne dala... ale co ja si o nich budu myslet svy a taky jim to dam najevo:-p nebudu se preci pretvaret jako oni :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To vis, ze jo... nenech si nic libit! Ze se trochu nestydej, fakt... zadny pubertacky uz to urcite nejsou, ale ze by se chovaly dospele to ne 8-(
Odpovědět
Sany, me prijde, ze si na ty pubertacky chteji hrat, asi se boji stari, husicky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Asi :-D Mela bys jim rict, ze chapes, ze prechod je tezky obdobi, ale to je neomlouva :-D
Odpovědět
Sany:-D ty fole, tak to by byl dobry rozsek... ;-)
Odpovědět
Hola :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den kočky :-) jak se máte?
Odpovědět
I am fine and you?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ááá, někomu přišla na jazyk anglická slina :-N
Odpovědět
yes, yes, I train :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-N už ti z té práce hrabe
Odpovědět
No, why think? =-) But I want to go home :-D
Odpovědět
Today we go to Prag for pants. Hele docela mi to jde, to jsem si myslela, ze jsem na tom hur:-D ale az to uvidi rodili anglican, tak ho nejspis klepne :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D nebo jsou to ty těhu hormony :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně, že by ti rozuměli ;-) ono o chyby moc nejde...
Odpovědět
You are right. A dal uz koncim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já asi začnu chodit na němčinu, až bude Nelinka větší, jsem zapoměla hodně slovíček :-(
Odpovědět
Bre ranko... Tak to je fajn;-) a co ta skola? No me Misa seznamila s jednou brazilkou co tu zije, tak si s ni dopisuji anglicky.. docela dobry.. co nevim, tak juknu do slovniku, ale mam problem s casem :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti :-) Ty ses dneska ranni ptace... To je nejlepsi si jazyk procvicit s nekym... ve skole se clovek nauci vetsinou houby.
Odpovědět
Sany no chybi mi hodiny v praci, tak mi nic jineho nezbyde |-| ;-) ale docela se mi chtelo, jsem zjistila, ze musim vstat na budik a ne jeste 15 minut po zvoneni dolehavat:-D to z toho je pak hodina:-D Presne.. jsem rada, ze si obcas napiseme;) ale me to vic jde psanym slovem, nez mluvenym:-( a ve skole jsem totalka zakrnela |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zajdete obcas nekam na kafe, at si procvivite taky mluveny slovo ;-) To ti vubec nezavidim... me dneska v noci hrozne bolelo bricho, takze jsem se od peti porad budila |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Podle mě je i rozdíl, jestli to člověk musí dělat nebo chce...Ale je jasný, že na školách moc dobrá ta výuka jazyka není a je tam moc lidí na učitele :-| Marti, školu uvidíme podle Nelušky, bud se přihlásím v únoru nebo až další rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, je to tim, ze to ty deti nebavi, ale i tim, ze ucitele stoji za houby... 40% jazykaru jsou satry baby, co ucily celej zivot rustinu a v petactyriceti si udelali zkousky na aj... U nas to takhle bylo, chapu, ale ze i muj bracha mel tri roky takovouhle anglictinarku me docela sokovalo... To ze si prectu knizku o automechanice, jeste neznamena, ze si muzu opravovat auta...a tahkle to bohuzel vypada s tou anglinou ve spouste skol 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
si udelaly....sorry 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě :-( ... Ale P chodí na anglinu a já jsem přemýšlela, že bych tam začala taky chodit, ale na NJ, no uvidíme, ted to stejně nepůjde :-) ale časem
Odpovědět
Sany.. no to asi az spis s prckem.. ted se jim narodila holcicka.. tak pak ji treba taky s prckem vytahnu, ale bojim, bojim:-D Andrej, tak to jo;-) Sany tak s tema babama mas naprostou pravdu;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?