Menu Forum

Kadeřnice a vizážistka na 28.8.2015 Praha - východ

6. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,
sháním šikovnou kadeřnici a vizážistku v jednom. Termín svatby je 28.8.2015. Vzhledem k tomu, že máme obřad od 10.00 hod., uvítala bych spíše česání a líčení u nás doma emoticon.
Děkuji moc za nabídky!!

Jana
6. kvě 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
iviskaa
Makeup & Visage - Ivana Kuchynková
Ivana Kuchynková PRO

Krása - Region Plzeň
13

“VOLNÉ SVATEBNÍ SOBOTY 2016: ŘÍJEN: 8., 15. . Pokud byste měly zájem o jakýkoli jiný den, tak napište. Jestliže váš termín zde není napsaný – stále se můžete zeptat, třeba bych vás stihla . Otazníčky znamenají, že termín byl poptávaný, ale není rezervovaný. Hlavně Plzeňský kraj a Praha, ale po domluvě přijedu kamkoli. Budu se těšit. Ivana”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iviskaa
Makeup & Visage - Ivana Kuchynková
Ivana Kuchynková PRO

Krása - Region Plzeň
13

“VOLNÉ SVATEBNÍ SOBOTY 2016: ŘÍJEN: 8., 15. . Pokud byste měly zájem o jakýkoli jiný den, tak napište. Jestliže váš termín zde není napsaný – stále se můžete zeptat, třeba bych vás stihla . Otazníčky znamenají, že termín byl poptávaný, ale není rezervovaný. Hlavně Plzeňský kraj a Praha, ale po domluvě přijedu kamkoli. Budu se těšit. Ivana”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám volný. Jsem sice z Plzně, ale dojedu kamkoli. V případě zájmu můžete juknout na můj profil, kde jsou i odkazy na Fb a web. Budu se případně těšit. Ivana
6. kvě 2015 ve 13:31  •  www.makeup-visage.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
12. kvě 2015 ve 21:14 • martina525