Termín květen 30.5.2020!

Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty. Všechny co mají termín v květnu,my máme 30.5. 2020.Jak jste na tom s přípravami? Jak se těšíte?Můžeme se o tom pobavít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca ahoj my máme svatbu 29.5. 2020 😀 všechno jsem si objednávala z Ali... Šaty, boty, závoj, čelenku, náušnice.. Za oblek pro přítele ušetříme, je voják z povolání, takže bude ve vojenském 😁 prstýnky už máme taky koupené. Teď už jen zbývá kytka, ale my máme tajnou svatbu jen se svědkama, takže další přípravy netřeba 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Tak spíše menší svatba jen pro vás? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme šaty rezervované, prstynky už máme, kytky zařízené a výzdobu na stůl a venku máme zařízenou v restauraci kde bude i obřad....
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca jj jen pro nás. Moje to bude už třetí svatba, tak mi to nevadí, a přítel je těžký introvert. Nejradši by byl, kdyby tam nebyli ani ti svědci. Dokonce si jednou udělal srandu, jestli se nejde vzít jen online 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr Tak možná by to i šlo.. Moje je to první svatba a doufám že poslední :-) Přítel je mladší tak uvidíme, jestli si to časem nerozmysli :-D
Odpovědět
Ahoj,my máme svatbu 2.5. a kromě obleku pro přítele už máme vše,ale máme dvě děti,takže to zas až tak nehrotíme a zařizujeme jen to nejdůležitější,žádný fičičurky :-D . Svatbu máme jen v blízkém rodinném kruhu,plus dva svědci,kteří jsou pár :-D Celkem s kameramanem,fotografem a DJem nás bude 36 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 Oblek pro přítele taky nemám, on by nejradši šel v teplakach :-D. Taky máme 2deti.. Nás bude jen na obřad 37 :-). Zbytek přijde až potom, takže tak trochu větší svatba.
Odpovědět
@kajadomca Tak nás bude na celou svatbu stejně,nechtěla jsem pak někoho posílat pryč a zvát ho až na raut nebo vůbec,takže tam máme jen lidi,který tam chcem mít od rána až do noci :-D Chlap teda oblek má,ale černý a rád by prý tmavě modrý,aby to nebylo tak tvrdý,tak uvidíme. Kdyby nic nesehnal,tak přinejhoršim má v čem jít. Jo akorát botky pro děti mi chyběj ještě :-D
Odpovědět
Jinak si furt říkám,jak je ještě spousta času,ale myslim,že teď už to poletí rychlostí blesku. A to jsme zasnoubení skoro 2 roky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 My teda máme pak pozvané právě lidi kteří přijdou na odpolední zábavu. Ale samozřejmě jsem řekla že můžou přijít i na obřad. Jo spousta času, my jsme teda zasnoubeni od června. Takže skoro se to dodrží, do roka a do dne, jak se říká :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 boty a šaty pro holky nemám ale budu si asi nejspíš půjčovat v půjčovně. Boty teda koupím, dcerka se těší že bude jak mamka princezna takže to musí být :-)
Odpovědět
@kajadomca To u nás ne :-D Ale furt to bylo děsně daleko a teď když si řeknu,že za dva měsíce už budeme mít po,tak je to teda šílená představa,že to tak uteklo. Vždyť 2 měsíce už jsou prd. Ještě že mě nechytaj žádný stresy,jak opravdu neřešíme kraviny,tak toho na zařizování až tak nebylo,teda aspoň podle ostatních,co tak čtu,tak tam ty stresy naprosto chápu,ale na druhou stranu když si toho na sebe tolik nabalí.....Pro mne je nejdůležitější,aby to bylo v klidu hlavně i pro nás,kdp si to bude chtít užít si to užije i bez zbytečných blbin a kdo si to chtít užít nebude,ten by si to neužil i kdybychom mu tam dělali opičky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@deny918 je pravda že co tady čtu jak už šílí i rok dopředu, co vše je potřeba, já jsem si právě říkala že je pořád dost času. ;-) přítel pořád říkal nic nemáš připravené, nic není hotové už bys měla začít.. Já teda stejně pořád nevím co je vše potřeba proto se inspirují. Jo když budou chtít si to užít, tak si to uzijou i bez blbin.. Nevím co jsou teda pro tebe blbiny? :-) My teda nějaké ty blbiny mít budeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mame svatbu 30.5. :). Mame snad uz vsechno, krome obleku pro pritele :). A jinak lehka panika uz zacina 😂😂
Odpovědět
Profilova fotka
@clarinula pro přítele taky nemám nic, on skoro nic nechce a to mu chci pořídit stejnou barvu kravaty ale to ještě neví :-D. Paniku ani nemám jen mám obavy s toho aby to vše bylo tak jak bych chtěla.
Odpovědět
@kajadomca Blbiny jsou pro mě takový ty hry a koule,chomout,osahávání zadků,stahování podvazku pusou atd. :-D To teda mít nebudeme,my jdeme do manželství rovnocenní,nejsem nějaká jeho koule u nohy :-D Jen nám teda při vstupu na hostinu rozbijou talíř-pro štěstí a maximálně pokud bude potřeba vyplnit čas jsem ochotná udělat ten manželský kvíz nebo jak se to jmenuje. Jinak nebudem mít nic,všichni už se znaj a myslim,že dospělí lidé se dokáží zabavit i bez těhle opiček,který mi stejně na svatbách připadaj trapný :-D Ale každý to má jinak,já jsem spíš introvert,takže všeho s mírou :-D Zase mám o starosti míň a prostor na to se fakt těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca no ja mam trochu, prz svatbu mame na vychodnim Slovensku, talze vsechno resime na dalku a desim se toho, abych oak neco nezapomnela v Praze 😃
Odpovědět
Profilova fotka
Jj ty hry. My teda budem mít akorát ten kvíz s tou botou jak se zvedá. To už maji nastarosti kamarádi. Pak bude svatební tombola. Jo a myslela jsem ten podvazek ale to přítel nechce. Žádný osahavani bych teda nechtěla, to se mi ani nelíbí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@clarinula tak to je blbe. Tak snad se nic nezapomene. Hlavně prstýnky nebo něco důležitého.
Odpovědět
@clarinula Tak to bych měla paniku taky :-D :-D Já mám největší strach,že zapomenem občanky a nebudou nás moct oddat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 no jo vlastně vzít si občanku :-D
Odpovědět
@kajadomca :-D :-D :-D A svědkové taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych na to úplně zapomněla :-D.. Svědkyni mám ale přítel ještě neví, prý jestli si to může odsvedcit sám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca já bych to ani nechtěla. Chci si svatbu užít, i když jen pro nás 😀 já taky doufám, že je to moje poslední svatba. Potřetí bych se rozvádět fakt nechtěla 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr to věřím.. Určitě si to užijete i tak. Hlavní že tam budete vy dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se ted vratila ze zkousky ucesu a jsem nadsena 🤩🤩
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca jj přesně tak 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@clarinula a das fotku? :))
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l
Odpovědět
Profilova fotka
To je pěkné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?