1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
já jako ráda jiným organizuju oslavy, navařím napeču, ale abych já byla ten střed, kolem kterého se bude vše točit, to fakt ne...Možná jednou oslavím 30, ale to je ještě za dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším, že si nechám někde udělat marcipánovej dort :-D x-)
Odpovědět
mě přijde blbé dělat si oslavu sama:-( Tak nejsem ráda středem pozornosti a při promoci jsem pomalu utekla z podia, trapas no:-/
Odpovědět
Profilova fotka
mě oslavu udělá Pavel x-) už se na to těší :-D
Odpovědět
Andrej tak to máš super, mě ji chtěl dělat Tom, jenže pak toho bylo nějak moc pořád se běhalo kolem bytu a kolem promocí, v práci frmol, tak nevím asi to letos slavit nebudu. Max. pojedu do Olympie na Harryho Pottera a dám si pizzu v naší oblíbené pizzerii a tím to hasne:-)
Odpovědět
Ja bych teda organizovat nechtela:( prijde mi, ze si to ten clovek vubec neuzije:( porad lita, stara se o ostatni |-| ;-) ALe Anetko klidne si te jednou najmu :-D kolik beres na hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
na HP taky chci jít, asi si to dáme k výročí :-D jsem P chtěla koupit hodinky, ale asi na to nebude, ne že by nebyly peníze, ale budem ted dělat ten pokoj a pak chceme šetřit na kočár a chceme mít rezervu, ta naše padla na svatbu....
Odpovědět
my máme zejtra to výročí děvčata :-D ale v týdnu se mi nikam nechce, takže jsme měli už teď hezkou sobotu a pak něco příští víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole, jsem se objednala ke gynekologovi a ona mě objednala na 11.8. tohle vědět, tak jsem zůstalau svého ještě... =-) 8-(
Odpovědět
Andrej a jakej nakonec kocar?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti nevím....jsem přemýšlela o tom casual nebo o quinny, ale všichni mě říkaj, že jsou to vyhozený prachy a že brzda je zbytečná a tak, no a já nevím...Navíc se bojím té malé korbičky :-(
Odpovědět
Andrej Quinny se mi taky hrozne libi, ale jenom ten s tim drapem... http://www.topkocarky.cz/inshop/kocar... ale nelibi se mi ta sportovni verze:-( tak uvidis pro co se rozhodnete.. asi to chce to osahat;-) me ta brzda prijde fajn, treba na brusle nebo tak no;-) jeste se mi libi Mutsy Urban rider x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě taky ne, qiunny bych chtěla starší typ, třeba ten speedy se mi líbil, ten jsem totiž i řídila a je báječnej x-) x-) x-)
Odpovědět
No tak uvidite;-) Jinak s tou korbickou... prcek se narodi v zime, tak Ti tam vydrzi tak nejak do toho jara leta ne;-)
Odpovědět
tak jsem hodila pár fotek do alba, kamarádka mě o to prosila, ale brzo to smáznu aby nebyl průšvih, že to tam mám a ještě nemám klíčky: http://www.modrastrecha.cz/album/albu... je to jenom pár foteček od odhadce. Andrej já si chtěla zamluvit lístky na toho Harryho a nejde to...musíš to zrovna zaplatit a že bych jim chtěla sdělovat číslo mého účtu to ani ne, tak to asi riskneme a pojedeme tam a buď ty lístky budou nebo nebudou:)
Odpovědět
Profilova fotka
no kamoška co ten kočár má, tak mají zářijového chlapečka a v zimě v tom byl a vpoho...tak nevím njn, oni na tyhle filmy rezervace nedělaj :-| ted jsem na to koukala Vladi a nádhera x-) celkem ti to závidím, vypadá to trošku jako byt, kde jsem bydlela... |-|
Odpovědět
hezkej byt Vladi ;-)
Odpovědět
Vladi to je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhera x-) x-) x-) kolik jste za nej teda dali????
