1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni jo JO, úplný gurmánský orgie, a to už sem tam byla potřetí takže sem už šla na jisto :-D ale večer sem baštila saláty tak snad jsem moc nezhřešila...
Odpovědět
přestaňte mluvit o jídle, neb tady mám jen tu housku se sýrem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já nepotěším Anetku, ale krásně tu voní ta cuketa už :-D x-) jo a nemůžu najít rodný list :-. :-. =-)
Odpovědět
Jo, tak na mě zbude asi dcera :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miluju obalovanou cuketu, sem ji ale neměla už strašně dlouhooo
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ji taky neměla dlouho, aspon dva roky =-) už se těším x-)
Odpovědět
Mně dovezl tchán cuketu ve středu a udělám ji asi v sobotu na oběd a asi květákovou polévku, protože tam mám květák a nevím, co s ním.... Taky s tou cuketou to bylo dobrý. Mi volal tchán, jestli mi může dovézt kedlubny, okurky a tu cuketu..a tak já, že teda jo. Tak večer přijel a dával mi to v igelitce...tak jsem nakoukla do igelitky, poděkovala a rozloučili jsme se. Zabouchla jsem dveře a teď si říkám, no jo, kedlubny vidím, okurky taky, ale kde je ta cuketa??!! Tak mi to chvíli vrtalo hlavou, že o ní určitě mluvil...tak jsem to šla vyskládat na linku a až v tu chvíli jsem si všimla té cukety!!! Téměř vylézala z té igelitky, jak je obrovská :-D :-D :-D :-D Všeho na dně jsem si všimla, ale půlmetrové cukety nikoli :-D :-D :-D
Odpovědět
Anet houska se syrem taky dobra... aspon se nebudes citit prezrane jako my ostatni :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni :-D :-D :-N njn, to se stává :-D dorazil další balíček s věcičkama pro Nelušku od kamarádky, my jsme táááák hodní x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neluš bude jak modelka, bude mít spousty oblečení co? :-D :-D
Odpovědět
Teda Andrej, ty jsi zásobená ;) ;) Fakt, Neluška bude učiněná modelka a bude si moct dovolit, to co tady asi nikdo..každý den jiný modýlek :-D :-D :-D A to několik měsíců v kuse :-D :-D Dneska musím udělat zápis ze včerejšího školení...se mi tak nechce...ale musím, zítra to tady budu muset odprezentovat, tak ať zase nevypadám jak blbeček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moni to zvládneš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
cuketu jsem nikdy nejedla a ani mě teda nějak zvlášť neláká, ani nevím, jak chutná :-D Moni spíš to bude, že my ženský budeme pařit a kafrat spolu a kluci taky spolu. Ale tyhle kamarády mám fakt moc ráda x-) je to super pohodová rodina a bydlej taky na Hráďu krátce, tak jsem moc ráda x-)
Odpovědět
jina já se teda cejtím přežraná i po housce se sýrem :-N
Odpovědět
Luci, budu muset....otevřu hezky zákoník a budu se tam babrat v těch mých super poznámkách, o kterých přesně vím, co která zkratka znamená pouze v ten den, kdy jsem ji vymyslela, tak to bude fakt legrace :-D Anetko, tak to si užijete...já jdu zítra pařit se 4 holkama ze střední, s tou jednou už se znám neuvěřitelných 17 let a to je opravdu přátelství a trvající celá ta léta!!! To je fakt neskutečný.
Odpovědět
Profilova fotka
dámské jízdy bývají velmi veselé :-D
Odpovědět
Moni tak to závidím, takový přátelství já nemám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem říkala, že ji budem muset převlékat 2x denně, aby vše unosila :-D ale kamoška koupila větší věcičky už, tak má věcičky už i jako větší x-)
Odpovědět
Jojo, dámské jízdy miluju, hlavně když se sejdou takové, kteří neví, kdy přestat..však jsem manželovi řekla, ať raději počítá s tím, že se vrátím až po šesté ráno :-D :-D :-D Anetko, tohle je snad moje jediné nejdelší opravdové přátelství a doufám, že bude trvat ještě aspoň jednou tolikrát, klidně může i víckrát :-D Andrej, tak to je super, že máš už i větší, že jsi připravená na růst Nelušky už předem :-D :-D :-D
Odpovědět
no andrej neříkej dvakrát, tu si ublinkne, tu se zapatlá mrkvičkou a budeš jí převlíkat třeba i víckrát denně :-N :-D
Odpovědět
já taky ráda dámské jízdy. Taky z nich chodím dom až za světla, ale už jsem dlouho nikde bevyla, budu muset něco zorganizovat :-N
Odpovědět
Já jsem taky organizátorem :-D :-D :-D A většinou hlavní objednavačka tvrdého alkoholu a jelikož já snesu opravdu hodně moc, tak chudáci holky :-D :-D :-D
Odpovědět
to já radši po celý večer vínko či sekt ;-)
Odpovědět
a toho zvládnu opravdu hodně :-D
Odpovědět
Tak to já na těchto spářkách jenom Jamesona :-D Případně nemají-li toto, tak Finlandiu :-D
Odpovědět
tak to ja jedine bud strik a nebo vodku s dzusakem x-)
Odpovědět
tak vodku jsem pila dřívávějc ve velkým takhle na akcích, s limetkou :-N jsem jich zvládla fakt moc :-N tenkrát jsem dělala brigádku v baru a tam chodil jeden chlápek, snad rusák a ten si vždy objednal na stůl lahev litrové citronové absolutky a za večer jí pokořil. A to si ještě dával s náma panáky vodky zvlášť :-N No teĎ když vodku, tak jedině právě tuhle absolutku-buď černorybíz nebo vanilku-tu si dávám většinou s jahodovým cappy. Tyhle absolutky jsou fakt výborné, takové jemné x-)
Odpovědět
Tak to já musím mít samotné, prostě skleničku tvrdého nemíchaného alkoholu :-D Ale to je fakt max. 3x do roka...ale když už...a zítra se budu krotit...přísahám :-D :-D Myslím, že bychom mohly být i kolem třetí doma...tipuji :-D
Odpovědět
Moni Ty jsi taky pěkný zvíře, co ? :-D Já na to tvrdý moc nejsem. Mně to nechutná kromě tý vodky, ještě tak whisky s colou to vyjímečně, ale jinak ne... A dost o chlastu, jinak si večer budu muset nalít skleničku :-D
Odpovědět
No, někdy se mi fakt zadaří :-D :-D Ale od jisté doby se to snažím mít pod kontrolou, takže jako že bych se někde v opilosti válela, nedejbože zvracela...to fakt ne..ale náladičku mívám víc než dobrou :-D :-D Akorát co fakt nemám ráda, když je mi druhý den hodně blbě...trochu, to snesu, ale jakmile už jsem na tom tak, že musím jenom ležet a nejím..tak je zle :-D :-D :-D čemuž se chci zítra vyhnout, neboť v sobotu máme další akci a v neděli zase, takže musím být ok celý víkend :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?