1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no jo, tady nikdo nikomu nic nepřeje :-|
Odpovědět
Anetko, ještě nemám vyhlídlé žádné, nechám to na manželovi, jelikož se tím živí a je to jeho parketa, budu spoléhat na jeho doporučení.
Odpovědět
kamarádka má tu 207 a docela se mi to líbí, kdybych nechtěla v nejbližší době děti, tak bych to možná i brala.
Odpovědět
Profilova fotka
už jsme se usmířili, ale stejnak mám pokaženej den...No nic, jdu uklízet a vařit...se mi fakt hrozně chce...
Odpovědět
:-N ANdrej a jdes delat puvodni recept:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, do obchodu se nešlo, ani jsem ten recept nenašla a hledat nebudu, cuketa se usmaží a bude...
Odpovědět
to je sranda :-D
Odpovědět
Já bych šla třeba do Fordu Puma, nebo Mazda 121, Nisan Primera, Renault Clio.....no, uvidím, začnu to řešit až budu vědět, kolik bych do toho mohla vrazit.
Odpovědět
Andrej, máš recht ;-)
Odpovědět
My jdeme jedine do Octavy:-D Maja ted hleda combajna:-D jednoho nadhernyho jsme meli vyhlidnuteho, ale nekdo nam ho koupil :-S ;-)
Odpovědět
že byste měli dvě octávky? :-)
Odpovědět
Tu už doma máme, takže já si vyberu něco jiného...ale špatná by nebyla :-D Tak tohe je drsný, se mi udělalo až špatně :-x http://www.novinky.cz/domaci/175648-l...
Odpovědět
Článek se načítá
Ee.. tuhle prodame u brachy v bazaru;-) Moni my jsme proste srdcari:-) hlavne jako Boleslavaci mit neco jineho:-D
Odpovědět
fuj to je hnus :-p Moni jak jsem mluvila o těch nehodách motorek, tak jsem včera zjistila kdo byl ta jedna :-( je to jeden chlap co bydlí pod Hradištkem, má tam hospodu, chodíme tam často o víkendech na oběd. No a asi se prej na něco nabodl, pravděpodobně na řídítka, to nevím, ale je na tom prej dost zle. proražený plíce nebo tak něco :-(
Odpovědět
Martinko, máš recht, to by byl hřích mít něco jiného ;) ale já si ji taky nemůžu vynachválit..zrovna dneska jsem s ní v práci...teda jako jsem se s ní dovezla, do kanclu jsem si ji dát nemohla :-( :-( :-D :-D No, Anetko, tak to je mazec. Na motorce, to je hned, fakt. To jsou teda chuťovky.
Odpovědět
bratránek si teď koupil tu úplně novou, jsme jí jeli projet a tu taky chci
Odpovědět
Moni svata pravda;) :-D
Odpovědět
Teď mi tady kolegyně zvedla náladu....mi říkala, že mi to dneska jako fakt sekne, ten účes, ty brýle, to opálení....No, hned mám lepší náladu :-D :-D ...akorát ta migréna by to už mohla vzdát!! :-S
Odpovědět
No Moni, tak to bys měla dneska někam vyrazit :-) já myslela že v závěru ještě bude - to auto :-D
Odpovědět
Však taky vyrazím, hned po práci do bývalé práce :-D :-D :-D :-D A dost jsi mě pobavila s tím, co sis myslela :-D :-D Jinak co dneska bude k obědu??
Odpovědět
Profilova fotka
chjo člověk přijde po třech dnech do práce a už má školení...a rovnou se šéfem...ale přežila jsem. já budu mít k obědu polívečku z domova...poctivá domácí hovězí...
Odpovědět
Mňam!
Odpovědět
Já budu mít k obědu celozrnnou housku s taveným sýrem :-N Moni tak to Ti závidím, že vyrazíš do bývalé práce. Já bych taky nejradši někam vyrazila. Ale nemám auto. Leda že bych si půjčila od tchýně, ale zase kam vyrazit že jo :-N není kam no. Ale zítra vyrážím na KAribskou noc x-)
Odpovědět
sem! http://www.rozmarna.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
a je s nočkama.. holky v budapešti to bylo žrááádlo...vynikající saláty, gundel palačinky, grilovaná zmrzka...mnam...ted budu až do svatby asi jen o vodě jinak budu jako hroch..
Odpovědět
Ty jo, Anetko, šla bych taky x-) x-) Luci, jídlo je v Maďarsku celkově špičkové....tam fakt člověk neví, co si dát dřív...ty jo, jsem si to úplně vybavila...saláty a palačinky, po těch jsem se tam mohla utlouct :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni tak přijeď :-D
Odpovědět
Jo a budu 5. kolo u vozu, ne?? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no to nebudeš, jdu s kamarádkou, její dcerou a možná s náma manželové ;-)
Odpovědět
Jsem byla na O.. kurizek a brkasi x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?