coverphoto
profesionál

Jana Dufková make-up & hairstyling

Make-up a účes
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Práci vizážistky, maskérky a hairstylistky se profesionálně věnuji od roku 2000. Ráda se se věnuji nejen nevěstám a maturantkám, mám zkušenosti s fotomake-upem a líčením na kameru. Pracovala sem jako externistka v TV Prima a TV Harmonie. Prováděla jsem i maskérské práce pro ND, bývalé divadlo Milénium, muzikál Popelka, seriál Kameňák... 10 let jsem dělala masky na kalendář "Proměny" pro Nadaci Archa Chantal. Líčím a češu módní přehlídky, videoklipy, reklamy.Miluju kočky, máme kocoura a kočičku.
Nabízím nevěstám celkový svatební styling: make-up, účes, výběr šatů, kytice. Češu i náročné drdoly. Praxe v oboru od roku 2000. Dojedu kamkoliv.
723 444 870
Praha 3, Čajkovského 7
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Nabízím nevěstám poradenství při výběru svatebního looku

Nabízím svatební make-up a pro ostatní svatebčanky elegantní slavnostní líčení. Češu jak jednoduché, tak i složité společenské účesy, umím pracovat s příčesky a klipinami. Léta provádím barevnou typologii, proto mohu poradit i s barvami.

Používám kvalitní styling na vlasy a fixační prostředky na make-up, aby vše vydrželo i v náročnějších podmínkách – horko, vítr, tanec.. Vždy upřednostňuji, aby se nevěsta cítila za všech okolností ...

Ukázky naší práce
  • +41

Videa