Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minuskas maji to koukam ruzne u nekterych jsem cetla ze jiz maji i termin zarezervovany
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, my domluvili hospodu v cervnu, v cervenci sem volala na matriku a vpohode nas pani zapsala do kalendare. Asi je rozdil v zamcich atd, kde je to vyrazne vetsi problem nez na matrice, kde par oddacich terminu na rok jak na zamku nemaji
Odpovědět
ahojda holky, nabizim na prodej okvetni platky. zbyly me ze svatby, tak bych Vam je za nejakou kacku prenechala. mam 100ks od cervene a kremove, viz obrazek. na cene se domluvime...inbox prosim:)
Odpovědět
@lupmice88 ještě ne, to bude taková rodinná předsvatební cesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chtěli datum 7. 6., ale to nejde kvůli místu hostiny, a tak jsme zvolili datum nejbližší, tj. 14. 6. Beremko mě vyděsilo v tom smyslu, že když má někdo termín příští rok, je to zrovna v tomto datu a tak jsem neváhala a obvolávala :-N Máme zamluvené místo obřadu, místo hostiny a cateringovou firmu. Kamarádi se ptají, a tak jim už předběžně říkáme co a jak... a společně promýšlíme další náležitosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám..vybrali jsme si termín 19. 7. 2014, přesně rok od našeho zasnoubení...víc zatím nevíme, plánovat začneme až tak v listopadu a když to tady vidím, tak se děsím, zda to nebude pozdě...:-D kor na místo obřadu a hostiny... přítel o nějakém plánování rok dopředu nechce ani slyšet :-)
Odpovědět
Ahojte budúce nevestičky :-) ja sa k vám pridávam tiež....my to máme 21.6.2014 a už máme zarezervovanú sálu, boli sme aj za kňazom a už skoro aj vybratú, len ešte nie zarezervovanú cateringovú firmu...taktiež zajtra už asi potvrdíme kameramana a čo najskôr chceme aj fotografa :-) lebo tu u nás tí ,,dobrí" sú obsadení niekedy už rok dopredu :-( a na tieto veci si myslím, že názor nezmeníme ;-) zasnúbili sme sa vo februári a najprv sme rozmýšľali svadbu tento rok v septembri (9.mesiac) ale už boli skoro všetci obsadení a už by sme mali len takých, čo poostávali....takže my sme tiež toho názoru, že radšej skôr a máme čas na zisťovanie, premyslenie a môžeme si vyberať ešte z viacerých možností..
Odpovědět
ahojte dievcata...aj ja sa k vam rada pridam,ak mozem...my sme si vybrali datum 26.4.2014...nasa svadba vsak bude len taka mala...obed pre rodinu a vecer sa pojdeme bavit...ja som nikdy nesnivala o velkej svadbe...takze mi odbudne urcite polovica vybavoaciek...teda asppon dufam...baby je treba nieco vybavit aj na matrike,ked mame sobas v kostole?
Odpovědět
@sklamana farár Ti presne všetko vysvetlí, čo kde treba vybaviť..
Odpovědět
@dzuli26 dakujem...tak musim behnut do kostola,lebo ako som sa docitala je to dost husty termin,kedze je to prva sobota po poste,tak aby sme si mohli vybrat... :D
Odpovědět
No my máme v únory 2014, a tak jsme šli na matriku si to zarezervovat a matrikářka na dovolené a zástupkyně to chtěla napsat a když jsme jí řekli že až příští rok tak že ještě není kalendář :-). Nicméně teď zatím dohadujeme, výhodaje v tom, že v zimě místo snad bude. Příští týden se jdeme mrknout na místa na svatbu, zavoláme na matriku a uděláme seznam hostů. Vše si budeme dělat sami jen zákusky necháme upéct.....
Odpovědět
My jsme si vybrali 19. září. Je to sice pátek, ale pro nás je to důležité datum - tak snad si hosté udělají volno. Věřím, že pro ty, kterým na nás záleží, to nebude problém :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte baby. tak ja sa vydávam 2.8.2014 :-) zacali sme pomaly s prípravamy nakolko som zastancom "no stress" a chcem pokojne zaspavat pred svadbou s vedomím , že som na nič nezabudlaa :-)
Odpovědět
dievcata myslite,ze by som toto mohla mat namiesto klasickeho svadobneho pochodu: http://www.youtube.com/watch?v=NarGPA... ???
