1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm kladivem do panelu to moc nejde...no já se třeba dočkám...
Odpovědět
Profilova fotka
Me stve, kdyz je to naopak...kdyz ja chci neco manualniho udelat a on neee, ze to udela sam. Ja jsem pomerne zrucna a miluju manualni prace...posledne jsme privezli dva kusy nabytku z Ikei a ja mu celej den rikala, jak me to bavi skladat. Privezli jsme to domu a ja rikam, ze zacnu delat tu skrinku, nez postavi ten stul...a co myslite??? Ne, ne, nech to na me...rikam, ze me to sakra bavi....ne, ne ja to chci radsi slozit sam... Tak me nasral...hrabal se v tom tri hodiny, pritom, jsme to mohli mit davno hotovy ( ve dvou)... Taky jsem mu to rekla, ze co si jako mysli, ze jsem predtim bydlela sama a nikoho jsem za zadkem nemela, aby mi vsechno udelal.... ]-( :-D
Odpovědět
Ja teda kladivem normalka do panelu zatlucu hrebik i takove ty hacky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok zkusim najít doma kladivo...
Odpovědět
Luci prinejhorsim ti to nepujde, to nam spis jde blbe vrtat nez zatloukat :-N :-D Sany, tak to bych taky nesnesla.. jako neco necham Majovi, ale nemam rada, kdyz se s nejakou veci serou pul dne a ja bych to mela behem hodinky na to je expert tchan.. Maja se nastesti uz naucil, ze jsme s mamkou vyrustaly samy a proto jsme manualne zrucne, jinak to ani neslo, takze me pousti i k nejakym vecem... treba jsem vrtala listy na plovoucky, kdyz uz Maja nemohl;-) tak jsem se stridali.. ja to taky miluji;-) neco mi jde lip nez jemu a naopak.. tak na to treba taky jednou prijde... Posledne jsem delala kabel na net a hrozne me to bavilo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti :-D
Odpovědět
Luci jestli se takhle budes smat po tom zatloukani :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme...ještě dám muži jednu šanci a pak beru kaldivo do svých rukou...ach jo dneska je to v práci nějak naprd...
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je to naprd všude, mě nic nebaví :-|
Odpovědět
me hlavne nic neutika ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě se nechce na to cvičení, ale děsně moc ne :-|
Odpovědět
a jake cviceni?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pro těhule...P chce, abych to vyzkoušela, ale mě se nechceeeeee :-N
Odpovědět
Profilova fotka
do Phy jedeme nakonec až ve čt, tak uvidíme x-)
Odpovědět
tak kdyz se Ti nechce, tak proc se nutit a chodit tam? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no protože mě manžel prudí ]-( :-N
Odpovědět
tak ho vyprud taky a nikam nechod:-D Dobre ranko;-) jake bylo to pruderni cviceni :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj, nakonec dobré :-) takže asi budu chodit pravidelně, když to budu časově a fyzicky zvládat. A je děsná sranda, jak každá má jinak velkej ten pupíček :-D x-)
Odpovědět
Juuu..tak aspon za neco ta manzelova pruda stala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ale jaký já dělala v autě obličeje :-N :-D
Odpovědět
Jeje a pak jsi prisla a ze dobry vid.. to musela byt zase vyhra pro nej:-D
Odpovědět
Profilova fotka
On v tomhle takovej není, byl rád, že mě to bavilo a víc to nekomentoval, navíc na mě hodinu a půl čekal ve městě a pak mi donesl bramborák :-D x-)
Odpovědět
No je to chlap na pravem miste!!!!! Ma stesti, ze je na Tebe hodny, jinak by jste me tam meli vcukuletu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, on je x-) x-) x-)
Odpovědět
No jsme proste holky sikovny a vime koho si vybrat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda :-D x-)
Odpovědět
Kde je Sany dnes =-) asi si vali sunky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi ano :-D
Odpovědět
dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, kdo me to tady pomlouval? ]-( :-D :-D Ja jsem uklizela jak diva a pak prisel mladej z prace a nepustil me za vama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?