Odpovědět
je teda super, že má alespoň tu terásku ;-)
Odpovědět
Děkuju:-) Sice už jsem nemohla do ničeho mluvit (třeba do kachliček v koupelně nebo plovouček),ale i tak se mi to líbí, aspoň si vyberu kuchyň:-). Marti: 2 135 000,-bez kuchyně |-| Je to hodně, ale odhadní cena byla ještě vyšší...a za to, že tam budu mít klid, je to v pěkné, čisté a klidné čtvrti kousek od přírody a daleko od tchýně mi to stojí:-)
Odpovědět
Tak to je dobra cena... takova mi prijde normalni;-) a jak jste to vyresili s tou hypinou?
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda mega moc :-| mě ta cena normální nepřijde :-N ne teda v Břeclavi...ten byt je 3+kk?
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si umýt hlavu a musím žehlit ;-)
Odpovědět
No tak kdyz to sorvnam s cenami tady u nas.. tak mi to prijde good no ;-)
Odpovědět
Andrej zdá se to moc, ale my jsme prošli hodně bytů a ten odhadce ikdyž není z Břeclavi mi řekl, že je tu poměrně drahé bydlení - blízko Rakouska + sousedství s Lednicko-Valtickým areálem. Navíc ta lokalita, kde je ten byt je hodně žádaná, ale je tam klid, a zeleň a je to vlastně znovu postaven´. Je to 3+kk + ta terasa + balkon + komora na pračku a oblečení atd. V koupelně máš vanu i sprchu + dvě umyvadla. A jestli mám dát 1 700 000 za starý byt, který stejně budu muset opravit a náklady na bydlení tam budou vysoké tak to půjdu radši sem. Tady jsou kolem 2000,- /měsíc. I z toho jsme vycházeli. Marti vzal si ji Tom a já jsem tam uvedená jako přistupitel k závazku, takže půlka bytu bude moje.
Odpovědět
Vladi tak to je dobre, ze to takhle slo osetrit;-) tak ty naklady jsou jeste nizsi nez mame my... my mame kolem 4000,- ted ten byt po mamce taky budeme kupovat, ale za milionek;-) a 200 pocitame do rekonstrukce.. tak uvidime... ale chtela bych jeste nove auto.. tak uvidim jak to pujde...
Odpovědět
Tak to máte super Marti:-)A hlavně vy už jste manželé, tak vám snad nebudou házet klacky pod nohy jako nám:-) My už budeme kupovat jenom tu kuchyň a vybavení a taky to bude pálka:-) Jaké byste chtěli auto? Já doufám,že nám to naše ještě nějakou dobu vydrží:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já to posuzuji podle Brna, tam my to přijde málo, dobrá cena, ale Břeclav :-| nevím...prostě je to podle mě malé město a je mi fuk, co je v okolí, lidi se nestěhuji do B, že je to blízko lednice a Rakouska, ne? :-N :-D prostě tam žijí od mala nebo se tam ožení/vdají...Byt je super, ale mě se to na B zdá prostě moc. Marti, takže nakonec budete kupovat, teda asi spíš vyplácet mamču a ségru, co? ;-) Tak to je dobře ;-) x-)
Odpovědět
a já nevím jestli to je moc nebo ne. O ceny bytů jsem se nikdy nijak zvlášť nezajímala. :-)
Odpovědět
Andrej no třeba tady v u nás v Hodoníně jsou ty byty ještě za celkem normální ceny, ale když pak chodíš a hledáš a sháníš tak ti přijde normální i tahle cena v porovnání s ostatním. Prostě makléři a ti co se zabývají odhady ti navýší cenu o každou prkotinku. Ale do Břeclavi se teď stěhuje celkem dost lidí, je tu totiž práce víc jak v Hodoníně a okolí....stejně bych ale jednou chtěla na menší město:-) Taky se tu teď dost staví podle mě až zbytečně moc. Je tu např. jedna novostavba - bytovka na ne zrovna pěkném místě podle mě a byt 3+kk tu pod 2,7 nekoupíš...taky je tam obsazená a prodaná jen 1/3 bytů...lidi prostě nemají peníze :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?