Menu Forum

Kadeřnice+vizážistka Praha 27.8.2016

4. čer 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
kmko
Registrovala se 8. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kmko
Registrovala se 8. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním kadeřnici a vizážistku ( nejlépe 2 v 1emoticon na svatbu v Praze 27.8. Děkuji za doporučení!
3. kvě ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
klarkatom (27 r.)
2
Registrovala se 3. května 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Teplice.
  • Svatba bude 15. dubna 2017
fotoportrét
fotoportrét
klarkatom (27 r.)
2
Registrovala se 3. května 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Teplice.
  • Svatba bude 15. dubna 2017
 Anojky uzasnou slecnu kreativni a velice profesionalni makeup ktery vydrzi celej den
Mohu doporucit. Kdyz budes mit cas ozvi se;)
3. kvě ve 13:30  •  Svatba bude v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkas29
Registrovala se 20. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lenkas29
Registrovala se 20. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, doporučuji Romanu Čížkovou nebo Nikolu Miláčkovou, obě z Prahy (mají salon na Praze 4), ale jezdí i za klienty.
3. kvě ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciesen
Lucie Sendlerová - Make-up artist & hair stylist
Lucie Sendlerová PRO

Krása - Region Praha
4

“Poslední volné termíny na svatební líčení/účes v říjnu: 1.10., 8.10., 22.10. a 29.10. Pro další informace mě neváhejte kontaktovat :-)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
luciesen
Lucie Sendlerová - Make-up artist & hair stylist
Lucie Sendlerová PRO

Krása - Region Praha
4

“Poslední volné termíny na svatební líčení/účes v říjnu: 1.10., 8.10., 22.10. a 29.10. Pro další informace mě neváhejte kontaktovat :-)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, tento termín mám jako jeden z mála zatím volný, takže pokud byste o to měla zájem, ráda se Vám postarám jak o kvalitní svatební líčení, tak i o svatební účes emoticon
3. kvě v 16:35  •  www.facebook.com/luciesendlerovamakeupartist  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
etelm (24 r.)
Make-up artist & hair stylist Ester Macháčková
Ester Macháčková PRO

Krása - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
etelm (24 r.)
Make-up artist & hair stylist Ester Macháčková
Ester Macháčková PRO

Krása - Region Praha
 Dobrý den,
jsem vizážistka a vlasová stylistka. Ráda Vám nabídnu své služby.

S přáním hezkého dne,
Ester Macháčková
3. kvě ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wendulinka_1
Registrovala se 15. února 2016 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
wendulinka_1
Registrovala se 15. února 2016 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Praha, Region Praha.
 @klarkatom Ahojky, mohla bych poprosit o kontakt? ;) Děkuju moc, V.
23. kvě v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrasoukupova
Petra Soukupová | Make-up Artist & Hair Stylist
Petra Soukupová PRO

Krása - Region Praha
1

“Milé nevěsty, svatební inspirace je všude a rozhodla jsem se pro vás vytvořit nástěnku na Pinterestu. Doufám, že vám pomůže: https://cz.pinterest.com/MUApetra/bridal-inspiration/”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
petrasoukupova
Petra Soukupová | Make-up Artist & Hair Stylist
Petra Soukupová PRO

Krása - Region Praha
1

“Milé nevěsty, svatební inspirace je všude a rozhodla jsem se pro vás vytvořit nástěnku na Pinterestu. Doufám, že vám pomůže: https://cz.pinterest.com/MUApetra/bridal-inspiration/”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, také mám tento termín zatím volný a ráda se Vám postarám o líčení i účes. Všechny mé klientky mají u mě hodinu konzultace nad vizáží a konceptem svatby zdarma. Určitě mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit
2. čer v 00:00  •  www.petrasoukupova.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamufle
7
Registrovala se 26. května 2015 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kamufle
7
Registrovala se 26. května 2015 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 2 přátele.
 Eva Ceralová je super emoticon
2. čer v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaamie
Registrovala se 10. září 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jaamie
Registrovala se 10. září 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
 Ahoj holky, já můžu doporučit Pavlínu Řehořovou, je moc šikovná, líčila a česala mou sestru na svatbu emoticon
4. čer ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí