1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
A jaky byl vikendos?
Odpovědět
moc fajn ;-) :-) x-)
Odpovědět
My jsme si ho taky uzili;-) byli ´jsme vyvencit zbytek stenatek;-) tak to bylo paradni a Johanky narozeniny byli super... ona je jak myska... vubec jsme o ni nevedeli:-)
Odpovědět
my byli v sobotu popít na Rabyni, to byl jako super vydařenej večer, za to neděli jsme teda trpěli. Jeli jsme pak odpoledne shánět nábytek a doplňky a to ježdění pro nás bylo únavný...
Odpovědět
Jeje.. a vybrali jste neco?
Odpovědět
akorát doplňky jsme nakoupili...V Ikee, skleničky, mísy svíčky atd...
Odpovědět
No jooooo... to mam taky raaaaaaaaaaaaaaad x-) x-) x-) bych tam nechala majlant :-N
Odpovědět
Ahoj holky, jsem doma od zubaře ble:-( Stejně mi to nespravila jenom vyčistila tak mám dojít za měsíc a půl super:-/ Stejně se ale od září asi přehlásím do Břeclavi:-D Když slyším lidi okolo sebe jak jsou u zubaře spokojení a já z něj mám jen nervy a pocit, že tam pomalu otravuju tak mě to štve:-/ Andrejko já se na to stěhování taky moc těším a nádobí budu mít asi jenom plastové ty 3 týdny, abych tu vanu nerozbila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, oslava byla bezvadná x-) přišlo hooodně lidí a byla super zábava, pouštěli jsme video ze svatby, tak nám všem říkali, jak je nádherný a tak. A manželka od toho kamaráda co měli svatbu ve stejný den a na stejném místě říkala, týýý jo, tys měla stejný boty a skoro stejný šaty :-D :-D :-N Fotečky bohužel neměli, ale pošlou x-) A ptala se mě, jestli jsem měla příčes :-N x-) takže to teta učesala dobře x-)
Odpovědět
Andrej a měla nebo ne?:-D:-D:-D No nic jdu si lehnout nějak mě to ještě boulí:-(
Odpovědět
Profilova fotka
neměla ;-) a podle mě nemám moc vlasů, tak mě to potěšilo :-D
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že se oslavička vyvedla! Andrej IP :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty taky IP :-D vladi, já jdu k zubaři v pátek, tak se bojím, au au au :-(
Odpovědět
já byla v ten čtvrtek a byl to teda fofr, vše ok
Odpovědět
Andrejko to je fajn.. ze se to takhle vydarilo;-) Ch joooo musim napsat 9 A4 odmen na postu za volby... na strojiiiiiiiiiiiiiii to uz jsem nedelal ani nepamatuji |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já se bojím že se něco pokazilo tím těhu, no uvidíme... :-| snad to bude ok a nebudu bez zubů :-N
Odpovědět
to snad ne ;-) no já měla teď zas velký odměny, ale přijde nám sedačka a budu jí muset doplatit, tak zas účet zkrouhnu...Ach jo, už bych byla milionářka, necpat to furt do baráku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ale budete mít krásnej domov x-) x-) x-) ;-)
Odpovědět
no to jako jo :-D koupelnu prý by nám měli přijít dělat přelom července srpna, tak jsem zvědavka zvědavá
Odpovědět
No ja jsem zvedava na tu koupelku x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy se teda budete stěhovat? já myslela, že v červenci už bude vše hotovka =-)
Odpovědět
no to já taky, ale tak prostě až to bude tak to bude, ono se to vždy něčím zpozdí...JAko už je to v podstatě hotové, až na koupelnu, ale chceme tam až to bude prostě komplet, že se na to nebude muset vůbec sáhnout ;-)
Odpovědět
a navíc teď přes léto jsme nějak na všechno líný, pořád nám do toho něco leze, no uvidíme, termín nějak neřešíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, léto je blbý na stěhování, člověk má jiný starosti :-D :-D :-D
Odpovědět
spíš moc akcí se na nás valí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-D já ted přemýšlím, kdy oslavím 25, asi to posunem až tak na duben, květen, mimís už bude větší a bude teplo x-) snad :-D
Odpovědět
já ty narozeniny ani nějak neslavím. Nemám ráda slavit svoje narozeniny, přijdu si hrozně trapně a blbě, když se to má točit jen kolem mě...Ale ostatních narozky slavím ráda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to P mě nutí, aby se 25 oslavilo hodně :-D tak mu udělám radost noooo :-N jinak narozky skoro neslavím, naše rodina to nikdy neslavila :-(
Odpovědět
:-D Jj.. 25 mi taky prijde, ze by se melo oslavit;-) jsem zvedav co bude maja riakt ted na tu oslavu :-N
Odpovědět
Taky mi prijde, ze ted co je venku hezky.. tak cely vikend jsme nekde v coudu x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?