Termín květen 30.5.2020!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty. Všechny co mají termín v květnu,my máme 30.5. 2020.Jak jste na tom s přípravami? Jak se těšíte?Můžeme se o tom pobavít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petkaterin Ahoj. Upřímně mě to moc mrzí ale asi přesuneme taky máme 30.5.. :-(
Odpovědět
Ahoj, já už teda nedoufám, asi bych pak ani nestihla všechny přípravy na poslední chvíli by to byl i ještě větší stres. Matrika nabízí termín 11.7 a 26.9. V září už by na našem místě mohlo být chladno, popřemýšlíme doma, jestli má cenu přesouvat tedy na červenec. Přítel by asi raději přesunul na příští rok, ale představa čekání dalších 14 měsíců mě tedy hodně mrzí.. I když samozřejmě chápu, že o nic nejde. Já si ale zas říkám, že nikdo neví, co bude za rok.
Odpovědět
Ahoj. My máme mít svatbu 23.5. a už začínáme uvažovat o přesunutí, což samozřejmě není vůbec jednoduché. Je dost možné, že na našem místě nebudou mít už tento rok místo. Plus prsteny s rytinou máme doma, a objednané a zaplacené zálohy u fotografa, šatů, vizážistky, kapely. Fotograf, kapela, vizážistka už mít další termíny volné ani nemusí. Představa vybírat vše nové na jiný termín, mne strašně děsí. Když si vezmu, kolik úsilí to už bylo :-( Ještě asi chvíli počkáme a uvidíme, jak se bude situace dále vyvíjet. Stále doufám.
Odpovědět
Ahoj, já jsem hodně dlouho doufala, ale pokud bude v úterý prodloužen nouzový stav do půlky kvetna, tak budeme muset přesunout, protože do 30. už bychom to pak zaridit nestihli... Matrika nám nechce vydat osvedceni ke sňatku (cirkevni svatba) a pak by se to už stejně nestihlo zadministrovat... Je to smutné ale je to tak. Snoubenec navrhoval přesun někdy na září, no uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se neustále diskutuje a stále se nemůžeme rozhodnout. Chtěli jsme svatbu v květnu venkovní a pak se vrhnout na mimčo. Takže buď to bude svatba v květnu na radnici jen se svědky a později pořádná oslava s celou rodinou na místě kde se to mělo konat. A nebo přesunutí na září a vše v jeden den. Tím pádem i odsunutí snahy o mimčo . Ale říkám si bůh ví co bude v září aby to nebylo ještě horší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my už asi máme jasno.. Přítel se chce vzít jen ze svědkama ten den. A az příští rok uděláme oslavu.. Pochybuji že v létě to půjde.. Já to ale takhle nechtěla.. Celé posunout to nechce už kvůli té rytině na prstynkach, tak nevím co bude
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca Kamarádka už taky svatbu posunula (měla jsem jít za svědka). Napadlo mě řešení s těmi rytinami... nestálo by za to tam prostě udělat druhou rytinu nového data, kdy byste se skutečně vzali? a mít to původní datum jako památku "tehdy nám to nevyšlo, to řádil mor"? Jeslti už máte děti, tak určitě není nutné kvůli nim spěchat...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 já bych na to ani nespěchala, udělala bych to celé až příští rok ale to přítel nechce. Prostě chce mít svatbu ten den.. Možná by bylo nejlepší kdyby ten den to nešlo, tak pak by si to rozmyslel. To mě nenapadlo udělat ještě jeden datum na prstynky.. ;-)
Odpovědět
Tak my nakonec odsouváme na září... jestli ještě tam budou nějaká omezení nebo roušky, tak mě klepne. Už teď jsme přišli o DJ i fotografa... Držám všem palce!
Odpovědět
Ahoj holky. Taky jsme meli 30.5.Ale je to o to horsi, ze zijeme v zahranici, pritel je cizinec a do Cech se proste nedostaneme. Nase lokace - moc hezky statek v Praze, nam nabidli presunuti na cerven. No ale my se tam proste nedostaneme. Nemela by nejaka z vas zajem? Nabizi i pomoc s florisama, cukrarema, apod. :-(
Odpovědět
Ahoj,tak my dnes taky přesunuli svatbu z 2.5. na 10.7. je to sice pátek a léto (ani jedno jsme nechtěli 😀),ale aspoň maj všichni dodavatelé krom fotografa volno a toho už jsem nahradila 🙂 Má nás být 35,tak věřím,že to už vyjde 😊 Jinak k těm rytinám,taky máme vyryté datum a já navíc v prstenu 11 briliantů,takže se tam druhé datum již nevejde. Ale rozhodla jsem se,že to přebrušovat nebudeme,necháme si tam to původní 2.5.,které jsme s láskou vybírali a na něj se dva roky těšili a nebýt korony se i vzali. Toho 10.7. už je to prostě náhrada a nechce se mi to původní jen tak smáznout,navíc to kdy jsme se vzali,si budem pamatovat navždy,ale to kdy jsme se chtěli vzít a nemohli,to bychom mohli na starý kolena zapomenout 😀
Odpovědět
@deny918 Jéé, my jsme z 9. 5. přesunuli na 3. 7., taky jsme teda pátek nechtěli, ale nic jiného nám nezbylo. S prstýnkama to máme úplně stejné :D
Odpovědět
Článek se načítá
@hankahb Tak ať nám to teď už vyjde!! ❤ S těma prstýnkama se mi to fakt líbí,datum svatby tam má každej,ale datum zrušený svatby tam moc novomanželů mít nebude 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, ještě to nevzdávejte :) Napsala jsem vládě návrhy úprav, více o tom píšu zde na svém blogu → https://www.budemesebrat.com/clanky/s... Odepsal mi ministr Havlíček, a to celkem pozitivně :)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame 30.5. v poctu 55 lidi a i pres prvotni utrapy nic nerusime. Potvrdila jsem si jen lidi, rekla jim, jak to je a ze se zlobit nebudeme, kdyz by prijit nechteli. Chteji vsichni, jen mame 5 lidi ze Slovenska, tak uvidime. Obrad je venku, hostina na statku, dobre vetrany prostor. Stale doufam, ze se to podari, i kdyz ta nejistota a cekani, co vyleze z vlady je desne. Si prijdu jak v Kocourkove, kdy to porad meni.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?