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám :-) termín 26.9.2014 na matriku jdeme za 3 týdny, snad to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leme fiha, to dako skoro idete na matriku :-N :-N U nas by nas vypoklonkovali, ze este na rok 2014 nemaju terminy :-) :-) ale si ma kus navnadila, tak som poslala email pani veducej, ze ci uz nahodou nemaju terminy :-D nechcem o nas termin prist :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, jak to chodí. Vždycky jsem si myslela, že přijdu, rezervuju termín a jdu. Hlavně si tam jdem pro dotazník k uzavření manželství. To sice nevim, co je, ale všichni to vyplňujou, tak jdu taky :-D
Odpovědět
@leme - já jsem v červenci rezervovala termín na srpen 2014 a paní mi nejdříve řekla, že termíny ještě nemají, ale když jsem jí vysvětlila, že už máme termín + zamluvený statek na svatbu a zaplacenou zálohu tak že jí moc a moc prosím:-) termín si poznamenala, ale ještě jí budu pro jistotu v lednu 2014 volat, jestli je to OK.
Odpovědět
Profilova fotka
@viki83 že bych to taky tak nahrála nějak? :-D a nebo to zkusim přes taťku a mamku? Je to známá, tak by mohla udělat výjimku a zapsat si nás tam :-)
Odpovědět
paní si nás poznamenala do starého diáře na rok 2014, takže pro safe volat budu v lednu:-) Protože jinak mi říkala ať volám až v červnu, a to vzhledem ke svatbě v srpnu mi přijde opravdu pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
@leme tak som napisala pani matrikarke a odpisala mi ze terminy by mali uviest do konca oktobra/rijna 2013 pre nasledujuci rok :-D, dotaznik dufam vyplnime, ked tam pojdeme ten termin zajednat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slniecko1 tak fajn :-) ono se to vždycky nějak udělá asi :-D
Odpovědět
Ahoj, zatím datum nemáme, ale chceme buď červen nebo září. Když jsem začala přemýšlet co a jak na svatbu, tak mi přítel říkal, ať neblázním, že máme času dostatek, ale jak čtu diskuzi, tak je už načase zamluvit termíny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie485 ale nie, mate cas, ved na matrikach este nemaju ani nove kalendare.. vsetko sice vzdy zavisi od cloveka.. ale vo vacsine pripadoch vas vysmeju, ze je vazne este cas.. ja svadbu nejako extra moc neprezivam, ale nedalo mi to, lebo mame termin, o ktory mozno bude vacsi zaujem, a ked som na matriku pisala email, teta mi dala trosku na javo, ze zatial sa na ten termin nik nepytal, cize napriek tomu, aky vlazny mam postoj k celej svadbe, musim vypadat ako nedockava blazniva nevesta :-D
Odpovědět
@slniecko1 U nás matrika vypisuje termíny od září, ale pak to dát dohromady se zámkem, restaurací a muzikou, to by mohl být problém. Kapela, o které uvažujeme, už má hodně termínů zamluvených, tak proto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie485 no viem co myslis.. my planujeme kapiel 6-7, takze ich zaciname pozyvat uz teraz :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky!my máme datum 19.7.2014 a chci se zeptat kdy asi tak na matriku pro zarezervování místa obřadu,datumu atd???Chci už stříhat metr!! :-D a kdy je vhodná doba rezervování hudby,fotografa a kameramana???
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie485 Něco takovýho mi říká snoubenec taky :-D ale co jsem navštívila tyhle stránky, už mi to brzo nepřijde :-)
Odpovědět
@leme No právě, já jsem na tom úplně stejně. Celou dobu nic, všechno v klidu a pak najednou zabrousím sem a začínám bláznit, pořád jen uvažuju, jak to bude vypadat, jak co nachystám a zkombinuju, atd. Ale baví mě to a přítel mi řekl, ať ho z příprav vynechám, ale já ho zapojím, pomalu, ale jistě. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie485 Přesně :-) pomalu ale jistě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?