Termín květen 30.5.2020!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty. Všechny co mají termín v květnu,my máme 30.5. 2020.Jak jste na tom s přípravami? Jak se těšíte?Můžeme se o tom pobavít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani teda nevic co si na tu hlavu dám :-)..
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca dekuju. Ta vedela hned, ze chci neco jednoduchy a elegantnihi, kdyz mam hodne zdobeny saty :)
Odpovědět
Ahoj. My mame svatbu 30.5, od zasnoubeni tak dva tydny :-D Mam vse zamluvene (misto,matrika,kapela,foto,catering,kadernice,svadlenu, kytky). To jsm stihla obvolat ani ne za tyden :-D Ale fyzicky nemam vlastne jeste nic, saty se terprv budou sit, oblek neni, ani prstynky. Vse musime jeste doladit. Vyzdobu budu mit z aliexpressu, tak snad na nic nezaomenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarusam Ahoj, gratuluji k zasnubam, hezký pocit to je.. Ono je někdy lepší to zařizovat takhle na rychlo než třeba rok dopředu :-). Tak my fyzicky máme doma vlastně jen prstynky a věci na výzdobu aut ;-), jinak nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@clarinula to já mám zas jednoduché šaty ale chci i jednoduchý účes... 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca já budu mít natočené vlasy, boky spletené a čelenku se závojem. Krátké šaty bílé, bílé krajkové bolero, červené baleriny, červené nehty s bílým zdobením a červenou jednoduchou kytku. Nejlépe růže 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy! My máme svatbu taky v květnu - 24. 5. a hodně věcí ještě doděláváme a řešíme. :-) Zasnoubili jsme se v lednu, takže jsem začala vše řešit teprve před "chvílí" :-D . Někteří si klepali na čelo, že to jak chci stihnout. :-D Ale zatím to jde podle plánu. Nejdéle trvalo vybrat pěkné a volné místo - to jsem řešila snad celý únor. Aktuálně máme tedy: - rezervované místo a matriku - šaty - mám z Aliexpressu a budu si je jen drobně upravovat - prstýnky - už jsou ve výrobě - pozvánky a závoj by měly z Aliexpressu dorazit do dubna - základní výzdobu řeší přímo to místo, kde to budeme mít Co ještě řešíme a nemáme potvrzené: - fotograf/ka - mám jednu vyhlídnutou a modlím se, aby to vyšlo. Má úžasné fotky totiž :-) - kadeřník/vizážistka - nemůžu zatím najít nikoho v mé cenové kategorii, nechci dávat několik tisíc za navlnění vlasů a přirozené líčení (přírodní svatba) :-| Už jsem si říkala, že se na to i vykašlu a nalíčím a natočím si vlasy sama :-D - oblek - bude se nechávat šít na míru - boty - skočím pro nějaké bílé baleríny do obchoďáku - koláče + dort - kytice, květiny na stůl a věnec do vlasů Takže celkem hodně toho ještě chybí, ale jak já říkám - jsou to drobnosti, hlavní je, že máme místo a prstýnky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr no já bych chtěla rozpuštěné ale natočené. Šaty mám jednoduché dlouhé. A boty asi baleriny.. Kytky chci tulipány a barvu světle fialové z bílou.. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@rezavaliska ahoj, já myslím že se to stihnout dá.. Doma máme prstynky a jinak nic.. Šaty jsou rezervované. Výzdobu nám budou dělat v té restauraci kde bude i obřad. Zítra by mělo přijít vzor oznámení. Dort budem objednávat asi v půlce března a teď řešíme kytky..
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografku máme a koláčky jsou objednané.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca jj, já budu mít právě napůl rozpuštěné 🙂 poprvé jsem měla taky dlouhé, zdobené šaty, i závoj, vlasy celé vyčesané, jakoby do drdolu, podruhé taky dlouhé, ale jednoduché šaty, polorozpuštěné vlasy s ozdobnou gumičkou bez závoje ☺️
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Toto byla má druhá svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
A takhle budu vypadat teď, jen budu mít jiné boty 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr já bych teda volila dlouhé šaty ale každému se líbí něco jiného :-). Nebo možná vyšší boty.. Můj názor..
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca jj, právě, že poslední dobou ujíždím na krátkých společenských šatech. A boty budu mít právě jiné 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr já jsem chtěla taky krátké ve stylu retro :-) ale neseděli mi.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca ty retro jsou úžasné, taky se mi líbí. Projížděla jsem na Ali a tyto mi padly do oka, tak jsem je objednala. A ségra nadšená, jak mi sednou. A když to schválí ona, to je co říct, neboť je strašný módní kritik 😁 půjde mi za svědka a z této svatby má fakt radost. Z druhé neměla, a na první před 11 lety mi byla za družičku, bylo jí 12 ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
Na téhle fotce to vypadá lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
A toto jsou naše prstýnky. Chirurgická ocel 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr kouknu se tam ale stejně už šaty mám zamluvene.. Takže už třetí svatba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr hlavně důležité jak se v tom cítíš ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme tyhle je to bílé zlato ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca já se cítím v nich právě perfektně. Ale na druhou stranu, já jsem taková, že mi záleží hodně na tom, co si myslí i ostatní 😀 a ano, třetí svatba. A snad už poslední 😆
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr Já teda taky dám na názor ostatních,stejne je pro mě důležité jak se v tom cítím já. Tak do třetice všeho dobrého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca věřím, že ano. Jsem fakt šťastná, skoro se nehádáme, takže věřím, že současný partner je ten pravý. S bývalýma manželama to tak nebylo 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr Já se teda budu vdávat poprvé a doufám že naposled :-D. Nikdy člověk neví.. Mám mladého blázna :-D. Ale je hodnej, pracovitej a vím že pro nás dělá vše co může.. Máme spolu roční holčičku a já mám ještě dceru s předchozího vztahu..
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca já mám taky dvě děti, dceru z prvního a syna z druhého manželství. Přítel má taky syna, takže dohromady máme tři děti. Je jim 11 a půl, 10 a 5 let 🙂 jinak pro přítele to bude taky první svatba 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@andrikr Pro mého taky :-). Mám dvě dcerky. 8 a 1 rok.. Moje malé družičky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca ty malé družičky jsou roztomilé a krásné. Popravdě se mi nelíbí dospělé družičky, a nejhorší pro mě fotky, kde 10 ženských má stejné šaty. Ale to je jen můj názor 😊
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?