Menu Forum

Kadeřnice a vizážistka 22.9.2018, Praha

10. srp 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
binaa
Registrovala se 28. června 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba bude 22. září 2018
fotoportrét
fotoportrét
binaa
Registrovala se 28. června 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba bude 22. září 2018
 Dobrý den,
sháním kadeřnici a vizážistku (nejlépe v jedné osobě) na svatbu 22.9.2018. Přípravy nevěsty budou probíhat ve Strašnicích, Praha 10.
Děkuji emoticon
11. črc ve 14:38  •  Svatba bude v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2
 Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda Vás na svatbu připravím emoticon Do interní pošty jsem Vám zaslala moji nabídku. Hezký den, Markéta
11. črc ve 20:06  •  www.facebook.com/majasfancy/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovisagep5
Pavlína Marketa Pospíšilová - svatební a foto makeupartist a hairstylist
Pavlína Markéta Pospíšilová PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
1

“Dobrý den, nabízím svatební líčení i s účesem, máme ceny již od 1500,- plus zkouška již od 800,-. pokud se Vám moje práce bude líbit ráda se Vás ujmu. Práci najdete hlavně na FB stránce Studio Visage Anděl. Pavlína Markéta Pospíšilová”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
studiovisagep5
Pavlína Marketa Pospíšilová - svatební a foto makeupartist a hairstylist
Pavlína Markéta Pospíšilová PRO

1

“Dobrý den, nabízím svatební líčení i s účesem, máme ceny již od 1500,- plus zkouška již od 800,-. pokud se Vám moje práce bude líbit ráda se Vás ujmu. Práci najdete hlavně na FB stránce Studio Visage Anděl. Pavlína Markéta Pospíšilová”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Mám ten termín zatím volnýemoticon hezký den Pavlína Markéta Pospíšilová
30. črc v 09:39  •  studiovisageandel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

23

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

23

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 2 lety)

Dobrý den, píši Vám do zpráv. Hezký den přeji emoticon jana
10. srp v 16:35  •  www.vizaz-image.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí